Şimdi Ara

...::::Anayasa Referandumunda Hayır Diyenler Kulübü - 1486 Kişi Dev Konu::::... (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.399
Cevap
84
Favori
175.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
511 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akepenin bitmekte olduğunu artık akepeliler de kabul etmek zorunda kalıyorlar..

zaten bir başlasa çorap söküğü gibi gelecek..

bari fetö yü sonuna kadar bitirip de öyle gitseler...
  • Ekle arkadaşım. Evet diyenler grubuna bıraktığım mesaj. Buraya da ekliyorum.

Referandumda " HAYIR" dememekte ısrar eden sevgili arkadaşlar, Başkanlık sistemi ile ile ilgili olarak , her şeyi geçtim, bu kadar tek kişiye verilen yetkileri geçtim, Cumhurbaşkanının ve danışmanlarının daha önce Kürtçe eğitim ve EYALET sistemi ve de ÖZERKLİK ile ilgili düşüncelerini dinlediniz mi ? Bunca yapılan yanlışlara rağmen hala nasıl güvenebiliyosunuz ? Tavsiyem ise Hiç kimsenin peşinden sonuna kadar gitmemeli. Hepsi bu . Vicdanınızın ve aklınızın peşinden gitmeniz dileği ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 4 Şubat 2017; 1:36:45 >

• Buradaki çoğu hayırcının evet vermesinin nedeni içlerinde kindir.Öyle bir algı operasyonuyla hormonlu bir şekilde yetiştirildiler ki bu insanlar kendilerini dahi tanımıyorlar.Partisi ne diyorsa ertesi gün bunlarda aynı şeyleri söylüyorlar.
    Hatırlayalım.

Çözüm süreci:Bu dönemde bu insanlar soylarını sorguluyor,Atatürk'e ,Türk bayrağına saldırıyorlardı.Türkiye gazetesi,kızılay sodaları,kızılay,ziraat bankasındaki bayraklar , TCler kaldırıldı.Unutmayın andımızı okullardan kaldırdılar.Artık sabahları andımız okunmuyor.
    Şimdi bu insanlar milliyetçiler,Atatürkçüler.

Feto dönemi:Bu dönemde bu insanlar zaman gazetesine üye oluyor,risale sohbetlerine gidiyorlar,abileri ziyaret ediyorlardı.Kısaca mutlu mesut maklubelerini yiyorlardı.Feto'ya laf ettirmiyorlardı.
    Ergenekon,balyoz ,askeri casusluk davalarına k.çlarıyla gülüyorlardı.İçeriye atılan masum askerler (kahırlarından,üzüntülerinden) kanser olurken,intihar ederken göbeklerini kaşıyorlardı.
    Şimdi bu insanlar Fetonun en büyük düşmanı!!!

Eminim ki darbe başarılı olsaydı bu insanların çoğu yine omurgasız davranacaklardı ve fetonun safına katılacaklardı.

----Buraya onlarca sayfa uzunluğunda siyasi başarısızlık yazabilirim.Kısa kestim.Fav gelirse devam edebilirim.-----

Yapmayın etmeyin arkadaşlar bir kez dahi olsa kendinizi sorgulayın.Yapmayın etmeyin.AKP'nin istediği de yapamadığı bir şey var mı?Allah aşkına cevaplayın.Şunu şunu yapamadık deyin.
    Unutmayın.Bu bir genel seçim değil.HAYIR çıkarsa işinizden atılmayacaksınız.HAYIR çıkarsa ihale almaya devam edeceksiniz.HAYIR çıkarsa atanmaya devam edeceksiniz.Bir kez daha düşünün!

• Benide ekleyin "HAYIR DİYORUM"
    Demokrasi
    Cumhuriyet
    Laiklik istiyorsanız HAYIR

Krallık
    Cehalet
    Tek adam istiyorsanız Evet dersiniz hadi eyw
  • HAYİR dedim ve hala diyorum ama henuz eklenmedim listeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam eklersen sevinirim.
  • Cehaletimi mahsur gorun. Babamla konusuyodum referandumun tarihi kesin degil dedi. Ben ise 2 nisan dedim. Internette her yer 2 nisan diyor. Kesin olarak 2 nisan degil mi tarih?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThisisaNightmare

Cehaletimi mahsur gorun. Babamla konusuyodum referandumun tarihi kesin degil dedi. Ben ise 2 nisan dedim. Internette her yer 2 nisan diyor. Kesin olarak 2 nisan degil mi tarih?

