Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (577. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

ölü piksel olarak geçiyor, diyotlar hasarlı olduğu için renk parlaklığını arttıramıyorlar. ekran paneli değiştirirler. çünkü cihazın ana kartında bir sıkıntı yok, ki verecekleri swap cihaz da fabrikaya geri gönderiler diğer cihazların parçalarıyla birleştirilen bir cihaz. bence tamir ettirebilirsiniz. dediğim gibi sıkıca kontrol ederseniz adamların yanında varsa hataları gösterirseniz bir de basınç testi isterseniz zaten cihaz size eskisi gibi gelir.

Ne yazık ki Uşak ilinde yaşamaktayım ve servise İstanbul'a gidiyor, başında durmak ya da elden teslim etmek gibi bir şansım yok. Kargo ile gönderim yapabilirim yalnızca ki bu durumda geri gönderdiklerinde su ile ilgili bir test yapmaya kalkarsam ve su alırsa daha büyük bir sıkıntı oluşur. Teşekkür ederim ilginiz için ama mesajımda da belirttiğim gibi tamir gördükten sonra kullanmak hiç içime sinmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatarSüvari

Araç için şarj cihazı tavsiyesi olan var mı? Saygılar...

Xiaomi nin urunune bakin, ben kullaniyorum. 2 surumu var bluetoothlu olan cok pahalidir digerini alin.

Tronsmart da alabilirsiniz ucuzdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vuh kullanıcısına yanıt
    Dostum

1.nci linkde cihaz ve kablo
    2.nci linkde sadece cihaz var

sana önerim hepsiburada.com harici satıcıdan alma ben 2 kere aldım ve ikisi de çakma çıktı birini 1 gün sonra
    diğerini anında iade ettim, bilgine. Sonra da vazgeçtim almaktan. Zaten 1.link yorumlarına bak altta yorumu göreceksin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncaypo -- 17 Ağustos 2017; 22:33:53 >
  • Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ama biraz hızlı edinmem gerekiyordu aleti. Yorumlar hiç iç açıcı durmuyor elden almak için de bir kaç yere baktım göremedim aramak gerekiyor sanırım.. Ne yapsam bilemedim sanırım bir iki gün daha cihazı arayıp fiziksel olarak bulamazsam blitzwolf'u alabilirim.
    Nedir o blitzwolfun farkı? Qc3 bizde yok sanırım
  • Vuh kullanıcısına yanıt
    Bizde yok ama gelecekte cihazlarinizda kullanirsiniz, ucuna bir cogaltici alir 2 cihazi ayni anda edersiniz size kalmis kullanim alani.. Yeni iPhone iPad MacBook cihazlar destekliyor.. Snapdragon 820 uzeri cihazlarda destekliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 18 Ağustos 2017; 8:47:55 >
  • Herkese merhaba, bu akşam büyük ihtimalle z5 dual siparişi vereceğim, cihaz hakkında önereceğiniz bir durum ve cihazı aldıktan sonra dikkatle incelemem gereken bir durum var mı? (Sim kartı takmadan ölü piksel kontrolü vb) acil cevaplayan olursa çok sevinirim.

• Arkadaşlar note 4 kullanıyorum z5 dual alınırım 1250 tlye sıfır şekilde. Tavsiyenizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

Arkadaşlar note 4 kullanıyorum z5 dual alınırım 1250 tlye sıfır şekilde. Tavsiyenizi bekliyorum

Note 4 den gececeginiz hicbir cihaz size ek bir ozellik saglamaz. S8 veya iPhone 7 keser anca sizi.. almayin..

not: eger note 4 arizalanmadiysa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 18 Ağustos 2017; 17:22:47 >
  • antofagasta A kullanıcısına yanıt
    sim kart takmadan daha onemli wifi a baglamayacaksiniz cihazi.

test icin dead pixel uygulamasi apk si indirip usb den atin.. test edin.

sesi test edin. *#*#SERVICE#*#* tuslayip test kismindan tum testleri uygulayabilirsiniz hicbir apk kurmadan. test kismindan batarya degerine bakin 30000.. uzerinde olmali.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

Arkadaşlar note 4 kullanıyorum z5 dual alınırım 1250 tlye sıfır şekilde. Tavsiyenizi bekliyorum

Note 4 den gececeginiz hicbir cihaz size ek bir ozellik saglamaz. S8 veya iPhone 7 keser anca sizi.. almayin..

not: eger note 4 arizalanmadiysa..

Yok arızalanmadı 2 senedir kullanıyorum.tabiki eskidi sıfır bir cihazla yenilemek istiyorum z5 dual geçen senenin amiral gemisiydi.fiyatta 1250 olunca düşüneyim dedim.o zaman vazgeçeyim

• arkadaşlar aşağıdaki linkteki kılıftan almıştım rakutenden . siteden normal ücretle 1 kılıf aldım fakat pazarlık yaptığım bi satıcıda nasıl olduysa 12 ağustoda bana 1 ürün kargolamış ve ücretini almadı bugün para ile aldığımı alırken tesadüfen öğrendim.(12ağustosta geleni buldum kargolar arasında ama takip kodu farklı olunca kargocu israrla seninki bu değil başkada var dedi :D ) kılıf aradığım gibi gayet güzel bumper kılıf. satıcı ile irtibata geçip (ki hiç irtibat bırakmaış sadece telefonu var mesaj atacağım mailimi) parasını ödeyeceğim. ve almak isteyen olursada kılıfı 30 tl gibi yarıdan az fiyatına satacağım almak isteyen mesaj atabilir :)

https://global.rakuten.com/en/store/elecom/item/4953103484030/?s-id=borderless_browsehist_en
  • Merhaba yeni Z5dual kullanıcısıyım birşeyin normal mi yoksa benim telefonun sorunumu mu oldugunu merak ettim. Herhangi bir müzik veya arama(konuşma) esnasinda minimum ses seviyesinde bile parmağimi arka kapaga koydugumda titreşim oluyor sesden dolayi bunun sebebi nedir? bu normal herkeste mi öyle? veya bana ait bir sorunmu acaba?
  • Arkadaşlar z2 almayı kafama koymustum ama bugun telefon dukkanında bi z5 gordum ekranında piksel parlaması ( yada her ne ise) vardı 600 lira dedi pazarlık yapmadım sizce alsak pişman olurmuyum ekran daha kotuye gider mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theemrys7 kullanıcısına yanıt
    Hoparlörler içinde gömülü ve su yalıtımı olduğundan titreşimi fazla oluyor. Üst taraf bass alt taraf tiz sesleri verir misal, sorun değil.
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Tek sim olanlara hiç bir ülkede mi gelmedi, ypkza Türkiye ye has mı? 2 aydır bekliyorum belki. Tek sim e6603 kullanıyorum.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevap için. gittigidiyor'da sony garantili satıcı da teknosa olan z5 dual'in fiyatı 1330 lira. pazar akşamına kadar vakit var şimdi forumdaki eski yazılara bakıyorum, z3 plus kadar olmasa da ısınma sorunundan bahseden çok olmuş, bakalım biraz daha okuduktan sonra sipariş vereceğim çünkü şu anda tam fiyat performans cihazı olmuş.
  • kerotobil K kullanıcısına yanıt
    TR ye has bir durum..

• quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

https://tr.aliexpress.com/item/For-Qualcomm-Quick-Charge-3-0-Quick-Charge-2-0-Compatible-AUKEY-34-5W-USB/32598913633.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.bPV2Gq

aukey siparişini veriyorum, z5 için şarj kablosu tavsiyeniz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.