Şimdi Ara

Android 10 alacak Samsung cihazlarının tam listesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
9.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrPazar

"Her yerini kırpıp veriyor cihaz öldürme güncellemesi" cümlenizden ne anlamalıyız?

Cihazı yavaşlattığı ispatlanmadı. Adam çıkıp dedi zaten arkadaş ben cihazını yavaşlatıyorum çünkü sen teknolojiden anlamayabilirsin/ anlamak zorunda değilsin. Ama ben söyleyeyim bu pil bu cihazı tam güçte çalıştırmaya yetmez bu yüzden işlemci hızını düşürüyorum dedi.
    Diğer markaların da günümüz pil teknolojisi karşısında başka bir çaresi yok.
    Ama onlar yavaşlatmak yerine olduğu gibi bırakıyor.

Sonra siz burada yeni konu açıyorsunuz;
    "2 sene önce aldığım samsung %50'deyken kapanıyor." diye.

İyisini de kötüsünü de yazma cesareti gösterin. Nasılsa ulaşılamayan telefon sürekli gömeyim de rüzgarı ve kitleyi arkama alayım diye uğraşmayın.
    elimde eski denecek 4 tane samsung var

s2
    s5
    note 3
    note 4

ve hepsı aktıf kullanımda

hiç biri daha %50 de kapanmadı. Hatta % 10 da bile kapanmadı. Bataryalar zamanla aşınır zaten bu çok normal. Bunun için neden işlemci hızını kısıyorlar ki. Onlara ne ? Ben parasını vermısım almısım. Hızı neyse kullanmak ısterım.

Mantıklı gelmedı bana o ıs. pilini değiştirirsin olur biter madem cok tuketıcı dusunuyorsun. Hız kesmekte neymıs.

Telefon cıkarırken soyle hızlı boyle hızlı dıyorsun. Bence mantıklı degıl.

• 6 yıllık iphone kullanımıma dün note 10 alarak son verdim, 1 günlük android kullanıcısıyım. Android'e geçmemin tek sebebi, apple'ın cihazdan aldığı pil bilgileriyle güncellemelerle telefonu yavaşlatması :) diyeceklerim bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turcoblanco

6 yıllık iphone kullanımıma dün note 10 alarak son verdim, 1 günlük android kullanıcısıyım. Android'e geçmemin tek sebebi, apple'ın cihazdan aldığı pil bilgileriyle güncellemelerle telefonu yavaşlatması :) diyeceklerim bu kadar.
    harbı cok mantıksız bı ıs ya. Pıl degıstır madem oyle cıhazı yavaslatmakta neymıs ya cok garıp cıdden.

note 10 guzel cıhaz ram ve ıslemcısı ıle cok uzun zaman uzmez.
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    a7 2018 cihaz... Aldığımda sayaç 0x0 dı, 0x1 değildi yani...Zaten Bootloader kilidini falan açmadım arkadaşım

Güncel knox sürümüyle gelen telefonlarda en fazla fake kernel kullanabiliyorsun ama servistekiler yine de anlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 20 Eylül 2019; 16:55:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 e güncelleme vermedikleri gün terk ettim Samsung'u. Görünüyorum ki hiçbir şey değişmemiş. S8 i bitirmişler. Nokia'da bir zamanlar kullanıcı isteklerini dikkate almıyordu durum ortada. Darısı Samsung'un başına.

• s8 nasıl almıyor saçmalık resmen yazıklar olsun. İphone candır NOKTA
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrPazar

Kabullenemediğim bir mesele yok. Elma ile armutu birbirinden ayırın. İyisine iyi kötüsüne de kötü diyebilin.

Ben kabul edebilsem ne olur kabul edemesem ne olur?
    Adam kangrenli parmağı sen kolundan olma diye kesiyorum ve kesmeye de devam edeceğim diyor.
    Sen çıkıp adam kabul etti parmağı kestiğini yazıyorsun. ee yani? Kötü mü?

"Kraldan çok kralcı" lafı sıkmadı mı artık? Başka yeni şeylerle gelsenize?
    Mesela ben doğruya doğru diyebiliyorum. Siz de diyebilsenize? Eleştirmek ama daha kolay değil mi?
    öncelikle herkes hiç bir şirketin temiz olmadığını kabullenmesiyle anlayış başlar. her şirkette var bunlar ama applenin sicili daha bozuk bunuda görüyoruz maalesef
  • CoreXXX kullanıcısına yanıt
    bu yıla kadar hızlı şarjı kutu içeriğinde vermemesi, bir monitör standına 1000 dolar yazması, son model bir apple cihazını son model bir macbook'a bağlamak için ekstradan bir sürü para verilip dönüştürücü alınması ihtiyacı gibi tonla apple'ın sicilindeki bozukluklara katılıyorum. Bunlara yanlış diyebiliyorum.
    Size de katılıyorum hiçbir şirket temiz değil.
    Ancak yaptığı iyi şeyler de var, örnek olduğu konular da var. Sadece bunları da kabul edebilmek gerekli
  • S8 sahibiyim sırf bu muhabbetten bir sonraki telefonum apple vs olacak

• Bundan 2 yıl önce Note 8 aldım. fakat tamamen çöp çıktı. bir daha samsung almam.

• iPhone 5s 2013 çıktığında almışdım daha bu seneye kadar günceleme hersene alıyordu tam olarak 6 yil günceleme vermiş Apple gercekden helal olsun adamlar malın arkasında duruyorlar

• 2 sene önce s8 plus'u arkadaşım 3300 tl ye aldı.

• S8-Note8 -S7 ...

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    nasıl yok ? cidden mi nasıl mümkün olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone da bir sene sonra %70 iken kapandığını gördük kral, sen yanlış yerden gelmişsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung her yaptığı saçmalıkla insanları kendinden dahada soğutuyor. Android 10 alabilecek cihazlara sen güncelleme verme. Root atınca cihaza Knox sayacı yap, sheart,secure folder çalışmasın. Türkiye'ye daha daha ucuz çöp tabir edilecek modelleri ürün maliyetinin kat ve kat üzerinde fiyatlarla sat!...

• planetech P kullanıcısına yanıt
    ooo peki kral

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    Sen o yazılımda kalıp güvenlik güncellemelerini bile alma zamzungboy.

• El Sonidito kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu anlamıyorum, zaten bir sonraki Android'in betaları yayınlanıyor bunlar güncellemeyi yayınlayana kadar. Gönüllü bir kaç kişi bile bir sonraki güncellemeyi gayet stabil yapıp yayınlayabiliyorken teknoloji devi bir firmanın 3 5 elemanı bu işlere ayıramaması hakikaten insana ben enayimiyim diye düşündürüyor. Hoş Google bile 2 yıl veriyor kendi telefonuna

• Güncelleme fetişistleri toplanmış yine

G2 andriod 5 te kaldı hiç bi eksikliğini hissetmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.