Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    z5 de öyle durduk yere kırılacak ekran yok hocam. Ya çarptı fark etmedi yada aşırı dar bir pantolan baskı sonucu kırıldı. Tamir için 3 seçeneğin var.

1. Orjinal istiyorsan KVK ve teleservise gitmelisin dışarıya yedek parça satışı yok. Ama tuzlu olur.
    2. Orjinal istiyorsan ama süprizlere karşı hazırlıklıyım dersen arızalı z5 bul onun anakartı ile seninki ni değiştir .
    3. Yan sanayi istiyorsan telefoncuya git yaptır. 450 lira ya büyük ihtimalle elinde çıkma yoksa yan sanayi takacaktır.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. İlk olarak şunu sormak istiyorum eğer ekranda sorun yok sadece cam çatladıysa, ekrani değiştirmeden direkt cam değişimi ile işin içinden ucuza çıkabilir miyim?

İkinci olarak yan sanayi icin 450 çok yüksek değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gladio2 kullanıcısına yanıt
    Android M de ve L de yapiliyordu. N da bu ozellikleri kapattilar uygulamalar kotuye kullaniyor diye. Sadece root ile mumkun.

• olcys O kullanıcısına yanıt
    Komple kasa dahil ekran 35 dolar aliexpressde. Guzel bir iscilik aliyor yani sizden. Eger telefoncu tanidiginiz varsa veya siz yapabilirim derseniz kasa dahil ekran linki atabilirim. Sadece ekran degisimi yapmaz kimse cok riskli ve duzen tutmuyor cunku. Sadece on cam degisimide yapilmaz ekran ile yapisik cikarmasi icin cok profesyonel araclar lazim aksi halde kirar. 250 ye kasayi sifirlaya bilirsiniz. Misal benim cihaz siyahti konudaki arkadaslar bilir. Suan altin rengi yaptirdim kasa dahil ekran ve arka kapak alarak.

• olcys O kullanıcısına yanıt
    Sizin telefoncu güzel fiyat çekmiş hocam valla telefoncu olasım geldi sağlam kâr var. 2. El hafif kusurlular bu paraya satılıyor. Onları alırım daha iyi. Cam la ekranı ayıracak 2 3 servis var bu ülkede onlarda iyi para ister hiç uğraşma alırsan da yine sökülecek yine maliyet olacak üstüne ayırma ücreti de vereceksin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam yan sanayi ekranların ömürleri hakkında bir bilginiz var mı?
  • Kozmonot. kullanıcısına yanıt
    Valla benim bilgim yok iyi de çıkabilir kötü de ama bunu ancak uzun süreli test edenler bilir hocam. Hatta aynı parti de farklı ürünlerde çıkmış olabiliyor. Teknolojinin her anında olduğu gibi şans işi.

Link verir misiniz? Benim cihazın bir sıkıntısı yok ama elimde yedek parça bulunsun istiyorum. Mümkünse her parçanın yedeği olsun, bundle şeklinde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 2 Kasım 2018; 19:22:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamamdır sağol. Bunun rootsuz olmaması kötü olmuş.

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle her parçanın yedeğini istiyorsan Stellatech ten istediğin parçalara bakabilirsin sonra orası pahalı gelirse parça numarasını alıp diğer sitelerden bakabilirsin.

• Kozmonot. kullanıcısına yanıt
    Ekrana ömür biçilmez, düşürürsün kırarsın.. Çok kullanırsın sıcaklıktan sararabilir.. Titiz kullanırsın ömürlük olu ne diyeyim :)

Bu arkadaşın ekranları güzel, kendi çapında garantide veriyor.. Kontrol ediliyor zaten ekranlar ama oldu ki bir sorun belirttiniz dispute açabiliyorsunuz zaten kolayca..

https://www.aliexpress.com/item/For-Sony-Xperia-Z5-E6633-E6683-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-Assembly-with-Frame-100-Tested/32849016186.html

• Balikesir Edremitte bir toptanci var, orjinal cikma ekran satiyor. Dedigine gore uretim hatasi olan urunlerden alınıyormuş yani 0 ekran. Cevredeki tum telefoncular burasi ile calisiyor. 3 hafta once ekrani kirdim 300 tl degistirdiler.

• Aksamche A kullanıcısına yanıt
    umarım dediğiniz gibi orjianldir. Çakmanın 150-200 bandında olduğu bir piyasada 300 lira çok iyi bir fiyat hocam.
  • Aksamche A kullanıcısına yanıt
    Üretim hatası olan ekranı sony eurasia buraya değil isviçre deki geri dönüşüm tesisine yolluyor hocam. Serviste garantide değiştirilen tüm parçalar depozitolu, yekpare yahut parçalı farketmeksizin fabrikaya geri gönderilmek zorunda. Elektronikte dedikleri üretim hatası falan hikaye yani.

Bu ürünleri de geri dönüştürüp tamiri ucuz ise tamir ile swap cihazlarda kullanıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Üretim hatası olan ekranı sony eurasia buraya değil isviçre deki geri dönüşüm tesisine yolluyor hocam. Serviste garantide değiştirilen tüm parçalar depozitolu, yekpare yahut parçalı farketmeksizin fabrikaya geri gönderilmek zorunda. Elektronikte dedikleri üretim hatası falan hikaye yani.

Bu ürünleri de geri dönüştürüp tamiri ucuz ise tamir ile swap cihazlarda kullanıyorlar.
    Dediğiniz gibi bana da pek inandırıcı gelmedi ama umarım biz yanılırız arkadaş haklı çıkar hocam. Çoğu z5 kullanıcısı ekranda sarı leke oluşma adayı böyle ucuzken ve orjinal çıksa keşke herkes değişimini yapardı.
  • Beyler az önce böyle bir simge belirdi ve hemen kayboldu. Bunun ne olduğunu bilen var mı? Durum çubuğunu indirdiğimde boştu.

Dinleniyoruz :) degisik bir simge.. bana indirme simgesi gibi geldi ok basliyor ya tepeden.. aninda indirip yok olmus olabilir..

Önceliği düşük olan uygulama bildirimleri onlar, Nav bar'da görülmez, rastgele herhangi bir uygulamaya gelmiş bile olabilir. Bildirim kaynağı olan uygulamaya gidildiğinde ikon yok olacaktır.
  • Bu fiyata yakın giriş telefonları satılıyor. Aklimda Samsung J6 veya Xiaomi Mı A2 lite var. Sizce 1350 TL ye Sony hala alınır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Giriş seviyesi yerine kesinlikle tercih edilir ama pil üzebilir.. Ofiste evde vs. kullanıyorsanız çok sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. Öğrenci adam için problem yaratabilir..
  • 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.