Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Daha önce konuda görmüştüm aslında bu sorunu ama aradım bulamadım mesajı. Ekranı açtığımda siyahlarda bi grileşme bi parlama oluyor yani beyazlaşma diyebiliriz. sonra normale dönüyor ama can sıkıcı bi durum. Bu yazılımsal bi sorun mu yoksa donanımsal mı çünkü herzaman olan bişey değil. Garantiye mi göndereyim yoksa temiz bi rom mu yükleyeyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustyaky kullanıcısına yanıt
    uyarlanir ekran ve ekran iyilestirmesi xreality vs acikken yapiyor onu. kapatin bu ozellikleri duzelir. sadece xreality sorun cikarmaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    z5 compacta geldi hocam benim z5e verilmedimi yani bu nasıl saçma iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

E6603 tek sim cihazı olan kişiler. Flashtool ve Xperifirm aracılığıyla 7.1.1 sürümünü E6603 için olan Generic LAM veya E6653 için olan Central Europe 5 sürümünü kurup kullanabilir..

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

7.0 ile ne farkı var hocam kurmaya değer mi ?

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam teşekkürler. dediğiniz gibi uyarlanan parlaklığı kapatınca düzeldi.
  • Kılıf arayanlar için hepsiburada da spigenin kılıfı 60 liradan 24 liraya düşmüş...

http://www.hepsiburada.com/spigen-sgp-sony-xperia-z5-kilif-thin-fit-sgp11804-p-TELKILSGP11804

• Ringke Fusion kılıf aldım, içinden bi de ekran koruyucu çıktı. Ringke alan var mı? Bu ekran koruyunun kırılmaz cam özelliği falan varmıdır? Üzerinde hiç bir şey yazmıyor...
  • Araç için şarj cihazı tavsiyesi olan var mı? Saygılar...
  • TatarSüvari T kullanıcısına yanıt
    hiçbir özelliği yok. normal telefoncuların taktıklarından 2-3 haftaya çizilen cinsten
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

https://tr.aliexpress.com/item/For-Qualcomm-Quick-Charge-3-0-Quick-Charge-2-0-Compatible-AUKEY-34-5W-USB/32598913633.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.bPV2Gq

Mrblar, cevabınız için teşekkür ederim. içinden çıkan kablo uyuyor mu? Üstteki yeşil çıkışla turuncu arasında fark var mı? Bazılarında çıkışların ikisi de turuncu renkte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 17 Ağustos 2017; 15:57:4 >

çıkacak kabloyu sipariş ederken micro usb seçeceksiniz. çıkışların biri qqch 3.0 destekli diğeri aukey in aio çıkışı
  • cihazı rootlu olup turkcell kullanan var mı aramızda? qxdm ile volte-modem dosyası oluşturdum ama test edecek arkadaşlara ihtiyacım var
  • qch 3.0 destekli , aukey in aio çıkışı derken? Kusura bakmayın ben fazla anlamıyorum yeni teknolojiden
  • Merhaba arkadaşlar, telefonu aldığımda beri dönem dönem sensör sorunu yaşıyordum, koruyucu filmden olduğunu düşünerek pek önemsemeyerek kullanıyordum ancak geçtiğimiz aylarda canıma tak etti ve filmi söktüm, şu an filmsiz kullanıyorum ve ara ara sensör sorunu yine oluyor, bilmeyenler için söyle söyleyeyim görüşme yaparken cihazı kulağınıza dayadığınızda ekran kapanıyor, uzaklaştırınca açılıyor ya arada sırada uzaklaştırsak da açılmıyor ve görüşmeyi sonlandırmak için aramayı sonlandırmak için ekran kilidi tuşunu kullanmayı aktifleştirerek kullanma yolunu kullanmaya başladım. Bu sorunla bir şekilde idare ederken yine bir kaç ay önce sadece beyaz renkte belli olacak şekilde ekranda 2 noktada parlama oluştu. Beyaz renkli arka fonlarda ve mesaj gibi ekranlarda belirgin oluyor. Telefonumun garantisi devam ediyor ve bu sorunlarla ilgili forumdan bir kaç arkadaş sorduğumda bunun üretim hatası olduğunu, garantiden kendilerine aynı sorun üzerine yeni cihaz verildiğini belirterek benim de göndermemi tavsiye ettiler. Benim tamir gören cihaza soğumak gibi bir durumum var ki tamir görürse eğer suya karşı dayanıklılık olayı da sona eriyor ki bunu hiç istemiyorum. Benim durumumu yaşayan var mıdır? İzlediğiniz yol nedir? Yedek telefonum da yok ve telefonsuz ciddi sıkıntı yaşayacağım. Garantiden durumun çözülmesi ne kadar zaman alıyor?
    Aralık ayına kadar telefonumun garantisi devam ediyor. Şimdiden paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

