Şimdi Ara

Anavarza bal %20 bkmexpress indirimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
4.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerçek bal bu fiyata olmazcılar gelmiş. kesin onların kovanları vardır. ben biliyorum o organik diye satılanları.
  • standart hilesiz kaliteli sivas-kayseri vs. keven kekik balı üreticiden toptancıya 15-20 tl tutarında gidiyor. yani sizin yediğiniz ve 50-60 liraya aldığınız ballar aslında kalıteli ve hilesiz üstelik aslında maliyeti çok düşük. fakat özel bitkilerin balları ya da cidden üretimi kısıtlı alanda kısıtlı miktarda olan ballar (karadenizin balları gibi) fiyat olarak çok yüksek çünkü bu üreticiler tonlarca bal üretemiyor ve satamıyor yoksa balın maliyetinde fazlalık kalemler yok. bana göre üreticiden alınıyorsa 30tl ye de bal çok doğal ve lezzetli olabilir. fiyat düşüklüğü kalitesiz olduğu anlamına gelmez. size karstaki tonlarca üretilen yayla balını 150den satsalar aa fiyat yüksek hemen alalım kaliteli derseniz boşuna paranız gitmiş olur. Muğlada üretilen çam balı iç anadoluda üretilen klasik çiçek-ot balları da son derece kaliteli ve ucuz olabilir. sonuç olarak çok ucuza çok doğal kaliteli hatta masraf yapıp sertifika almak isteseniz organik sertifikası alacağınız balları piyasada bulabilirsiniz.

• Bal kalitesini tadindan anlayamazsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 13 Kasım 2018; 12:43:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet alışmış doğal, organik, şekersiz diyerek kilosu 100-150 TL ye bal itelemeye.
    Fiyat biraz uygun olunca bu fiyata bal mı olur diyorlar.

Büyük üreticiler tahlilsiz bal almaz. Hileli ürüne gliukoza tolerans göstermez.
    İthal olmayan, bilinen markaları uygun fiyata bulunca değerlendirmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferther -- 13 Kasım 2018; 13:47:38 >
  • anavarza bal ve binboğa bal kaliteli markalardır. hile hurda olmaz. işin içinde olan biri olarak yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokotrip

anavarza bal ve binboğa bal kaliteli markalardır. hile hurda olmaz. işin içinde olan biri olarak yazıyorum.
    Başlığı görünce almaya karar verdim devamındaki yorumları görünce vazgeçer gibi oldum senin yorumun güven verdi hocam aldım gitti
  • geldimi ürünler
  • Anavarza bal kaliteli bir baldir... Butun tahlillerini yaptiran ve hepsinden gecen bir firma bu bal markasi. Eger biraz dikkatli incelerseniz bir market zinciri de ayni firmaya uretim yaptiriyor. Ayni bali o marketten daha ucuza alabilirsiniz...

Not:Bu firma ile en ufak bir bagim yok belirtmek istiyorum. Ben bali memleketten kendi kovanlarimizdan getirtiyorum
  • Anavarzanın kekik geçen sene 4kg olanını 123 almıştık,bu sene biraz pahalı ama balı güzeldir.
  • Kestane balı aldım bakalım gelmedi daha

• Bal diğer gıda ürünlerine benzemez.Böyle büyük satıcılar kendi ballarını üretmiyorlar,üreticiden alıp satıyorlar.Muhtemelen ballar arasında kalite farkı oluyordur.
  • geçen sene aynı kampanyadan 5 kilo çiçek balı almıştım kg/22 liradan. tabi enflasyonu doları hesaba katarsanız bence bu da sıcak fırsat. tavsiye ederim balı hakikaten çok güzel
  • Alternatif olsun:

Koska Süzme Çiçek Balı 850 Gr: 28,50 TL (99TL üzeri ücretsiz kargo)
    https://www.bizimtoptan.com.tr/koska-suzme-cicek-bali-850-gr-p-37962
  • Keven&kekik gurme balı baya iyi.Fiyatı da ona göre!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keven kekik balı bitmiş çam balı var 4kg kaçırdım bu sefer. Çam balı almaya değer mi alan oldu mu?

• tamamen bitmiş ,alternatif varmı ?
  • Benim çicek bali geldi. Guzel paketlemisler. Hemen denedim. Begendim.

• Bu bir reklam, adamlar her 5-8 günde bir anavarza konusu açıp reklam yapıyor. Balında öyle ahım şahımlığı yok ..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.