Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Danisikli dovus..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, telefonun otofokusu çalışmıyor. Ekrandaki çekim tuşuna basınca bazen ekran kilitleniyor güç tuşuyla kapat aç yapınca düzeliyor. Fabrika ayarlarına çevirdim ama düzelmedi. Servise mi vermem lazım. Daha 1 sene garantisi var. Bu sebepten servise veren oldu mu? Sony yetkili servislere nereden ulaşabilirim?
  • antofagasta A kullanıcısına yanıt
    Farklı bir kamera programı denediniz mi? Eğer denediniz ve sorun devam ettiyse o zaman sorun donanımsaldır; kameranın değişmesi gerekebilir.

• Z5 telefonumun ekranını kırdık. Teleservis 700 tl gibi fiyat çıkar dedi. Kadıköy de bir yere yan sanayi yaptırdık 400 tl.

ama ekran camı orjinal gibi olmuyor bilginize.

• Hocamlar bugün telefonu KVK ya verdim 356 TL hesap çıktı okey dedim sonra bi mesaj saha geldi 1130 TL diye onu reddettim işlem yapılmayacak diyor sitelerinde. Para iadesi yaparlar değil mi?

• Hocam sorun neydi? Ekran değişimi mi

• zffb Z kullanıcısına yanıt
    denedim ama olmadı maalesef. Sony servisine KVK mı bakıyor. Servis adreslerine nereden ulaşabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antofagasta

denedim ama olmadı maalesef. Sony servisine KVK mı bakıyor. Servis adreslerine nereden ulaşabilirim.
    https://locator.sony/tr_TR/servicecenters/

• Telefonun alt tarafındaki mikrofon bozuldu , çalışmıyor ( donanımsal olarak bozuk. Yazılımsal değil.) .
    Bu yüzden biri aradığında sesim karşı tarafa gitmiyor. Aramalarda direk üstteki mikrofonu aktif etmek için ne yapabilirim?
    Aramada hoparlöre geçince iki mikrofunuda aktif ediyor o zamanda kalabalık ortamda konuşulmuyor.
    Telefonda root yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hasanrcn kullanıcısına yanıt
    Malesef mumkun degil. Bluetooth kulaklik veya mikrofonlu kulaklik tamir ettirene kadar en iyi cozum.

• Mirofonu sipariş ettim. tamir edene kadar idare edecem artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam z5 var garanti bitti Son Sürüm Kurulu telefon aşırı ısınıyor ve şarjı hiç kullanmadığım iz Zaman bile durduk yere şarj yiyor 3. Ayda anakart değişti daha önce de değişim yapılmıştı garanti bittiği için herhangi bi servise de göndermedi. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bi önceki sürüme dönme gibi bi şansımız varmı? Bi kaç kez fabrika ayarlarına döndürdüm fakat çare olmadı. Birde bu telefona rot rom yapsam nasıl olduğunu bilmiyorum ama düzelirmi ki?

• gladio2 kullanıcısına yanıt
    Hocam ezan Program ı kullanıyormusun HD Pro falan onun simgesi bende de oluyor ara ara

• Spotify yapıyomuş. Dokununca ona kayboluyor.

• Merhaba dostlar. Size 2 sorum var;
    1. Batarya değiştirmeye karar verdim nerede değiştirmeliyim ?
    2. Bizim bu cihazlara flashtool ile android 8 yüklenir mi yüklenirse flash dosyasını nereden bulabilirim?
  • zffb Z kullanıcısına yanıt
    Batarya degisimi servis disindakiler sahte batarya, illaki degisecekse serviste degistirin.

Android 8 sunulmadi o sebeple flashtool ile yukleme secenegide bulunmuyor.

• Arkadaşlar bursada ikamet ediyorum. 2. el z5 dual satın aldım.2 ay daha garantisi var.Sorunum şu ki ekran kenarlarına paralel şekilde komple beyaz arkaplanda belli olacak derecede bulutlanma var.(Kullanıma engel değil) Hangi garantiye vermeliyim. Bi sonuç çıkarmı? üçüncü sorum ise batarya testi yaptığımda 23000 kusur bi rakam çıktı bad battery hatası verdi sizce garantide bunun değişimi yapılır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzfa -- 30 Kasım 2018; 14:30:50 >
  • uzfa U kullanıcısına yanıt
    Halen garantisi var ise cihaz acilmamis veya islem gormemisse degisim yapilir. Batarya degisimi mutlaka yapilir. Ekrandaki sorunu incelerler sebebini tam kestiremedim bende. teleservice yollayin hatta varsa cevrenizde elden goturun 2 haftadan fazla bekletmeyin..

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim.
  • arkadaşlar elimde çok çok eski bir tablet var usenmedim belki ikiyuz sayfa okudum z5 var yeni aldım tek hat 7.1.1 yüklü wi-fi bazen bulmuyor şu tablet bile bir sürü ağ bulurken bn Kendi modemime Zor bağlanıyorum HTC 820 ile 19mb hız alırken z5 ile 260kb falan görüyordum sonra şu video creator devre dışı bıraktım güvenli modda acti!m sonra normal baslattim 2-3 MB gördüm en son daha çok yaklaşınca modeme 10mb gordum video creator devre dışı olmadan önce de nadiren çok iyiydi bağlantı ne yapabilirim! Bir de olduğu yerde kapanıyor cihaz bazen cepte bazen konuşurken şimdi kapalı şarj ettim bitirip açtım yarım saat sonra tekrar fulleyecegim 99 gözüktü açınca üç günde kafayı yedim yardım lütfen

• 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.