üstteki qualcomm firmasının telefona özgü hızlı şarj ı alttaki üniversal kullanılabilecek şarj çıkışı
  • Kay1PRuH kullanıcısına yanıt
    ön set değişimi alır o cihaz kvk dan, cihaz değişimi alamazsınız. ips panelde beyaz fonda piksel sönüklüğünden ötürü ben de yolladım ekran değişti telefonun kasasının da değişimini "rica" ettim pırıl pırıl telefon verdiler geri. suya dayanıklılık olayı sonra ermiyor bu arada iyi yapılırsa. adhesive bant ile izolasyonu fabrika çıkışı gibi sağlanabiliyor. yeter ki alırken iyice kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

ön set değişimi alır o cihaz kvk dan, cihaz değişimi alamazsınız. ips panelde beyaz fonda piksel sönüklüğünden ötürü ben de yolladım ekran değişti telefonun kasasının da değişimini "rica" ettim pırıl pırıl telefon verdiler geri. suya dayanıklılık olayı sonra ermiyor bu arada iyi yapılırsa. adhesive bant ile izolasyonu fabrika çıkışı gibi sağlanabiliyor. yeter ki alırken iyice kontrol edin.

Telefonu aldığım gün Spigen kılıf ve film taktım, üzerinde kılcak bir çizik dahi yok, ilk günkü gibi pırıl pırıl ve bu sorun haricinde bir de sensör sorunum var ama o da her zaman yapmıyor, bu sorunlar için tamir görürse cihazı kullanmak içime sinmeyecek. O nedenle böyle kullanmaya devam ediyorum o zaman. :( Xperia Z5 'i çok sevsem de yollarımızı ayıracağız anlaşılan.

• Ekranın durumu bu şekilde Garip olan hiçbir sorun yoktu, bir gün kendi kendine şarjı bitip kapanmış gece yatarken şarj edip bırakmış olmama rağmen, sabah kalktığımda açılmıyordu şarja taktığım hiç şarjı kalmamıştı ve o günden sonra ekranda bu lekeler oluşmuştu. Enterasan olan beyaz renk haricinde hiçbir renkte belli olmuyorlar. Olmadı bu haliyle satıp farklı bir cihaz alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kay1PRuH -- 17 Ağustos 2017; 16:55:9 >

• Kay1PRuH kullanıcısına yanıt
    ölü piksel olarak geçiyor, diyotlar hasarlı olduğu için renk parlaklığını arttıramıyorlar. ekran paneli değiştirirler. çünkü cihazın ana kartında bir sıkıntı yok, ki verecekleri swap cihaz da fabrikaya geri gönderiler diğer cihazların parçalarıyla birleştirilen bir cihaz. bence tamir ettirebilirsiniz. dediğim gibi sıkıca kontrol ederseniz adamların yanında varsa hataları gösterirseniz bir de basınç testi isterseniz zaten cihaz size eskisi gibi gelir.
  • 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.