Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xperia Z5 almaktan vazgeçtim,Umarım Xperia z5 compact 3GB Ram ile gelir ozaman z5ten bile performanslı olur.
    Arkadaşlar Z5 Compact'ın 3GB Ram ve SD810la geleceğini düşünürsek Z5 Compact'mı daha alınası yoksa İphone 6Smi?
  • Sitemim size değil, sizin üzerinizden diğer konu açanlara da. Testiyi kırmadan biz uyarımızı yapalım da
  • Kusura bakmayın o zaman hocam
    Bu arada Sony İFA 2015 canlı yayın linkihttps://community.sony.co.uk/t5/blog-news-from-sony/ifa-2015/ba-p/1999855
  • z1 im kirildi yeni telefon arayisindayim beklemedeyim bu aralar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyrazors -- 2 Eylül 2015; 17:34:21 >
  • Birisi bana Z3+ neden çıktı söyleyebilir mi?

Daha Z3+ ismini duyan bile çok az iken Z5 çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan -- 2 Eylül 2015; 19:27:55 >
  • Hayırlı olsun konu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense cok begendim hepsini altin sony e cok yakismis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony XPERİA Z5'i alacağım,youtube'de videosunu izledim ısınma sorunu tamamen kalkmış.
    4K Video çekimi yapmışlar tam 10 Dakika sorunsuz çekmiş,fazla ısınmada olmamış,Kafamda sadece işlemci performansı kaldı,İphone 6Si bekleyip ona göre karar vereceğim.
    Buarada XPERİA Z5'te USB Type C varmı?
  • http://www.nededik.com/sony-xperia-z5-modelini-tanitti/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krom rengi efsane olmuş parmak izi de var tek eksikleri türkiyede yeteri kadar reklam yapmamaları

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxygrandduos

Sony XPERİA Z5'i alacağım,youtube'de videosunu izledim ısınma sorunu tamamen kalkmış.
    4K Video çekimi yapmışlar tam 10 Dakika sorunsuz çekmiş,fazla ısınmada olmamış,Kafamda sadece işlemci performansı kaldı,İphone 6Si bekleyip ona göre karar vereceğim.
    Buarada XPERİA Z5'te USB Type C varmı?

Type C yok z5'de.

• Krom rengi derim başkada bişey demem. Telefonu almayı düşün olaenn var ise hiç başka renge yönelmesin abi direk alsın krom rengini. Bide ön arka temperli cam taktım mı mis gibi kullan gitsin öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Soylu -- 3 Eylül 2015; 8:48:31 >
  • Cihazların Avrupa Fiyatları Listelenmiş.

İtalya:
    Xperia Z5 Compact=> 599€ (yaklaşık 1.970 lira)
    Xperia Z5 => 699€ (yaklaşık 2.306 lira)
    Xperia Z5 Premium => 799€ (yaklaşık 2.636 lira)

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

İngiltere:
    Xperia Z5 Compact=> 549£ (yaklaşık 2.470 lira)
    Xperia Z5 => 599£ (yaklaşık 2.695 lira)
    Xperia Z5 Premium => 699£ (yaklaşık 3.145 lira)

Kaynak:Teknolojioku[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunggalaxygrandduos -- 3 Eylül 2015; 10:16:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxygrandduos

Cihazların Avrupa Fiyatları Listelenmiş.

İtalya:
    Xperia Z5 Compact=> 599€ (yaklaşık 1.970 lira)
    Xperia Z5 => 699€ (yaklaşık 2.306 lira)
    Xperia Z5 Premium => 799€ (yaklaşık 2.636 lira)

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

İngiltere:
    Xperia Z5 Compact=> 549£ (yaklaşık 2.470 lira)
    Xperia Z5 => 599£ (yaklaşık 2.695 lira)
    Xperia Z5 Premium => 699£ (yaklaşık 3.145 lira)

Kaynak:Teknolojioku[simage][/simage]

İtalya fiyatları böyleyse türkiyedeki fiyatı düşünmek dahi istemiyorum. Z5 premium 3700 z5 3400 civarı çıkar.

• İtalya'ya göre olursa,Z5'in fiyatı ülkemizde vergiler dahil 2500'ü geçmez çünkü italyada Z3+'dan daha düşüğe satılacak.dediğim gibi Z3+ ucuzlar ve 2.200-2.300'lere geriler ve Z5 fiyatı 2.500 olur.Ayrıca Z5 Premium gereksiz olmuş.
    Z5 Premium alacağıma Z5 alırım,hem daha performanslı olur hemde daha ucuz olur.
  • Konu güncellenmiştir.
  • Arkadaşlar imza eklemeyi bilmiyorum yardımcı olursanız konu eksik olmazdı
  • Konu harika olmuş,Ellerine sağlık.

• samsunggalaxygrandduos kullanıcısına yanıt
    Hocam daha güncelleme devam edeceğim, iki eksik var şuan imza ve fotoğrafları büyük boyutlu olarak eklemek. Bu ikisini bilmiyorum onlarda olduğu zaman daha güzel olacak
  • Hocam verdiğim linkteki fiyat bilgilerinide girin ilgilenen arkadaşlar için faydalı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunggalaxygrandduos -- 3 Eylül 2015; 13:02:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.