RTE ne zaman imzalayacak belli degil ondan tarih kesinleşmedi

• ThisisaNightmare T kullanıcısına yanıt
    Daha belli değil hocam 2 yada 9 nisan deniyor.

• oo ayılanlar var :)
  • Şu an yüzde 52 ile seçilmiş bir cumhurbaşkanı var
    Şu an yüzde 50 ye yakın oy almış çoğunluk bir hükümet var
    Şu an yurdun çoğu yerinde yerel yönetimlerde seçilmiş hükümet partili belediye var
    O halde bu anayasa değişikliği neden yapılıyor?
    İktidar için mi? Zaten iktidar olanlar belli
    Referandumda hayır çıksa iktidar devam etmeyecek mi?
    Demek ki sorun iktidar sorunu olmak değildir
    Muktedir olmak sorunudur
    Muktedir olmak ve afedersiniz evinizin içine yatak odanıza kadar girilsin istiyorsanız evet veriniz
    Sonra özelinizden bahsetmeyiniz
    Suç ve günahlarınızla sevaplarınızla yaratana hesap vereceğim demeyiniz
    Çünkü herşeyinizi ortak ettiniz hesabınızı da ortak verirsiniz 74.fırka sahipleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 4 Şubat 2017; 2:19:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam beni de ekleyin,bende 'Padişahlığa' HAYIR diyorum.
  • up..
  • 2023
    Büyük ortadoğu projesi
    Devamını yaşamak isteyenler haydi hepberaber evet diyelim
    Müstehaklığınıza koşuyorsunuz tebrikler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu illetten kurtulmak icin hep birlikte ilk adimi atip HAYİR diyelim sandikta. Gerisi elbet gelecektir.

Gezide yalniz olmadigini gordu bu millet. Simdi sandikta bir kere daha gosterelim bu vatan sahipsiz degil.

Ataturkun devrimleriyle cagdas milletler seviyesine yukselecegiz. 38 de bitiremedigin isi bitirecegiz ATAM.

Halkin emegi halka yeniden akacak cok yakindir..

• Ekleyin demedim daha once, eklemediyseniz ekleyin.. @@

• Merhaba
    Değerli arkadaşlar ben herhangi bir partiye bırakın üye olmayı, oy bile kullanmayan siyasetle alakasız bir vatandaşım. ''HAYIR'' dememin çeşitli sebepleri var. Fakat izninizle dikkatimi çok çeken bir maddeye değinmek istiyorum.

Teklifin 4. maddesinde genel seçim ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 5 yılda bir ve beraber olması planlanıyor. Peki halkın cumhurbaşkanını seçmesi neden sakıncalı?(rahmetli Kemal Paşa bunu öngörmüştür)

Çünki; Cumhurbaşkanını halk (genel seçim ile beraber) seçerse güçlü olan partiye yakın cumhurbaşkanı kazanır. Böyle bir ülkede ise başa geçen (iyi veya kötü)zihniyet istediği yerde at koşturur. A veya B partisi önemli değil. Yüz sene sonrasını düşünelim. O yüzden demokrasi adı altında halkı gaza getirip kararı millet verir demek, demokrasinin sağlanması ve ülkenin bekası için zararlıdır. Lütfen çevrenizdeki demokrasi için, vatan için, gelecek için kararı halk vermelidir diyen iyi niyetli evetçi vatandaşlarımıza bu konuyu aktaralım.

Mesele A partisi B partisi meselesi değildir. Mesele beraber yaşadığımız bir ülkenin meselesidir. O yüzden birbirimize düşmanlık gütmeden, sevgi, saygı, barış içinde insanlara neden hayır dediğimizi anlayacakları bir üslupla aktarmalıyız.

• Sosyal medyanın hali :
    FETÖ'ye hocaefendi(!), bebek katiline barış elçisi, IŞİD'e öfkeli çocuklar diyenler, bölünmeye #Hayır diyenleri terörist ilan ediyor..!!
  • Ekle yoldaş

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.