Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanılacak recovery için sizin XDA da Z5 dual için söylediğinizi mi kullanalım, yoksa zip paketi içerisindeki "boot.img" dosyasını mı kullanalım.
  • serqeftin kullanıcısına yanıt
    Custom romlar için tek bir recovery var oda benim paylaştığım. Boot dosyası hakkında herhangi bir şey yazmadım rehbere farkederseniz. XDA'daki recovery ile yazılan işlemleri yapın sadece..
  • yhackup kullanıcısına yanıt
    Adhesive kalitesi düşük çünkü, 3m adhesive bulabilirseniz onunla tutturun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Servis ne kadara yapıyor acaba bileniniz var mı

400-600 arası bir şey olması lazım lakin kesin güncel fiyat hakkında fikrim yok

• Hay maşallah Furkan, sağlam düdüklüyorlarmış bizi. Allah Türkü Türkten korusun..
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Allah insanı insanlıktan çıkmışlardan korusun hocam. Sırf bu servis tantanası yüzünden hayatım boyunca operatör cihazı kullandım yaptırım gücüm olsun diye. Tüketici olarak bu firmalarla uğraşmak çok zor...

• servisten parça satın alabiliyomuyuz. mesela bahsi geçen arka kapak
    Z5 premium için geçen hafta n11'den aldım. Gelen kapak kalitesiz değildi. İş görür nitelikteydi. Kendi yapışkanı zayıf oldığı içim onu söktüm, dayson mastikle yapıştırdım kasa kenarlarına şırıngayla ince ince sürdüm. Kapağı takıp her yerinden mandalladım. 12 saat bekledi.

Taş gibi olmuştu. Sökmek istedim sökemedim. Yarım saat uğraştım telefonu ısıttım vakumla çektim nafile. Sonuçta 20 liralık kapak diyerek kırıp çıkardım. Yeniden kapak sipariş vereceğim.

Bir diğer seçenek de bu telefonlar için orijinal kapak contası almak. Bunlar su geçirmiyor ve çift taraflı banta göre çok çok sağlam. Z5 kapak contası diye aratırsanız bulabilirsiniz. Forumda da satan bir arkadaş vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Voovv ikinci el z5 alınır :)

• TWRP ile mevcut stock ROM'un yedeğini almak istediğimde her seferinde "backup failed" hatası alıyorum, bilgisi olan.

Teşekkürler.
  • Arkadaslar bilenler bilir geçenlerde batarya ile ilgili bir şeyler sordum.2350 mah seviyelerinde olduğu söylemiştim. Bugun itibariyle telefonu şarj etmeye yer bulamadığım bir sebepten ve şarjı tasarruflu kullanmaya gayret ettiğimden şu sonuçları elde ettim. Ve batarya seviyesi 2410 mah seviyelerinde gösteriyor. Bunun bir açıklaması var mı acaba.
    Edit: Stamina modu %15 ten sonra açık.

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerotobil -- 19 Şubat 2018; 21:40:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kerotobil K kullanıcısına yanıt
    Yeni dolum ve harcama değerlerinize göre sürekli ortalama alıyor, değişmesi normal..
  • Sony in telefon için bilgisayara bluetooth ile fotoğraf, müzik, video vs. veri alışverişi yapmaya yarayan bir uygulaması varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Acaliyptica

Sony in telefon için bilgisayara bluetooth ile fotoğraf, müzik, video vs. veri alışverişi yapmaya yarayan bir uygulaması varmıdır?

Yok.

Şunlar gayet başarılı:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.midrop

https://play.google.com/store/apps/details?id=copydata.cloneit

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Orijinalden alıntı: Acaliyptica

Sony in telefon için bilgisayara bluetooth ile fotoğraf, müzik, video vs. veri alışverişi yapmaya yarayan bir uygulaması varmıdır?

Yok.

Şunlar gayet başarılı:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.midrop

https://play.google.com/store/apps/details?id=copydata.cloneit

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid

airdroid eskiden daha iyiydi. alternatif arıyodum diğer ikisini deneyim bende

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, normal bağlantı ile olmuyor.Deneyeyim çalışırsa çok işime yarayacak. Kolay gelsin.

• Kulaklık girişinde sıkıntı yaşayıp,sorununu çözebilen oldu mu?

Kulaklık girişim temassızlık yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silenforce -- 21 Şubat 2018; 14:37:54 >
  • Silenforce kullanıcısına yanıt
    Oksitlenince veya pislik dolunca oluyor genelde. Cebinizde duruyorsa hep pamuklu giysilerden pamuk dolabiliyor onu bir kontrol edin temizleyin yavasca. Oksitlenmis ise bir saat-elektronikciye goturun sprey ile aciyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Oksitlenince veya pislik dolunca oluyor genelde. Cebinizde duruyorsa hep pamuklu giysilerden pamuk dolabiliyor onu bir kontrol edin temizleyin yavasca. Oksitlenmis ise bir saat-elektronikciye goturun sprey ile aciyorlar..

Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.