Şimdi Ara

Ancestors: The HumanKIND Odyssey Türkçe Yama Yayınlandı [APEX ÇEVİRİ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
7
Favori
4.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    -----....----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apex Çeviri -- 13 Temmuz 2020; 18:45:28 >
  • Teşekkürler Apex çeviri. Kısa sürede iyi iş çıkardınız. Umarım ekip dağılmadan yeni yamalarla oyunseverleri mutlu etmeye devam eder. Değerli çalışmalarınızda başarılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretli olmasını beklemiyordum ama ücretliymiş olsun sıkıntı yok alıp oynuyorum şuan gayet başarılı bir çeviri elinize sağlık :)
  • beyler öncelikle emeğinize sağlık türkçe olması oyunu acayip oynanılabilir kıldı. ancak burada bir hatadan bahsedeceğim.

çalıları toplayıp yaşam alanı inşa etmek için inşaya başlaya basınca inşa ediyor ancak sonra karakter hareket etmiyor ve olduğu yerde kalıyor. tek çalışan buton çevreyi izleyen kamera onun haricinde hiç bir şekilde hareket etmiyor. orjinal dilde bu hatayı yapmadı bundan emin olmak için yamayı kaldırarak deneyemedim çünkü yamayı kaldıramadım. kolay gelsin
  • Teşekkür ederiz.

• Emeğinize sağlık yama için teşekkürler...İyi çalışmalar....
  • -----....----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apex Çeviri -- 13 Temmuz 2020; 18:45:3 >
  • Emekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.
  • Tekrar teşekkürler Apex çeviri. Oyunseverleri sevindirecek yeni çalışmaları beklemedeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osmanlispor -- 22 Ekim 2019; 23:5:18 >
  • -----....----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apex Çeviri -- 13 Temmuz 2020; 18:44:56 >
  • Deccal ve sisteminin en büyük uydurması evrim yalanı yada hakikati çarpıtmasıdır. Deccal sistemi şuan dünyaya hakim olan sistemdir. bu sistem insanların Ahirete inanmamasını istiyor daha kolay kitleleri yönetmek için. bu yüzden evrim teorisini ortaya attılar. Teoriyi ortaya koyan darwin Dindar bir yahudi idi. yahudilerin inancında yahudi dışındaki insanların hayvan+insan(maymun) karışımı olduguna inanırlar. Adam yani uydurma dinine kılf aradı. Bizdeki kendini akıllı sanan bilim meraklılarıda buna çanak tutuyor. Tabikide bu işin içinde yahudiler oldugu içinde evrim teorisinde geçen 100 bilgiden 1 tanesi dogru olabilir çünkü onlar gerçegi saptırmak ve kalitesizleştirmek için de bu teoriyi ortaya attılar. ister inanın ister inanmayın.
  • -----....----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apex Çeviri -- 13 Temmuz 2020; 18:44:48 >
  • Elinize sağlık

• SİLİNSİN
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.