Şimdi Ara

...::::Anayasa Referandumunda Hayır Diyenler Kulübü - 1486 Kişi Dev Konu::::... (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.399
Cevap
84
Favori
175.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
511 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • melih gökçek bugün milletin cep tlflarına mesaj göndermiş bugün şu kanalda eveti anlatacam diye, anketler kötü geliyor bir, bu mesaj paraları kimden çıkıyor bu da iki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yapsaniz bos, GÖKLERDEN GELEN BIR KARAR VARDIR!

• Göklerden gelen bir karar vardir diyen EVETçi arkadaşlar:

1) Allah sadece göklerde mi ki bu kararı göklerden gönderiyor?

2) Allah ile iletisim mi kurdunuz, ayet mi indi? Nereden biliyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 4 Mart 2017; 9:46:59 >
  • #HAYIR

ekleyebilirsin.
  • Şuan Suriye ve Afganistan degilsek bunu Haci Ahmet veya Hoca Ahmetin kurduğu devlet yerine Atatürkün kurduğu çağdaş cumhuriyete borçluyuz. Bunu inkar edebilecek var mi?

Şuanki hükümet kafasındaki insanlar bu ulkeyi kursa olacaklari hayal bile edemiyorum

Allah ondan ve kahraman silah arkadaşlarından milyonlarca kez razi olsun. Ortadogunun halini gördukce Allaha Atatürkü Türk milletinin kurtarıcısı olarak seçtiği için şükrediyorum.

Bilim ilerliyor, evrim teorisi gelişiyor ama Atatürkün kurduğu cumhuriyetin ilkeleri hala yerinde, olması gerektiği gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 4 Mart 2017; 11:55:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

melih gökçek bugün milletin cep tlflarına mesaj göndermiş bugün şu kanalda eveti anlatacam diye, anketler kötü geliyor bir, bu mesaj paraları kimden çıkıyor bu da iki.

akp mitingi oldug gün talimat verip ordan burdan degişik kurumlardan çalışan toplattırırdı oranın şefleri karşıt görüş olupta gelmek istemeyen vs kişilerin ismini yazarlardı liste vardı tehdit ederlerdi kim gelmiş kim gelmemiş yoklama yaparlardı
  • Allah'la mı konustun birader hayırdır? Yalancı peygamberiniz yine mi costu? He bide onun menisini icmek isteyen türbanlı bacılar vardı. Hayırlısı ya :Ddd

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

ne yapsaniz bos, GÖKLERDEN GELEN BIR KARAR VARDIR!

Allah'la konuştunuz demek. İlginç.

Yahudi bir tanıdığın varsa sor bakalım gökler ona ne diyormuş.
    Ya da elinin altında internet var, "vaad edilmiş topraklar" diye araştır.
    Sonumuz karanlık, siz hala hayal dünyasında yaşıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekle hocam

• Aglayin acilirsiniz her zamanki gibi secim sonrasi bol bol aglayacaksiniz zaten

• quote:

Aglayin acilirsiniz her zamanki gibi secim sonrasi bol bol aglayacaksiniz zaten

Çifte vatandaşlığım var ülkemi senden çok düşünüyorum olası bir batışta (çokta uzak gözükmüyor ama istatistik bilmediğine eminim) sen burada kalırsın ağlayan sen olursun
  • Burasi benim ulkem iyi gununde de burdayim kotu gununde de vatanim yerim burasi, ya seversin ya terk edersin zorla tutan yok

• quote:

Burasi benim ulkem iyi gununde de burdayim kotu gununde de vatanim yerim burasi, ya seversin ya terk edersin zorla tutan yok

YuRu EvRopeyE HehHehe TuTan Yoq aMeRiga QısQanıyo Bizİ 3.KöPrü xddd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wepawet

quote:

Burasi benim ulkem iyi gununde de burdayim kotu gununde de vatanim yerim burasi, ya seversin ya terk edersin zorla tutan yok

Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki silahsızsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wepawet

quote:

Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki silahsızsın

Evet basan bir kafka okuyucusu bu ironinin dibidir. Birde geriliyordu şimdi of ne laf soktum falan :D
  • takıp
  • Benide ekleyin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekleyin ama ben bu hali görünce hiç hayır cıkıcagını düşünmüyorum %65-%35 olucak bence
  • Demin namussuz 2 Suriyeli bindigim otobuse orta kapidan bindi, şöyle bir etraflarina bakindılar insanlarin kendilerine baktigini görünce de şoföre bir seyler gevediler kartlarinda para olmadığını söylediler. Şoför otobüsten indirdi 2sini de Allahtan

Mahvettiler güzelim ülkemizi, benim gibi kaygilanmiyor musunuz sizler de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 6 Mart 2017; 16:10:8 >
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.