Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leon FR

Türk mantığı işte, kapat aç, düzelir :)

Önceden olmadığını gördüğüm için bi denedim, işe yaradı.
    Mantıklı olan hocam.
  • 5 aydır falan kullanıyorum cihazı. Aldığımda 6.0.1 ile çıkmıştı kutudan, öylece kullanıyordum. Geçen gün şeytan dürttü yapayım güncellemeyi dedim, 7.1.1'e geçtim.

Meğer bu sürümde stamina modu için kademe ayarı varmış. Oh dedim. En kısıtlı moda aldım, rahat ettim yahu. Yalnız normal kullanımda bile performans yerlerde onu kabul etmek lazım. Performans lazım olunca o anlık kapatıyorum staminayı, sonra tekrar açıyorum. Ama performans yerlerde olsa da ısınmaması güzel. Isınmadığı için pili de emmiyor, bir günü çıkarır oldum.

Sanırım bu telefon için doğru tabir bu. Kendi haline bırakınca pili emiyor bu:) Emikliyor:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu çift dokunarak ekranı uyandırma çok seri çalışmıyor sanki. Üç beş denememde bir illa teklediği (açılmadığı) oluyor. Bazen sinir etmiyor değil. Çift dokunacakken dört kere, altı kere dokunduğum oluyor.

Sizde de durum böyle mi acaba?

• SAĞLAM KILIF ARIYORUM

TAVSİYESİ OLAN VARMI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Şu çift dokunarak ekranı uyandırma çok seri çalışmıyor sanki. Üç beş denememde bir illa teklediği (açılmadığı) oluyor. Bazen sinir etmiyor değil. Çift dokunacakken dört kere, altı kere dokunduğum oluyor.

Sizde de durum böyle mi acaba?
    Bende genelde algılıyordu ama o özellik çok kullanışsız olduğundan sonylerde kapattım. Telefon cebindeyken sürkeli ekran açılıyor. Lg lerdeki gibi telefon cebinde olduğunu anlayamıyor, o yazılım özelliğini koymayı sony akıl edememiş halbuki çok basit sensörü ekran kapalıyken açık tutucaksın ordan anlayacak, çok basit ufacık bişey. İlk aldığımda açmıştım sonra bikaç kere gördüm ki cepte açılıyor şarj yiyor ekran öyle kalıyor bazen müzik değiştirebiliyor, kapattım ben de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gladio2 kullanıcısına yanıt
    Ben de mi kapatmak zorunda kalacağım? :)

Şaka maka alıştım bu özelliğe ve seri bir şekilde çalışması gerek. Birkaç açışta bir teklediğini gördüm, canım sıkıldı. Her çift dokunuşla açılmasını istiyorum. Power tuşunun ömrünü uzatıyor :)

Zamanında aypona jailbreak yaptığımda da bu özelliği yüklemiştim cihaza, millet soruyordu nasıl yaptığımı :)

• SAĞLAM KILIF ARIYORUM

TAVSİYESİ OLAN VARMI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: limit001

SAĞLAM KILIF ARIYORUM

TAVSİYESİ OLAN VARMI?
    Türkiyede zaten çok fazla kılıf modeli yok hocam. aliexpress üzerinden istediğiniz şekilde kılıf alabilirsiniz.
  • Merhaba, DRM yedek ve geri yükleme işlemlerini XZ için de yapabilir miyim? (Android 6)
  • Kuarinfou K kullanıcısına yanıt
    Dene istersen hocam. Olmadı XZ için Xda onlarca konu var onlara bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Türkiyede zaten çok fazla kılıf modeli yok hocam. aliexpress üzerinden istediğiniz şekilde kılıf alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    aliexpresde çok ince kılıflar var

ringke gibi TPU bir şey arıyorum

uygun fiyatlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limit001 -- 31 Ekim 2018; 10:58:6 >
  • limit001 kullanıcısına yanıt
    aliexpress de bir tek ince yokki hocam her bütçeye uygun kılıf var zaten orada bulamazsan başka hiçbir yerde bulamazsın.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limit001 -- 2 Kasım 2018; 11:52:24 >
    2 kademe oldugundan ilk zamanlar sert gelmis olabilir size. Yumusak olmasi normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

2 kademe oldugundan ilk zamanlar sert gelmis olabilir size. Yumusak olmasi normal.
    sizin deklanşör nasıl?

benim ilk zamanlar ses açma-kapama tuşu ayarındaydı şimdi baya gevşedi

odaklama da sıkıntı çıkartıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limit001 -- 1 Kasım 2018; 20:10:7 >
    Suan cok gevsek sanki bosluga basiyor gibi..

• Bir sorum olacak. Telefonda konuşmalar sadece 3g ve 2g üzerinden yapılıyor. O yüzden internet kapalıyken 4g nin açık olmasının hiçbir mantığı yok sadece boşa şarj götürüyor.

Bu olayı ayarlayabilen, root istemeyen bir program biliyor musunuz?

Mesela interneti açtığımda 4g yi açıcak kapattığımda 3g ye geçicek yine. Bu çekilde profiller oluşturabileceğim bir program.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladio2 -- 1 Kasım 2018; 20:31:52 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam 7.1.1 de sorunsuz çalışan kernel var mı ? Kulaklığı takınca mikrofon gidiyor 7.1.1 sizin xda'da ki kernel ve sound mod da. Forumdan 6.0.1 kurdum şuan sorunsuz, ama 7.1.1 daha uygun bana. Birde linage os oreo vericek mi ?
  • Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    oreo zor, sound mod kurmayın güncel değil.. dh de 7 kernelleri var, eklemiştim zamanında.

güncel ses modu : https://drive.google.com/file/d/1OG3l-K9SZWA5GdbF_BeMULfBSnQyFUes/view

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 1 Kasım 2018; 21:21:15 >
  • Merhaba beyler. Abimde z5 vardı, cebindeyken birden ekran tam ortadan çatlayarak kırılmış. Şimdi tamir ettirecek yer bakıyoruz, galiba ekranda bozukluk yok sadece camı kırıldı ama tamir için götürdüğümüz yer ekran cam beraber değiştiriyoruz fiyat 450 tl dedi. Ekran tamiri ve fiyatlar hakkinda bilgisi olan biri varsa lütfen mesaj atabilir mi?

Mümkünse beni arayabilir de özelden no verebilirim

• 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.