Şimdi Ara

Anca bu Şekil de Geri dönerim:P (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eet koxpçuları da zevkle yatırırdım çek bi tw hoop toprağı öper
    bırak ya görüntü berbat yenisi güzel ama ...
  • bırak dıyon da o zman ezık rogue ıle cz de aldıgım actıon sımdıkınde yok hemde kat kat ıyı char almasına ragmen cunku oyun kendini aşdııı
    quote:

Orjinalden alıntı: Eternal_Fox

eet koxpçuları da zevkle yatırırdım çek bi tw hoop toprağı öper
  • quote:

noldu parti pls dedin de almadılar mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: acheron

quote:

Orjinalden alıntı: _MeMeNto_

eskiden gitsin diye topicler açarlardı şimdi özlediniz

o koxp diyenlerin de %90ı koxperdı zaten. hikaye onlar hilaladam beleş koxpu çıkardığında kullanmayan adam mı vardı. eskiden de arkasındaydım koxpun.
    koxperım ve koxper kalacağım

seni destekliyorum.
    ve düşündüklerinin aynısını düşünüyorum

• o zmnlar saglam charlar bilinirdi ama şimdi herkez saglamlaştı eskiden boss kesen 1 - 2 tane nadir olan warriorlar wardı onları izlerdik raptorlarına shellerine bakardık şimdi biz kesmekten sıkıldık ne güzel o zmnlar en saglam item +8 chitin pauldronum olmuştu acayip sewinmiştim insan o zmnlar ezik olduguna bu kadar sewinirmiydi yaa
  • bu oyun başlarda daha zewkliydi sonradan hırs oyununa dondu iş zewki muhabbeti kactı
  • ben hiç koxp kullanmadım çünkü hiç asas char açmadım ama böle fp li asasları görünce eski günlerim aklıma geldi.gögüslugumuzu +7 yapalım digerleri chtin +7 olsun yeterdi bize ozamanlar mutluyduk. böle degildı oyun
  • o zaman +7 chitin setin değeri şimdikinin kat kat daha fazlasıydı kukry için disband çekilirdi cleaver ı saymıyorum bile düşünün yani item bakımından eski knight değişilmez ama o zamanın koxperları bize az çektirmedi korumayalım hemen
  • quote:

Orjinalden alıntı: .MstF.

O günler olsa Hemen oyunu yüklerim

ah ah nerde o günler
  • evet 35 blased kagıdı ıcın aglıyodum nerdeyse
    quote:

Orjinalden alıntı: Mu_Joe54

o zaman +7 chitin setin değeri şimdikinin kat kat daha fazlasıydı kukry için disband çekilirdi cleaver ı saymıyorum bile düşünün yani item bakımından eski knight değişilmez ama o zamanın koxperları bize az çektirmedi korumayalım hemen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zeen

evet 35 blased kagıdı ıcın aglıyodum nerdeyse
    quote:

o zaman +7 chitin setin değeri şimdikinin kat kat daha fazlasıydı kukry için disband çekilirdi cleaver ı saymıyorum bile düşünün yani item bakımından eski knight değişilmez ama o zamanın koxperları bize az çektirmedi korumayalım hemen

dıyorum ya işte hele cz de bir warrıorun üzeri full shellı görünce bide elindeki raptor yanıyosa o adam daha ne isterdiki biz onun kadar itemli olmasak bile mutluyduk.ozamanlar nova twon partileri benım çok özel yer tutuyordu.czde bufumuzu alır kalabalık grup cıkınca herkes onla birlikte cıkardı bowl a sapan yola warmadan karşımıza kel kafalı mageler cıkardı kambur kambur koşar öne cıkıp nova atacagın sinyalini verince asaslar lf ile geriye topuklar olan prisetlere olurdu arkada kalırlardı hey allahım ne günlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peka -- 24 Eylül 2007; 20:29:41 >

• anlat anlat bitmez o zman +8 raptor gordum mu en buyuk yanan o idi o zmanlar oturup adamın raptorunun ısını ızledimi bilirim ne güzel yanar diye
    quote:

Orjinalden alıntı: peka

quote:

Orjinalden alıntı: Zeen

evet 35 blased kagıdı ıcın aglıyodum nerdeyse
    quote:

dıyorum ya işte hele cz de bir warrıorun üzeri full shellı görünce bide elindeki raptor yanıyosa o adam daha ne isterdiki biz onun kadar itemli olmasak bile mutluyduk.ozamanlar nova twon partileri benım çok özel yer tutuyordu.czde bufumuzu alır kalabalık grup cıkınca herkes onla birlikte cıkardı bowl a sapan yola warmadan karşımıza kel kafalı mageler cıkardı kambur kambur koşar öne cıkıp nova atacagın sinyalini verince asaslar lf ile geriye topuklar olan prisetlere olurdu arkada kalırlardı hey allahım ne günlerdi

• Nerde o eski GüNLeR
    Bos Çıktımı Herkez Sadece kesen adamı izlerdi
    MiLLet chitin çıkacak die saatlerce dm filan keserdi

