Şimdi Ara

Android 10 alacak Samsung cihazlarının tam listesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
9.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AndroidPure adlı internet sitesi Android 10 güncellemesi alacak Samsung cihazların listesini ele geçirmeyi başardı. Güney Koreli şirketin, en yeni Android sürümünü alacak akıllı telefon ve tabletlerinin tam listesi şu şekilde:

Galaxy S Serisi

• Galaxy S10, Galaxy S10+
    • Galaxy S10e
    • Galaxy S9, Galaxy S9+

Galaxy Note Serisi

Galaxy M Serisi

• Galaxy M40
    • Galaxy M30, M30s
    • Galaxy M20
    • Galaxy M10

Galaxy J Serisi

• Galaxy J8
    • Galaxy J6, J6+
    • Galaxy J4, J4+
    • Galaxy J7 Duo
    • Galaxy J7, J5, J3 2018

Galaxy A Serisi

• Galaxy A90 5G
    • Galaxy A80
    • Galaxy A70
    • Galaxy A60
    • Galaxy A50, A50s
    • Galaxy A40
    • Galaxy A30, A30s
    • Galaxy A20, A20e
    • Galaxy A10, A10s, A10e
    • Galaxy A9 Pro 2019
    • Galaxy A9
    • Galaxy A7
    • Galaxy A6, A6+
    • Galaxy A8, A8 Star Lite
    • Galaxy A9, A9 Star Lite

Galaxy Tab Tabletler

• Galaxy Tab S5e
    • Galaxy Tab S4
    • Galaxy Tab A 2019
    • Galaxy Tab A 2018

Yayınlanan listede Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8 gibi 2017 model amiral gemisi telefonların yer almadığını belirtelim. Samsung sadece iki yıl boyunca Android güncellemesi sunduğu için bu durum pek de şaşırtıcı değil. 2018'den önce piyasaya sürülen modeller sadece güvenlik güncellemelerini alıyor.

• 2 yıl önce 5 bin TL'ye sattıkları S8 ve Note 8 almayacak. Bu firmanın en sevmediğim yanı bu.

• Samsung a ne oldu boyle eskiden a, m, j serisini ciddiye almazdi.. ilginc bir sekilde m20 oreo ile geldi , pie guncellendi ve simdide 10 u alirsa valla helal olsun ama listede s8 ve note fe + 8 in olmasini da beklerdim acikcasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 19 Eylül 2019; 19:5:13 >
  • Note 8 kullanıcısı değilim ama bu cihaza da verilmeliydi.

• Bu mantıkla gidilirse Apple daha çok satar.

• Evet şimdi küfürler lanetler havada uçuşur... bir zamzung klasiği :)

• Galaxy s2 ye nasıl olmaz be birdaha samsung alırsam namerdim

• S8 kullanıyorum ama o kadar da versiyonlara takılmıyorum. Çokta fifi yani. Hani 3-5 versiyon eski kalmadığı sürece hiç bir sıkıntı olmuyor. Öyle ahım şahım yenilikler de olmuyor. Çok takılmamak lazım. 2 senedir kaç güncellemeyi aylarca beklettim yüklemedim bile.

• Note 8 sahipleri olarak xda developersa kaldik yine demekki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • samsungun yeni gözdesi a serisi olduğunun bir ispatı daha. artık note ve s serilerinden bile daha çok önem veriyorlar bence. dünyada değişen ekonomik durumlar ve trendler neticesinde kimse üst düzey cihazlara çok yönelmiyor orta düzey cihaz tercih ediyor. samsung da bunu fark edip orta seviyeye a serisinden hayvan gibi cihaz pompaladı bunun meyvelerini de geçtiğimiz dönemlerde aldı.
    şimdi de doğru stratejiyle güncellemelerini eksik etmiyor. başarılı.
  • Ve buna rağmen bu ürünleri kullananlar var halen, Samsung'un telefonlarına biçtiği ömür 2 yıl, Apple'ın biçtiği ömür 6 yıl (iphone 5s).

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Custom rom kurabilirsiniz.

9.0 güncellemesi aldı.

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Custom rom desteğide yok komple almıyorlar.

• platform insanın kaderidir.

• Şu anda Samsung en büyük karı bu serideki telefonlardan alıyor o yüzden üstlerine biraz daha fazla düşmeye başladılar sanırım.

• Samsung eşeklik yapıyor s serisi ve note serisine 3 yıl diğerlerine 2 yıl ana güncelleme vermeli.

• Güncelle gelmeyen amiral ve güncelleme gelen orta sınıf cihazlar için planlı eskitme :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S8 note 8 cidden almayacak mi yani. Rezil bir politika olmuş.

• sadece şu listede 33 çeşit telefon var yap şunu 6 çeşit kafamız karışmasın hem güncellemeler daha güzel olur yeni telefon lazım o kadar çok çeşit varki karar veremedim başka markalara bakıyorum şu an :)

• iyi ki samsung tercih etmemişim diyorum şu güncelleme olaylarını fln gördükçe s8 plus tasarım olarak çok hoşuma gidiyordu oysaki ama dandroid sistem yüzünden sıcak bakmamıştım şimdi kararımdan dahada hoşnut oldum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.