Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theVerge

Giriş seviyesi yerine kesinlikle tercih edilir ama pil üzebilir.. Ofiste evde vs. kullanıyorsanız çok sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. Öğrenci adam için problem yaratabilir..
    Kız kardeşim kullanacak hocam zaten. Oyun falan oynamaz. Sağlam stabil olsun, onu uzun süre götürsün yeter. Yaptığı bı resim çekmek, Instagram, WhatsApp başka bişey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte mükemmel Z5'im ! 3 ayda bataryası resmen öldü, kamerada leke oluştu. Aldığımdan beri hep orjinal şarj aletiyle %15 altına düşürmeden şarj ettim. Durum bu.

Gel de şimdi KVK'ya telefonu ver. Allah bilir neresini yaparken bozarlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• erendpt kullanıcısına yanıt
    Telefonun uretim tarihi nedir?

Bilmiyorsaniz nerede yazdigini sim kart yerini cikarin orada seffa jelatin var disa dogru cikan orda yaziyor.

• telefonda son 3-4 gündür çekmeme problemi yaşıyorum şehir merkezinde normalde 4.5g full çekerken aniden 1 çizgiye düşüyor whatsapp yazdıkalrım dahi gitmiyor,3g ye aldığımdada durum değişmiyor. Evimde normalde 3 çizgi çekerken şuan şebeke yok yazıyor. Hattımı başka telefona taktığımda sıkıntı olmuyor kendi telefonuma başka hat taktığımda sıkıntı devam ediyot,sorun telefonda. Çözüm nedir yardımcı olurmusunuz?
  • Telefonda şu sıralar ciddi yavaşlık var sanki Stamina mod açırsın genel kullanım kaydırma kısıtlanır ya öyle nedir bunun problemi telefon uçak gibiydi önceden.

Hafızanın %80 i dolu onla ilgisi olabilir mi SD kart taksak rahatlar mı telefon ??

Şu güzelim telefonu 810 la rezil ettiler en ufak ısınmadan telefon hızını kısıyor ya bakın kasma yok yavaşla sz konusu.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Çıkartıp baktım. 17W36 yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erendpt -- 12 Kasım 2018; 22:13:26 >
    Hocam batarya olayına bişey diyemem ama kameranız için hala daha geç değil. Benim de ilk öyle küçük bir yerdi gittikçe büyüdü ve iğrenç bi hal aldı. Kolonyayla çıkartmak zorunda kaldım tamamen ama çıkmadı hepsi. Eskisinden daha iyi ama o kaplamayı hala daha koruyabilirsiniz. Aliexpresste var onun için küçük bi cam parça. Geç olmadan alın. Eğer bilseydim ben ilk günden alırdım kamera gerçekten berbat oldu.

2017 9 ayi 1 yil 2 ay olmus cihaz uretileli, 500mah azalma cok normal bir deger..

• Lakin ben cihazı 2-3 aydır kullanıyorum. Bu azalma hiç normal değil. Ve bataryama da yansıdı bu durum. Sony'i kötülemek de istemiyorum fakat o kadar şarj optimizasyonu ayarı var. Koruyamadı mı benim bataryamı ?
    Umarım sorun bataryadadır ve tekrar bu durum yaşanmaz. KVK Ankara servisine en yakın zamanda elden cihazı teslim edeceğim.

Kamera koruma jelatini toru topu 5 lira birşeymiş. 2-3 tane almak lazım aslında Tavsiyeniz için teşekkürler.
    Telefon 1 sene rafta kalmis batarya o sebeple bu kadar hizli deger kaybetmistir.

• Arkadaşlar bu z5/z5dual modellerinde normalde volte özelliği var fakat menüde volte aktif etme butonu neden yok? ''ayarlar-diğer-mobil ağlar'' tam burada volte aktif etme ayarının olması gerekiyor, youtube inceleme videolarını izlediğimde volte ayar düğmesinin olduğunuda görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 16 Kasım 2018; 14:24:18 >
  • Telefonumun orijinal şarj cihazı kablosu bozuldu ben de ps4 orijinal şarj kablosunu kullanmaya başladım, ilk başlarda iyiydi fakat son bir haftada telefonu şarja takınca 1-2 saniye şarj ışığı yanıyor sonra takılı olmasına rağmen şarj olmuyor. Ardından usb kablosunu adaptöre çıkarıp tekrar takıyorum, adaptörü fişten çıkarıp tekrar takıyorum vs. birkaç deneme sonra şarj sürekli hale geliyor. Bunun nedeni şarj ekipmanlarından mıdır telefondan mıdır bilemedim?

• Merhaba arkadaşlar.

Telefonun servis menüsünden batarya testi yaptım actual batt (uah) değeri 2419000 çıktı. Aşağıda kırmızı yazı ile kötü lütfen değiştir yazıyor.

Sizde bu değer nasıl ve sizce bataryayı değiştirmem gerekir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zffb -- 16 Kasım 2018; 15:16:21 >
  • Live yourlife kullanıcısına yanıt
    Operatörlerle alakalı o. Normalde volte olup aktif edemeyen bir sürü model var.

Türkiyede hiçbir operatör z5 e volte desteği vermiyor diye biliyorum. Bizlik bir durum yok yani. Onların bir güncelleme yapması lazım bize özel. Ama prosedür nasıl işliyor tam bilmiyorum tabi başka bişey de olabilir. Bu arada ben turkcell kullanıyorum.

• zffb Z kullanıcısına yanıt
    290 dan 241 e dusmus. Cok bir deger kaybi yok, 200 altina duserse degistirebilirsiniz.

Biraz daha gideri var ama günü çıkarmakta zorlanıyorsa sizi pil süresi rahatsız etmeye başlamışsa değiştir hocam.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    theVerge T kullanıcısına yanıt
    İlgilendiğiniz için teşekkürler. Verdiğiniz bilgiler çok faydalı oldu.

Yardımcı olmuş isek ne mutlu bize hocam. İyi akşamlar dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonda volte özelliği olmasına rağmen operatörler tarafından neden böyle bir kısıtlama yapılıyor anlam veremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 17 Kasım 2018; 13:45:6 >
  • Live yourlife kullanıcısına yanıt
    İsterseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçin belki bir faydası olur hocam.
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.