Şimdi ise baktığınız zaman herkezde bi hırs var
    itemler zaten uçmuş
    Shard Raptor Filan sadece 65 + adamlarda filan vardı zaten o zamanlar 65 lv demek çok büyük bi şeydi
    Hele bi 70 lvl adam gördükmü kasarmısın filan die yağ çekerdik
    Yalnışsam söleyin
  • Koxp kullananlara hayatımda kızmadım kızmamda.Sen level atlamayı bu kadar zor yaparsan adam tabikide koxp kurar,neden ders çalışacagı ödev hazırlayacağı zamanını senın sonu olmayan oyunun ıle harcasın ki ?Bence bu oyunda koxp kullananlar (Czdekiler hariç tabi,sadece exp için kasanları söylüyorum) son derece akıllı ve zeki adamlar,ayrıca onlar banlanmayı göze almış zaten biz neden laf söyleyelım ki.
  • bitmıyorkı ozamanlar cok olaylar war.şimdi yeni ko da tek sevdıgım olay asasların minörütam yattı derken yavastan yuruyerek minöre abanıp bıraz yurudukten sonra lf ye basıp minörle tehlikeden uzaklaşması çok komıgıme ve hosuma gidiyor bu olaysonra onu kovalayanların türk flimlerındekıler gibi yürüyün lan kaçıryor kacıyor gibisinden peşinden yarışmları yok mu bıtıyorum ona
  • evet bu olayda cok hoş birden topuklaması olayı
    quote:

Orjinalden alıntı: peka

bitmıyorkı ozamanlar cok olaylar war.şimdi yeni ko da tek sevdıgım olay asasların minörütam yattı derken yavastan yuruyerek minöre abanıp bıraz yurudukten sonra lf ye basıp minörle tehlikeden uzaklaşması çok komıgıme ve hosuma gidiyor bu olaysonra onu kovalayanların türk flimlerındekıler gibi yürüyün lan kaçıryor kacıyor gibisinden peşinden yarışmları yok mu bıtıyorum ona

• quote:

quote:

kesinlikle hayır. ama senin gibi lllllleri almadılar diye gittin 3 üncü parti yazılım kullandın . ee ne geçti eline. Küfür . Küfür ve yine küfür.
    sonunda ya ban ya hack sonra foruma gelip Banlandım Hacklendim

• ben okula gıdıp eve geldıgımde charım hala kasıyor gordugumde o bir hafta yetiyodu bana ayaklarımı uzatıp carımı izlemek zaten el ense keyif cay molası arkadan p dowland yap D: mana bug sonra kekery ring cıkar tam matrakdı sove sove oyunuda bitirdik oda sükür
    quote:

quote:

quote:

kesinlikle hayır. ama senin gibi lllllleri almadılar diye gittin 3 üncü parti yazılım kullandın . ee ne geçti eline. Küfür . Küfür ve yine küfür.

• quote:

quote:

quote:

bilip bilmeden ne güzel konuşuyon ban ya da hack diye. nerden biliyosun sorabilir miyim? hiç bi charım 999 ban yemedi yukarda gösterdiğim charım bi kaç kez 30luk ban yedi kaldıki asıl charımı maneste kastım 70 lvl bi kez bile banlanmadım. hayatımda hiçbi charım da 1 kez bile hacklenmedi. az buçuk anlarız pc den kolay değil bizi hacklemek sen takma herkes hilaladam beni hackledi diye ağlarken ben gene hilaladamın koxpunu kullanıyodum hiçbi zmn paralı kullanmadım ama ne hikmetse ben bi türlü hacklenemedim. işi bilene bişey olmaz mreak etme. küfür konusuna gelince küfür senin gibi vakti boş insanlar etmiştir illaki de ben çok kişinin de Allah razı olsun lafını aldım merak etme. 70e kasarken hornetlerdeydim sürekli inan manesin yeni char açan orclarının yarısının hornet görevini ben bitirmişimdir hrealde. görev slotunda koxp kurduysam görevi olanları her zmn aldım adamlar sayemde 2 saat uğraşcakları şeyi oturarak 5 dk da tamamladı parti isteyenleri de mümkün olduğunca kastım. iyi niyetli koxperdım yani

ayrıca senin gibi işi gücü olmayıp koxperlara tw vs çekenleri de anlamış değilim. yaw sanane sen git kendine exp kas milleti yatırmakla ne uğraşıyosun işin gücün yok heralde. adam bi kez yatar %5 kaybeder sen yatan adamın umrunda mı sanıyosun o %5. ex bug zamanı günde kaç milyon ex kasıldığını hayal edemezsin. ölsen umrunda bile olmuyor 68 69 farketmez press ok rez arayana kdr zaten kasarsın onu

@Zeen
    sorma ya sabah uyandığında inv de kekuri ring görmek kadar güzel bi duygu yok heralde. sırf aklımda o var diye heralde sabahın köründe uyanacağım tutardı. 2 pc var bi de bende charlardan birini 3. ötekini 2. servera koyardım tam teşkilat hazırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acheron -- 24 Eylül 2007; 22:55:44 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.