Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
107
Favori
165.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Policeman

Herkes 920F için konuşuyorda bu linklerdeki dosyalar 920FQ içinde oluyor mu acaba ?

Dostum F ile FQ aynı şeydir, yazayım oraya genede.
  • kakakola kullanıcısına yanıt
    dıkkat ettıysen orda pıt dosyası var. programla ındır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

sammobileden indirmedim samfireden indirdim buradanhttp://samfirm.net/threads/android-6-0-1-galaxy-s6-edge-sm-g925f-g925fxxu3dpb8-vod-02-22-2016.39/
    quote:

Orijinalden alynty: kakakola

sammobileden indirmedim samfireden indirdim buradanhttp://samfirm.net/threads/android-6-0-1-galaxy-s6-edge-sm-g925f-g925fxxu3dpb8-vod-02-22-2016.39/

Tamam i?te bu sorunlu olan rom, ben ilk sayfaya sorunsuzu koydum samfirm programyndan 2.08 gb olarak iniyor bende de inecek ?imdi az kaldy.

• fefeyx, O dosyadan zaten 1 tane cıktı PIT dosyasınıda goremedim malesef.

Muhendis Murat, hocam kafam çok karıştır. bu samfire programını indirme linki ile birlikte yapıcaklarımı adım adım yazarmısın.

Kusura bakmayın ikinizde hakkınızı helal edin cok ugrastırdım
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam sorunlu değil pıt dosyası gerekıyor yuklemek için yoksa yuklemıyor ben yukledım mesela tamamlandı ama açılıken enteresan yazılar çıkıyor ve sürekli yenıden başlatıyor vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

S6 SM-G920F

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

Resimdeki gibi indiriniz bu rom 2.08 GB boyutundadır sammobile.com'daki 1.78GB olan sorunlu rom değildir, denenmiştir!

bunu indirdim direk tr romunun üstüne odinle flaşlıyoruz demi başkan
    birinci sayfada ılk mesajda programın ındırme lınkı ve anlaımı var. ben pıt ıle yukledım şu an açılmaya çalışıyor cihaz açılırsa tarıf ederım ama ama ılk mesaj kesın çalışıyor onu deneyın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarac

bunu indirdim direk tr romunun üstüne odinle flaşlıyoruz demi başkan

Aynen öyle.

Haydi 925F içinde hayırlı olsun 2.1GB yeni rom !

• Tamam çok sagolun arkadaslar, bıkmadan usanmadan sorularıma cevap verdiginiz icin. :)

2.1 lik dosyayı samfireden suan indiriyorum odinle flashlıcam. zor oldu kusura bakmayın
    Rica ederim dostum senin tel 925F herhalde, geri dönüşünüzü bekliyorum.

Ya yeter bu forumun artık hatalarından bıktım artık ya bu nedir ya bir yandan rehber hazırlıyorum bir yandan türkçe karakterleri baştan yazmaya çalışıyorum bu kadar olmaz artık ya, yazıklar olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Şubat 2016; 1:27:40 >
    hocam samfırm den ınen dosya çalıştı kurulumu yaptım sorunsuz şu an açıldı bilgin olsun pıt dosyası ındırme lınkınde drıvda var onu ındırıp once odın e pıt dosyasını okut son pa kısmına romun kendısını kur starta bas cihazı kurulumdan önce download modda olsa bıle ayn ı download moda alır gıbı tuş kombınasyonuyla tekrar download moda al ukarda bahsettığım şeyı yap odın versıyonuda onemlı ılk sayfada var ordakını ındır 3.10.7 olacak
    en azından dığerının ınmesını beklemeden yuklemış olursun baktın yapamıyorsun o zaman programın ındırdığını kur.
    ben denedım kesın çalışıyor.
  • quote:

Rica ederim dostum senin tel 925F herhalde, geri dönüşünüzü bekliyorum.

Ya yeter bu forumun artık hatalarından bıktım artık ya bu nedir ya bir yandan rehber hazırlıyorum bir yandan türkçe karakterleri baştan yazmaya çalışıyorum bu kadar olmaz artık ya, yazıklar olsun...

Hocam İngiltere Vodafone Romu( Sammobile da da aktif olarak görünen) bir çok telefonda partition boyutları aynı olmadığı için sorun çıkarıyor ve fail hatası veriyor. İsterseniz ilk mesaja yine bu romun da dosyalarını paylaşın. Benim detaylı olarak anlattığım XEF Fransa romu henüz sammobile'a düşmedi. Çünkü şu an sadece OTA'dan veriliyor. OTA güncellemesini alabilmek için de 5.1.1 XEF romunu flashlamak gerekiyor. XEF romu operatör kilitsiz ve 920F olduğu için TR romuna en yakın olan ve gereksiz operatör uygulamaları ve bildirimleride yok. Diğer konuda ayrıntılı olarak XEF kurullumunu ve official güncelleme nasıl yüklenir anlattım. Onu da anlatım olarak koyarsanız yeni gelen yüklemek isteyen arkadaşların işine yarayabilir.

• Lungorthin kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz yeni rom koydum bakarsan görürsün.
  • quote:

quote:

Orijinalden alinti: MühendisMurat

Hocam orada verdi?iniz de VOD sürümü. XEF ve OTA oldu?u için özellikle söyledim ama takdir sizin tabi. Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lungorthin

quote:

Orijinalden alinti: MühendisMurat

Hocam orada verdi?iniz de VOD sürümü. XEF ve OTA oldu?u için özellikle söyledim ama takdir sizin tabi. Kolay gelsin

Hocam iyi geceler benim telefon s6 edge sm 925FQ

Bu programla bunu indiriyorum sonra odin ile yükleme yapacağım doğru mudur?

VOD falan demişsiniz anlamadım bi fark mı var acaba?

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Şuan yanlış romu indiriyorsun muhtemelen sammobile.com'daki rom bunlar sorunlu, ilk sayfaya dikkatli bakar mısınız ?
  • quote:

Şuan yanlış romu indiriyorsun muhtemelen sammobile.com'daki rom bunlar sorunlu, ilk sayfaya dikkatli bakar mısınız ?

Hocam anladığım kadarıyla şu an sorunsuz rom yok o herhalde ?

22.02.2016

01.20 itibariyle

S6 için Sorunsuz Odin Sürümü eklendi !

S6 Edge için Sorunsuz Odin Sürümü eklendi !

23.00 itibariyle

S6 ve S6 Edge için sammobile.com'daki sürümler sorunludur, yüklemeyiniz !!!

Böyle yazmışsınız. Sorunsuz rom orjinal yok mu şu an anlamadım
  • fefeyx, Telefonu açamayınca panikle verdiğim linkdeki PIT dosyasını gorememiştim. Başka sayfaya bakıyordum. Biraz toparlanınca PIT dosyasını dediğiniz gibi odine okutup suan sorunsuz sekilde guncellemeyi yaptım.

MühendisMurat, Murat hocam fefeyx arkadasın dedigi gibi 2 yollada yüklenmesi mumkun. Samfire ilede ayrı indirmekteyim.

Sorunlarım çözüldü sayenizde.

Bu kadar kişiye yardımcı oluyorsunuz ya karşılık beklemeden, Allah her ikinizdende razı olsun.

İyi geceler.
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Tamam da benim koyduğum resimlere bakarsan onlar sammobile.com'dan mı ? Samfirm programından, lütfen dikkatli bakınız.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.