Şimdi Ara

ANCESTORS LEGACY (RTS) XBOX ONE ANA KONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ANCESTORS LEGACY (RTS) XBOX ONE ANA KONU

İlk piyasaya sürülme tarihi: 22 Mayıs 2018 Konsollar (13 Ağustos 2019)
    Geliştirici: Destructive Creations
    Motor: Unreal Engine
    Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
    Platformlar: Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4

Orta Çağ'ın karanlık atmosferindeki emirler sizi bekliyor. Mevcut dört ülkeden birini (Viking, Anglo-Saxon, Alman, Slav) seçerek, düşman kamplarını, köyleri ve kasabaları fethetmek, yağmalamak ve yağmalamaktan daha fazlasını yapmak için görevlendirileceksiniz. Sadece mevcut taktiksel seçeneklerden yararlanarak, çevrenin stratejik avantajlarından yararlanarak ve geçici üsler ve yerleşimlerinizi yöneterek, zafer kazanmaya çalışın!

Özellikler

Tarihi olaylardan esinlenerek hazırlanmış 4 farklı ülke
    Gelişmiş taktiksel seçenekler
    Özelleştirilmiş kamera açısı
    Unreal Engine 4 Motoru
    Multiplayer desteği
    Kolaylaştırılmış köy inşaatı ve kaynak yönetimi
    Hassas kontroller

Bsc

Gematsu

• PC'de oynamıştım ilk çıktığında, çok çok iyi bir strateji oyunu değil ama Xbox için değişiklik olur. Sudden Strike oynanıyor az çok gamepad ile, bakalım bunu nasıl kotaracaklar.
  • Konsolların en büyük eksikliği strateji oyunları hazır k&m deteği gelmişken bu işe girmeleri gerekiyor
  • Şu gamepad lere ufak bir aparat takıp mouse a çevirebilseler , tek eksiği konsolların şu an.Klaveyeye bile gerek yok şunu yapsalar yeter.Ergonomik açıdan zor iş tabi.
  • wither kullanıcısına yanıt
    xim , gimx , cronusmax tarzı cihazlar var k&m desteğ8 olmayan oyunları oynamak için ama online rekabetçi oyunlarda sıkıntılı bu cihazlar , ha hile yapmışsın ha bu tarz cihaz kullanmışsın bir farkı yok

Ben mic ten age of empires bekliyorum hala onlar kesin k&m desteği ile getirirler konsola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.