Şimdi Ara

Android 10 alacak Samsung cihazlarının tam listesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
9.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonum J7 Pro alır mi güncelleme listede J7 ve J7 Duo var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her yıl bu konuya takılan insanları da hala görüyor olmak daha ilginç! Yahu bunu beklemeye zaten gerek yok ki, onca şeyi biliyorsunuz da bunu neden bilmiyorsunuz? Bir kere, resmi olarak sizin cihazınız için yayınlanmış olup olmaması neredeyse hiçbir anlam ifade etmez. Bazı modellerdeki ufak farklar dışında yazılımlar aynı zaten. Samsung Firmware sitesine girip telefonunuza en yakın model için yayınlanmış android sürümünü indirip ota ilr cihazınıza kuracaksınız, hepsi bu. Bu da mı olmadı, xda developer a girip cihazınız için yapılan portları indirip kuracaksınız. Bu kadar basit.

• Şakamı bu.Adamlar resmen 2 nesil öncesini çöpe atmış.Samsung baya enayi yerine koymuş.
  • Apple burada farkını koymuş en son güncellemeyi 5 yıl önceki cihazlara kadar verdi ki öyle küçük bir güncelleme de değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 20 Eylül 2019; 2:58:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizbay1

Her yıl bu konuya takılan insanları da hala görüyor olmak daha ilginç! Yahu bunu beklemeye zaten gerek yok ki, onca şeyi biliyorsunuz da bunu neden bilmiyorsunuz? Bir kere, resmi olarak sizin cihazınız için yayınlanmış olup olmaması neredeyse hiçbir anlam ifade etmez. Bazı modellerdeki ufak farklar dışında yazılımlar aynı zaten. Samsung Firmware sitesine girip telefonunuza en yakın model için yayınlanmış android sürümünü indirip ota ilr cihazınıza kuracaksınız, hepsi bu. Bu da mı olmadı, xda developer a girip cihazınız için yapılan portları indirip kuracaksınız. Bu kadar basit.
    Ondan sonra Knox sayacını arttıracaksınız (Bunu da yaz)

Telefonuna (garantisi bitmeden) custom rom kurarsan, garanti dışı kalıyor.

Şu an için yeni nesil Knox'u sıfırlayamıyorsun.O yüzden telefonum garanti dışı kaldı (ki ben Odinle orjinal rom yüklediğim halde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 20 Eylül 2019; 3:21:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple'ın verdiği güncelleme ne allasen heryerini kırpıp veriyor cihaz öldürme güncellemesi

• Klasik Samsung. Yazılım desteği sıfır. Düşün bugün 12bin liraya note 10 alıyorsun. İki yıl sonra güncelleme gelmiyor.

• Xloud X kullanıcısına yanıt
    yav siz bu yorumları yazarken neden düşünmüyorsunuz? Madem düşünmüyorsunuz neden yazıyorsunuz?
    laf olsun torba dolsun, ben alamıyorum ya iyi olamaz mantığından kurtulun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrPazar

yav siz bu yorumları yazarken neden düşünmüyorsunuz? Madem düşünmüyorsunuz neden yazıyorsunuz?
    laf olsun torba dolsun, ben alamıyorum ya iyi olamaz mantığından kurtulun.
    Cihazı yavaşlattığı ıspatlanmış. Verdiği güncellemede zaten kırptığı özellikler belli yarısı yok. Bunlar bilinen real şeyler ama senin insanların alım gücünü önceden bilme yeteneğin çok dolu bi yorum gerçekten.

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    lanet olsun resmen

• 2 sene önceki cihazı yemiş Apple hala 5-6 sene önceki cihazlara veriyor yeni kesti ama 12—- güncellemesi vermeye devam ediyor

• Google ve OnePlus hariç hiçbir diğer marka 2 ana güncellemeden fazlasını vermiyor! eğer güncelleme takıntınız varsa android tarafında bu markalara yöneleceksiniz.
    Apple ile karşılaştırmakta adaletsiz apple her sene en fazla 3 telefon sunuyor tabikide daha fazla güncel kalacak hele kalmasında bak bakalım alan oluyor mu.
    Samsung sadece 2019 yılında 32 adet telefon çıkarmış, apple 2007den beri daha 40 telefon çıkarmamış bunlarıda göz önünde bulundurun karşılaştırma yaparken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Ondan sonra Knox sayacını arttıracaksınız (Bunu da yaz)

Telefonuna (garantisi bitmeden) custom rom kurarsan, garanti dışı kalıyor.

