Şimdi Ara

...::::Anayasa Referandumunda Hayır Diyenler Kulübü - 1486 Kişi Dev Konu::::... (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.399
Cevap
84
Favori
175.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
511 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dün de şöyle dedi: #HAYIR diyenler de evet diyenler kadar onurludur.

muhtemelen yarın da şöyle diyebilir: evet diyenler de HAYIR diyenler kadar teröristtir.

sandıktan hayır çıkınca da şöyle diyecektir: Bunlaaaarrr, benim milletimi zorla referanduma götürdüler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_kocak

dün de şöyle dedi: #HAYIR diyenler de evet diyenler kadar onurludur.

muhtemelen yarın da şöyle diyebilir: evet diyenler de HAYIR diyenler kadar teröristtir.

sandıktan hayır çıkınca da şöyle diyecektir: Bunlaaaarrr, benim milletimi zorla referanduma götürdüler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Saadet'e gönül vermiş kardeşlerime, BBP'ye gönül veren kardeşlerim, CHP'ye gönül veren vatandaşlarıma sesleniyorum bu ayrım noktasıdır dikkat edin, gelin 16 Nisan'da bu reformu gerçekleştirelim.

Erdoğan'ın az önce dediği şeye bakar mısınız Ayrıntıyı yakalayın, bu nasıl biri, nasıl bir cumhurbaşkanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 3 Nisan 2017; 14:59:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Ben Saadet'e gönül vermiş kardeşlerime, BBP'ye gönül veren kardeşlerim, CHP'ye gönül veren vatandaşlarıma sesleniyorum bu ayrım noktasıdır dikkat edin, gelin 16 Nisan'da bu reformu gerçekleştirelim.

Erdoğan'ın az önce dediği şeye bakar mısınız Ayrıntıyı yakalayın, bu nasıl biri, nasıl bir cumhurbaşkanı

halkı ikiye bölmek tam olarak bu oluyor işte.

• Hayırlı salılar

• En üst fotoğrafta MHP'ye Türk milliyetçisi yazmak yanlış olmuş. Olsa olsa ümmetçi olur.
  • Hakikaten şu evet diyenlere soruyorum.
    Yahu getirdiğiniz 18 maddeden hangisi işsizliğe çözüm bulacak?
    Hangisi terörü engelleyecek?
    Hangisi 4 4 lük işleyen bir devlet mekanizması kuracak?
    Hangisi daha güçlü bir Türkiye yapacak?
    Ben söyleyim getirdiğiniz maddelerin hiçbirisi bunu sağlamayacak.
    Aksine ülkeyi daha da kötü duruma sokacak.
    Milet şimdiden birbirini yeme noktasına geldi.
    Kutuplaşma hat safhada.
    Ama sizin derdiniz millet veya Türkiye değil ki.
    Sizin derdiniz kendi egemenliğinizi pekiştirip cebinizi doldurmak.
    Bir de vatan millet sakarya edebiyatı yapıp bakana bedelli diye yalvarmanız beni öldürüyor.
    15 Temmuz edebiyatı yapıp bedelli askerlik diye yırtınmanızı anlıyorum.
    Bu ülkeye şimdiye kadar faydanız olmadı ama referandumda hayır diyerek bu dikta anayasasına hayır diyerek belki bir faydanız olur da bizi utandırırsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 5 Nisan 2017; 12:49:46 >
  • Bir de beni ekleyin lütfen :)
  • ne zamandir avrupa'nin turkiye'deki referandumla ilgili tutumu uzerine soyleyeceklerime bakiniz olmus hadisedir.

avrupa'nin gorunuste hayiri destekleyip,
    eveti tepki doguracagini bile bile baski altina almasi,
    evet cephesini bile bile tahrik etmek icin ve kararsizlara evet oyu verdirmek icindi.

(bkz: ters psikoloji)

bunu yaparken hayiri destekler gorunup kendi kamuoylarina erdogan diktatorluk getirmek istiyoru pompaladilar. referandumda oylanacak sistem iyidir, kotudur, erdogan diktatordur degildir, dikkat cekmek istedigim bu degil.

bizim referandumdan avrupa'ya ne?
    siz kim kopeksiniz de pkk'nin eline hayir bayraklari verip, sokaklarda dolandirip, bizim ulkedeki insanlari kizdirarak evete yonlendiriyorsunuz?

siz kimsiniz de sonucun evet cikmasi ya da hayir cikmasi sizi ilgilendiriyor?

referandum turkiye'de, soru da turk vatandaslarina soruluyor, alo. evet de bir cevap, hayir da bir cevap. icerdeki guruhun hayirciyi terorist ilan etmesi nasil abesse, disardaki guruhun evet sonucuna karsi simdiden tavir alip, diktator ilan etmesi de o kadar abes.

brexitten once ingilizlerin sabah aksam yargilandigini, elestirildigini, cameron cok hede hodo denildigini hatirlamiyorum. ulan adamlar avrupa birligi'nden cikalim mi'yi oyluyor, avrupa'nin tininda degil.
    turkiye'de sistemi degistirelim mi oylaniyor, avrupa sabah aksam bunu konusuyor. hayir, bilmesem bir an yillardir kapida bekletilen ulke ingiltere, ab uyesi de biziz sanicam.

gencler, bu referandumda hayir demenin onemini bugun suriye'ye bakip bir kez daha anlayin. size avrupa'dan yaziyorum. avrupa evet cikmasi icin canla basla calisti, eveti baskilayarak guclendirdi, bir yandan da evet sonucunu simdiden diktatorluk ilan etti. bunlarin oyununu bozmak bize duser.

bize de demokrasimizi kaybettirmelerine, sonra kaybettirdikleri seyi geri getirmelerine, bize de ozgurluk getirmelerine musaade etmeyelim.

biz zaten hep ozgurduk arkadaslar, kimsenin boyunduruguna girmedik, oyle kalalim.

