Şimdi Ara

Andre Castro Totem konusu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ismail58000

İsmide güzel Castro güven veriyor

Dany de Castro var en çok sefdiğim <3
  • holmen vol2
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

quote:

Orijinalden alıntı: hermes_01

iyi oyuncu olabilir ama 30 yaş altında.2 sene daha olgunlaşması lazım bizde oynayabilmesi için.

ne olgunlaşması adam 29 yaşında.

ironi yapmıştım ama anlamamışsın birader.azizin günü kurtarma oyunları hepimizi meşgul ediyor kendisi bu arada iyice kök salacak ölünce çocuklarından biri yada kardeşi geçer artık .
  • castro > ekici
  • 5m verip almıyoruz diye beğenmiyorlar.

Castro iyi topçu. Anadolu kulüplerinde iyi topçular var. Örneğin Ndiaye 1 yıldır diyoruz. Bajic iyi topçu ucuza kaliteli yedek olur. Visca iyi topçu dur direkt 11 de oynatırsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tamamen karşıyım şahsen. Bunun adamın Anadolu topçusu ya da iyi/kötü oynaması ile ilgisi yok.

Muazzam yaşlı bir kadroya sahibiz. Ozan, Souza, Topal, Neudstadter, Salih, Ekici, Alper, Aatıf ve Valbuena'nın (ileri olsun geri olsun) orta saha göbeğinde oynayabildiğini göz önüne alırsak buraya alınacak bir oyuncu kesinlikle ve kesinlikle genç bir oyuncu olmalı.

Ha Topal gider o gider bu gider vs. o zaman güzel bir seçenek olabilir Castro. Lakin zaten oyuncu satmakta sıkıntı yaşıyorken aldığımız oyuncularda da şu soruyu sormalıyız kendimize "Biz bu adamı ilerde satabilir miyiz, nasıl satarız?"
  • Arkadaşlar bende bu castroyu çok istiyorum da internette fela hiç haberleri yok. Girişimlerimiz varmı bu futblcu için ? Umuyorum ki yeni sezonda çubukluyu giyer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmesini isterim. Ekici'den daha iyi topçu.
  • e adamın hayali de fakir demek ki.
  • 14. hafta itibarı ile ön liberodan 3 gol 4 asistle oynuyor.

Bizim takımın kadro çeşitliği için dertlere derman olacak bedava ve ucuz adamı göztepeye bıraktık.

Adam kusursuz futbol oynuyor göztepede.
  • 30 maç oynamış 4 gol 7 asist yapmış göztepede. Biz topalın müthiş sol ayağıyla türübünlere vurduğu şutları, attığı adamın arkasına düşen veya çok hızlı giden paslarını izlemeye devam edelim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.