Şu an için yeni nesil Knox'u sıfırlayamıyorsun.O yüzden telefonum garanti dışı kaldı (ki ben Odinle orjinal rom yüklediğim halde)

Alıntıları Göster
    odınle orjınal rom yuklerken knox sayacı artmaz. Sizin önceden 1 di demek ki. Uyumlu olan hangi ülkenin romu olursa olsun knox artmaz.
  • guncelleme merakınıza hastayım ya :) sonra forumlarda telefon yavasladı sarjı daha az gıdıyor demeye baslamalar falanda var :)

bı karar verın bence.

benım ıcın telefonun cıktıgı yazılım en ıyı yazılımdır.

atıyorum s9 ıcın androıd 8

s10 ıcınde androıd 9

sonrakı her guncelleme bı sekılde bıseyler goturuyor hızdan sarjdan.
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    Nasıl artmaz? onun belli bir limiti var, o limit aşıldı mı artıyor(ben de bilmiyordum)

Knox'un yeni sürümünden kaynaklanıyor olabilir... Eski telefonlarda artmıyordu, doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 20 Eylül 2019; 12:29:46 >
  • McLaren64 kullanıcısına yanıt
    şu an sattıkları note 10 a 2 sene sonra güncelleme vermeyecekler yani. 11.000 e telefon satıyorlar birde

• niye bu kadar kızdınki. apple kendi kabul etti bilerek yavaşlattık diye. sen neden kabullenemeyirsun onu anlayamadım? kraldan çok kralcı

• Xloud X kullanıcısına yanıt
    "Her yerini kırpıp veriyor cihaz öldürme güncellemesi" cümlenizden ne anlamalıyız?

Cihazı yavaşlattığı ispatlanmadı. Adam çıkıp dedi zaten arkadaş ben cihazını yavaşlatıyorum çünkü sen teknolojiden anlamayabilirsin/ anlamak zorunda değilsin. Ama ben söyleyeyim bu pil bu cihazı tam güçte çalıştırmaya yetmez bu yüzden işlemci hızını düşürüyorum dedi.
    Diğer markaların da günümüz pil teknolojisi karşısında başka bir çaresi yok.
    Ama onlar yavaşlatmak yerine olduğu gibi bırakıyor.

Sonra siz burada yeni konu açıyorsunuz;
    "2 sene önce aldığım samsung %50'deyken kapanıyor." diye.

İyisini de kötüsünü de yazma cesareti gösterin. Nasılsa ulaşılamayan telefon sürekli gömeyim de rüzgarı ve kitleyi arkama alayım diye uğraşmayın.
  • CoreXXX kullanıcısına yanıt
    Kabullenemediğim bir mesele yok. Elma ile armutu birbirinden ayırın. İyisine iyi kötüsüne de kötü diyebilin.

Ben kabul edebilsem ne olur kabul edemesem ne olur?
    Adam kangrenli parmağı sen kolundan olma diye kesiyorum ve kesmeye de devam edeceğim diyor.
    Sen çıkıp adam kabul etti parmağı kestiğini yazıyorsun. ee yani? Kötü mü?

"Kraldan çok kralcı" lafı sıkmadı mı artık? Başka yeni şeylerle gelsenize?
    Mesela ben doğruya doğru diyebiliyorum. Siz de diyebilsenize? Eleştirmek ama daha kolay değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Nasıl artmaz? onun belli bir limiti var, o limit aşıldı mı artıyor(ben de bilmiyordum)

Knox'un yeni sürümünden kaynaklanıyor olabilir... Eski telefonlarda artmıyordu, doğru
    s9 plusta androıd 8 de cok fazla rom denedım en son alman son romunda kaldım. Sayısı kac bılmıyorum ama en az 4 5 vardır.

bende bılmıyordum bunun bır lımıtı oldugunu. Sonucta adamların orjınal romu bu. Kendılerının cıkardıgı sey. Yabancı bırsey yuklemıyorum.

Zaten kaldım artık almanya romunda.

Guncelleme falan yapmam ben. Forumlarda herkes yok sarjım yok hızım azaldı dıyor.

Bakalım androıd 10 nasıl gelecek.

androıd 8 ıle 9 arasında işlemci olarak 10 bın fark olur mu ya nasıl bı gerı gıdıs bu boyle. ux ve ram puanları da gerıye gıttı mesela.

Ben guncellemelere guvenemıyorum bı turlu. Ne varsa telefonun cıktıgı surumde var dıyenlerdenım.

Androıd 8 de ne sarj ne hız konum var telefon aynı gaz hala
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.