Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
107
Favori
165.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haha bendede beta var güya ilk güncellemeyi alırız diye kurduk. ben indiriyorum ama olurda kuramazsam tekrar odınle betaya donup odın beklıyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuhammedYusufGuven

Arkadaşlar sonunda kurdum aralıksız 4 5 saattir buna uğraşıyorum yardımcı olanlara çok teşekkür ederim görünümü güzel bakalım test ettikçe yazacağız

Hayırlı olsun kardeşm,güle güle kullan..Parmak izi okuyucu gerçekten çok başarılı olmuş,zınk diye açıyor...Şarj olayı da ciddi ciddi düzelmiş ya hu! 1 saattir geri yükleme yapıyorum,alet harıl harıl çalışıyor, daha % 12 düştü..Eskiden harıl gürül düşerdi gözümün önünde...İyice bir kurulsun da daha iyi bir gözlem yapalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Ben biraz daha bekleyeceğim sanırım sorunsuz bir odin sürümünü.

Sorun morun yok hocam.İndir Xef romunu kur,perfectoo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

quote:

Orijinalden alıntı: MuhammedYusufGuven

Arkadaşlar sonunda kurdum aralıksız 4 5 saattir buna uğraşıyorum yardımcı olanlara çok teşekkür ederim görünümü güzel bakalım test ettikçe yazacağız

Hayırlı olsun kardeşm,güle güle kullan..Parmak izi okuyucu gerçekten çok başarılı olmuş,zınk diye açıyor...Şarj olayı da ciddi ciddi düzelmiş ya hu! 1 saattir geri yükleme yapıyorum,alet harıl harıl çalışıyor, daha % 12 düştü..Eskiden harıl gürül düşerdi gözümün önünde...İyice bir kurulsun da daha iyi bir gözlem yapalım...

denemediğim yol şekil kalmadı nasıl kurdunuz bu romu anlamış değilim herkesten bi ses çıkıyo aklı selim anlatan biri yokmu

• @MühendisMurat Hocam konuyu inceledim ama cevap bulamadım. Note 5 için Kamboçya romunu odin ile telefona kursam garantiden çıkıyor mu? Know olayı varmıs sanırsam samsung cihazlarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qodfather

@MühendisMurat Hocam konuyu inceledim ama cevap bulamadım. Note 5 için Kamboçya romunu odin ile telefona kursam garantiden çıkıyor mu? Know olayı varmıs sanırsam samsung cihazlarında.

Notu düşelim o zaman oraya.

Custom rom veya root atmadıkça knox sayacı artmaz ve garantiden çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

Sorun morun yok hocam.İndir Xef romunu kur,perfectoo

Şimdi 920F ve 925F için indirme ayarları bunlar değil mi ? yanlış yapmayalım, gün boyu uzak kaldım konudan şimdi pcdeyim.

920F
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/124741/50c9f8cd-f35e-4f84-ac3d-8edcbb205d79.png

925F
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1834525/89597ae6-80b6-463c-ad9a-3411db2ba81a.png

böyle ise ilk sayfaya koyacağım ve bende yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarac

denemediğim yol şekil kalmadı nasıl kurdunuz bu romu anlamış değilim herkesten bi ses çıkıyo aklı selim anlatan biri yokmu

Birazdan işi aydınlığa kavuşturacağım kardeşim sabır.
  • Arkadaşlar,

Drive'a yüklemişler;

https://drive.google.com/folderview?id=0B40ItdHKfkyQcjZGRFRRZ1ROenc&usp=drive_web#list

[Official] Rom Android 6.0.1 Marshmallow Galaxy S6 SM-G920F

Firmware info
    Model name: Galaxy S6
    Model: SM-G920F
    Country: United Kingdom (Vodafone)
    Version Android: 6.0.1 (Official)
    Changelist: 7025264
    Region code: VOD
    PDA: G920FXXU3DPB8
    CSC: G920FVFG3DPB8
  • csc kodu değişmesine rağmen otada güncelleme gözükmüyor neden acaba
  • S6 SM-G920F

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

Resimdeki gibi indiriniz bu rom 2.08 GB boyutundadır sammobile.com'daki 1.78GB olan sorunlu rom değildir, denenmiştir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Şubat 2016; 23:49:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enis Geçgen

Arkadaşlar,

Sorunsuz Romu ekledik bunu kaldırabilirsiniz.
  • 1.Mesaj
    Güncel Haberler
    Rom Linkleri
    Rom Nasyl Yüklenir Resimli Anlatym

2.Mesaj
    Marshmallow Güncellemesini Alacak Samsung Telefonlary Nelerdir ?
    Marsmallow Bize Neler Getirecek

3.Mesaj
    Marshmallow Kullanycy Yorumlary
    Görseller

konunun ?ekli de?i?ti.
  • samfireden indirdigim dosyayı odinle yuklerken FAİL hatası aldım ve telefonu acamıyorum ?

An error has occured whike updating the device software. Use the Emergency recovery function in the Smart Switch software

diyor.

ne yapmam gerek arkadaslar
  • kakakola kullanıcısına yanıt
    2 GB'lık rom mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

2 GB'lık rom mu ?

buradan indirmiştim, samfire sitesinden.
  • hocam ugrastıracak gibiyse guncel tr romunun linkini verebilirmisin, sammobilede bulamadım
    Sammobile.com'dan indirdi?in ise açylmamasy normal, kysa çözüm olarak ayny romu ve pit dosyasyny flashla

http://s6.dosya.tc/server6/6sx12r/ZEROLTE_EUR_OPEN_HIDDEN200M.pit.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Şubat 2016; 0:45:00 >
    sammobile olanda pıt dosyası lazım sıkıtı o bıraz samfırm ıle ındır o çalışıyo bende onu ındırıyorum şu an
  • Herkes 920F için konuşuyorda bu linklerdeki dosyalar 920FQ içinde oluyor mu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.