Şimdi Ara

Ancestors: The HumanKIND Odyssey Türkçe Yama Yayınlandı [APEX ÇEVİRİ] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
7
Favori
4.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çeviri yüzdesi %45 olarak güncelleniştir.
  • Çeviri yüzdesi %57 olarak güncellenmiştir.
  • Oyunun bilimsel altyapısı yok. Bilim ispatla ilerler evrim karı dedikoduları ile ilerler.
  • Prosouls kullanıcısına yanıt
    Şu mesajın alnı olsa da öpsem
    Ben oyunla ilgili yorum yapmayı seçiyorum, gereksiz tartışmalarla yorulmak istemiyorum. Bu konu hakkında fikrinizi (varsa eğer) belirtmek isterseniz özelden mesaj atabilir ya da başka forum altında tartışabiliriz. İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.
  • helal olsun.
    Biraz insan olsanız zaten insanların inanışı hakkında yorum yapmassınız neymiş evrim karı dedikodusumu birisi müslümanlıga laf edince nasıl kabarıyorsun senin gibi insanlarda var biraz empatini geliştir diyeceğimde neyse
  • Dostum burda din konuşmuyoruz nasıl hemen müslüman olduğumu anladın anlamış değilim. Sadece bu teoriyi ortaya atan kişi (Darwin) bile hep varsayımlar üzerinden gittiği için buna bilim denilemeyeceğini dile getirdim. Dileyen kişi büyük büyük babalarının maymun olduğunu söyleyebilir saygım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prosouls -- 14 Eylül 2019; 5:40:20 >
  • Kolay gelsin
  • Teşekkürler.
    Burada ne konuşuyoruz? Amaç Darwin'i ve evrim teorisini tartışmaksa, bununla ilgili bir konu açar, bilgin dahilinde insanlarla tartışırsın. Yaptığın yorumların, bu oyunun çevirisi ile alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 17 Eylül 2019; 13:34:30 >
  • Sonra Fuat hoca neden asabileşiyor, laf sokuyor.. gel de çıldırma. Neyse sakin olacağım

Oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz dostlar, ellerinize emeğinize sağlık.
  • kolay gelsin
  • Çeviri yüzdesi %70 olarak güncellenmiştir.
  • Koptu geliyor ....
  • Çeviri yüzdesi %85 olarak güncellenmiştir.
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Beynine giden glikoza yazık. Gereksiz takviye oluyor. Konu kapanmıştı işte ne diye primatlık yapıyorsun. Uzun yıllar evrimi araştırdık. Tek sığınakları milyonlarca yılda oluşan değişim. Milyonlarca yılı nasıl gözlemlemişlerse artık. Artık özel eğitime ihtiyacı olanlara sormak lazım. Aynı Big Bang dedikleri saçmalık gibi. Bilim yoktan patlamayı kabul etmez. Olmayan birşey patlamaz. Saçmalıklar silsilesi. Bizim modern primatlarda işte değişik takılmak için nerdeyse Luciferle kanka olacak. Fuat hoca sana lafım yok. Branş aynı olmasa da meslektaşız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prosouls -- 19 Eylül 2019; 13:50:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prosouls

Beynine giden glikoza yazık. Gereksiz takviye oluyor. Konu kapanmıştı işte ne diye primatlık yapıyorsun. Uzun yıllar evrimi araştırdık. Tek sığınakları milyonlarca yılda oluşan değişim. Milyonlarca yılı nasıl gözlemlemişlerse artık. Artık özel eğitime ihtiyacı olanlara sormak lazım. Aynı Big Bang dedikleri saçmalık gibi. Bilim yoktan patlamayı kabul etmez. Olmayan birşey patlamaz. Saçmalıklar silsilesi. Bizim modern primatlarda işte değişik takılmak için nerdeyse Luciferle kanka olacak. Fuat hoca sana lafım yok. Branş aynı olmasa da meslektaşız.
    Hee aynen cern deneyi falan yalan dolan zaten.

“Ayetler var ayetler”

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Ben bilimden bahsediyorum adamlar hemen islama saldırıyor. İlginç. Sizin meseleniz demek ki islam ile başka birşeyle değil. Ağzımdan din adına islam adına peygamber adına hiçbir kelime çıkmadı. İslam dini en azından bilimin ispatlayamadığı şeylere mucize diyor. Günümüz avam tabakası ise saçmalayıp bilime sığınıyor. Doğudaki tarikat muridleri nasıl körü körünü şeyhine itaat ediyorsa avam tabakası da her okuduğuna duyduğuna akıl mantık süzgecinden geçirmeden inanıyor. İşte karı dedikodusu dediğim buydu. Siz conilerin uzaya ayak bastığına da inanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prosouls -- 19 Eylül 2019; 14:17:41 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.