Şimdi Ara

Android 11 güncellemesi almayacak Xiaomi telefonların listesi ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
4.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim 2015 yılında aldığım iphone 6s ise eylül ayında ios 14 güncellemesi alacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi olmayan içerikleri ne diye haber yaparsınız anlamıyorum.

Herkes de ciddiye almış Note8 vs almayacak diye telaş ediyor ????

• Molsun şayomi ayfondan daha güzel  

• Aga daha demin kargodan aldım bu nedir ya

• Xiaomi'nin güncellemelerini yeni öğrenmiş gibi konuşmuş herkes ama durum uzun zamandır böyleydi zaten. Mediatek işlemcili note 8 pro alanların güncelleme konusuna fazla bel bağlamaması lazım. Orta seviye cihazlar bir sürüm güncellemesi, üst seviye cihazları iki android sürüm güncellemesi alıyor. Ayrıca sürüm güncellemesi dışında miui güncellemesi de alarak arayüzde daha büyük çaplı değişimler görebiliyoruz. Benim için önemli olan kaç güncelleme verdiği değil, hatasız düzgün güncellemeler vermesi.

• Xiaomi bugünlere gelmesini düzenli güncelleme ve sıtabil donmadan çalışmasıdır güncelleme gitti sıtabil çalışma kaldı hadi hayırlısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, hep böyleydi zaten, Mi cihazlar 2 ana android güncellemesi alır, Redmi cihazlar 1 güncelleme alır. Belki K20, K30 gibi Mi sürümü de olan Redmi'lee istisna olabilir. Fakat Android güncellenmese de Miui güncellemeleri yıllarca devam eder. Bende Redmi Pro vardı Mediatek Helio X25 işlemcili, o zamanlar durum daha kötüydü, Android 6 ile çıktı, 6 olarak kaldı cihaz fakat Miui güncellemeleri ile her daim stabil kaldı.

Bu listede dikkat çeken ürün Mi Mix Alpha, sen binlerce dokar ver, deneysel bir ürün al, daha 2 tane bile sürüm güncellemesi almasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 19 Ağustos 2020; 0:0:46 >
  • sağlam kaynaklar ile sağlam olmayan kaynakları kapıştırsak hangisi kazanır acaba 🙄

• Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Cihaz çıkalı daha bir tam sene bile olmadı fakat güncelleme desteğinin çekildiği haberini alıyorum. Bundan önceki telefonum 5s'ti Apple'ı bu konuda takdir etmek gerek 2013 telefonu geçtiğimiz temmuz ayına kadar güncelleme aldı (ios 12.4.8) tamı tamına 7 sene. Bu telefonumun ekonomik ömrü dolduktan sonra tekrar iPhone'a geçeceğim. Her şey para değil insan biraz hizmet ve ilgi bekliyor.

• Arkadaşlar yukarıda da belirtildiği gibi temayı güncellemesi devam edecek Android güncellemesi almayacak şunu unutmayın özellikler e-mail ile zaten bize fazla fazla sunuluyor çoğu zaman Android güncellemesinde gelecek özellikleri önceden şayomi e-mail güncellemesi ile veriyor ekranı ikiye bölme gibi

• Guncelleme her sey degildir. Almamasi cok daha iyi olmus. Ben bu listenin daha kalabalik olmasini umuyorum. Her cihaza guncelleme vermektense belli cihazlara yonelip kusursuz guncelleme verse daha iyi. Guvenlik guncellemeleri ve hata duzeltmeleri bu listedeki cihazlar icin en dogru karar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B780E0A07

Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Cihaz çıkalı daha bir tam sene bile olmadı fakat güncelleme desteğinin çekildiği haberini alıyorum. Bundan önceki telefonum 5s'ti Apple'ı bu konuda takdir etmek gerek 2013 telefonu geçtiğimiz temmuz ayına kadar güncelleme aldı (ios 12.4.8) tamı tamına 7 sene. Bu telefonumun ekonomik ömrü dolduktan sonra tekrar iPhone'a geçeceğim. Her şey para değil insan biraz hizmet ve ilgi bekliyor.

Destegin kesildigi yok, cok yanlis bilgi. Cihaz 9 ile cikti ve birden fazla hata duzeltmesi aldi. Android 10 dagitilacak ve birden fazla hata guncellemesi alacak. Zaten destek 2-2.5 yil. Ki bunuda sunmus olacak. 11 suan 5-10 cihazda kapali beta. Yani cikmasi icin daha 3-4 ay var. Ciktiktan sonra firmalarin dagitmasida 2-3 ay suruyor. Hicbir kaybiniz yok.

• Yok ya zannetmiyorum

• Xiaomi A3 telefonum var yehhuu!

• Yalan haber bence mi mix 3 5g gibi bir cihaza a11 vermeden bırakmazlar.

• Android 10 sürümünü almayan bir telefona 11 sürümü gelmez mantıklı olmak lazım

• Arkadaş böyle şeylere inanmayın, destek bilr bilmiyor bizim bilme şansımız yok, bu listeye göre rn7 almıyor ama geekbench te android 11 ile görülmüş. Bu tür listelere asla inanmayın

• Ben xiaomi redmi 8 kullanıyorum android 10 gelmiyecek diyordu bir kaç pöpüler site ama bana android 10 geldi belli olmaz android 11 gelebilir

• Güncelleme , Google ile ters düştü onunla alakalı değil dimi ? Ben şu güncelleme olayına da çok takmıyorum ne geliyor ki telefona , olmazsa olmaz birşey mi oluyor ?

• Xiaomi baya degisti, bi espirisi kalmadi imo. Parayi, ünü goren degisiyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.