-Alıntı-

• ...::::Anayasa Referandumunda Hayır Diyenler Kulübü - 1486 Kişi Dev Konu::::...
  • muhalefet olarak Türkiye'nin iyiliğini istiyor olabilirsin,bunu anlarım fakat senin istediğini batı ve terör örgütleri de istiyorsa, kararını gözden geçirmelisin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

muhalefet olarak Türkiye'nin iyiliğini istiyor olabilirsin,bunu anlarım fakat senin istediğini batı ve terör örgütleri de istiyorsa, kararını gözden geçirmelisin!

Avrupa algi operasyonu yapiyor. Hala anlayamadiniz. Adam senin iyiligini ister mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 7 Nisan 2017; 20:26:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gozbilginli kullanıcısına yanıt
    Eh, bana ne? Hayır, ben sana çıkıp böyle bir sistemde kuvvetler ayrılığının ortadan kalktığını, bunun ekonomik anlamda ülke adına kötü sonuçlar doğuracağını, üstüne üstlük Türkiye gibi dışarıdan gelen yatırıma bağımlı olan bir ülkede bunun inanılmaz tehlike arz ettiğini sebepleri ile açıklasam, bana hala terör argümanı mı kullanacaksın?

Bir noktada bilimden bahsediyoruz, koca koca iktisatçıların yazdığı, üstüne kaynak belirterek sebeplendirdiği argümanlardan bahsediyoruz. Bana ne PKK'dan arkadaş? Bana ne Batı'dan?
  • hayır diyen arkadaşlar lütfen izlesin yanlış tarafta durduğunuzu anlayacaksınız;

https://www.youtube.com/watch?v=SxLZgr4XZ74&feature=youtu.be
  • quote:

quote:

Ben Saadet'e gönül vermiş kardeşlerime, BBP'ye gönül veren kardeşlerim, CHP'ye gönül veren vatandaşlarıma sesleniyorum bu ayrım noktasıdır dikkat edin, gelin 16 Nisan'da bu reformu gerçekleştirelim.

en azından sadece bölüyor öldürmekten katletmekten bahsetmiyor binlerce samimi müslümanı katledenler alışıktır buna;

http://www.haberler.com/chp-konya-milletvekili-husnu-bozkurt-sozum-evet-9458911-haberi/

• Ekle benide sonuna kadar Hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

quote:

quote:

en azından sadece bölüyor öldürmekten katletmekten bahsetmiyor binlerce samimi müslümanı katledenler alışıktır buna;

http://www.haberler.com/chp-konya-milletvekili-husnu-bozkurt-sozum-evet-9458911-haberi/

biri milletvekili biri cumhurbaşkanı bilmem anlatabildim mi cb'nın ulaşabildiği insan sayısı daha fazla zaten adamı "tanrı" olarak gördüklerinden sözünü ikiletmiyorlarda halkı silahlandıran chpliler değil akpliler olayları biraz takip edelim lütfen

• Dusunsene chp iktidara gelince ne olur sen tahmin et bir tane samimi musluman kalmaz galiba hepsini denize dökerler bunu gayet iyi anlayabiliyoruz o yuzden Allah güclerini alıyor yok ediyor bitiriyor bu zihniyeti. Geçen bir chp li mesaj atmıştı başka bir platformda bana iktidara gelincr hepinizi asacağız diye dikkate almamıştım ama bu chp konya milletvekilini görünce hak verdim bu adamlar iktidar olsa cumhuriyetin ilk yılları gibi olur çoğu samimi müslüman katledilirdi hatta mezarından çıkarılıp katledilenleri bile var hamdolsu tarih bilgimiz sağlam;

http://belgelerlegercektarih.com/tag/mucadele/

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Dusunsene chp iktidara gelince ne olur sen tahmin et bir tane samimi musluman kalmaz galiba hepsini denize dökerler bunu gayet iyi anlayabiliyoruz o yuzden Allah güclerini alıyor yok ediyor bitiriyor bu zihniyeti. Geçen bir chp li mesaj atmıştı başka bir platformda bana iktidara gelincr hepinizi asacağız diye dikkate almamıştım ama bu chp konya milletvekilini görünce hak verdim bu adamlar iktidar olsa cumhuriyetin ilk yılları gibi olur çoğu samimi müslüman katledilirdi hatta mezarından çıkarılıp katledilenleri bile var hamdolsu tarih bilgimiz sağlam;

http://belgelerlegercektarih.com/tag/mucadele/

Şimdi bana chp'yi neden anlatıyorsun anlamadım chp'den zerre haz etmem ki sadece chp'de değil olay menfaatçi kendi çıkarını düşünen koyu dinci koyu solcu koyu milliyetçi herkese karşıyım ben şu başkanlık için değil Erdoğan-akp bütün partiler birleşsin yine hayır oyumu basmaktan memnuniyet duyarım olay parti meselesi değil çünkü

• valla neler olacak acayip meraktayım
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.