Şimdi Ara

ANALİZLERİN ÇOĞU HATALIDIR. Neden? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
14.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Muhakkak ki önemsenecek bir durum değil.

Gelecek sene ne olacağından emin değil ancak 2010' a çok yakın geleceğinden eminim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep LYS Kasan Adam kullanıcısına yanıt
    Hocam gecen sene de 2014'e emindin umarim bu sene de dediginin tersi cikar :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hep LYS Kasan Adam

Kardeşim bu sonucu nasıl çıkardın?
    9 maddenin yedisinde sınavım zor olduğunu söylemiş

• Dediğiniz birkaç şey saçma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 2010 diyenleri anlamıyorum.
    Ortada argüman yok damlıyorlar analiz konularina yok 2010 gelecek diye.
    Konu sahibi demiş ki şöyle şöyle analiz yaptım diyor. 2016-2011-2012-2014-2015 gibi gelecek demiyor.
    1.maddede farkli bir sınav olduğunu belirtmiş sadece.
    Nerenizden iyimser, kötümser,2015 gibi sonuçlara vardınız anlamadım.

Herhalde anlama kıtlığı var bazılarında veya trolluk yapıyorlar.

• Puan ve sıralamalar sıkışık olacak.

Soru azlığından dolayı.

İlk 20K da olanlar bu sıkışıklığı daha çok yaşayacaklar.
    Yaklaşık +1 soru 1000 kişi olabiliyor.
  • Ben Ygs-Lys ile mevcut sınav sistemi kıyaslanarak analiz yapılmamalı deyince herkes auww auww çekmişti

• Hocam tamamen katılarak yök atlas verilerinden 15 net ise %10 az yapınca geleceğini düşünüyorum kafamizdaki yerlerin çünkü realite.

• Katılmıyorum. 31 Temmuzda belli olacak zaten strese hiç gerek yok.
  • Hll hocam keşke herkes sizin gibi düşünse sazı eline alan gündem olmaya çalışan video çekiyor konu açıyor milletin tatilini de zehir ediyor dilerim herkes emeğini karşılığını alır

• Sınavdan sonra şu forumda gördügüm mantıklı tek başlık. Çok fazla degişken var, ne olacagını kimse kestiremez. Kimin manipüle yetenegi fazlaysa onun peşinden gidiliyor. Üzüldügüm nokta şu ki, trollük için bir kapasite, bir yaratıcılık gerekir ama forumdaki 10 konudan 5 tanesi 2010 gibi gelecek, geri kalanı da x bölgesinde zibilyon tane insan fullemiş. Biraz orijinallik arkadaşlar lütfen, zira öbür türlüsü agır ezik gözüküyor.
  • Sınav sonrası demiştim Matematik konusunu TM'de özellikle matematikte 15-16 net yapanlar Üslü sayılar, köklü sayılar, rasyonel gibi temel kavramlardan netlerini yapıyorlardı türev integral çözen kişiler değildi ve bu sınavda bu konulardan SORU ÇIKMADI. Her sene kesin çıkan konular çıkmadı. Buna tyt kısmı da dahil. Tm olup matematik netleri düşük olanlar geçen senenin ortalama matematikle ulaşılan puanlarını kazanacaktır diye düşünüyorum.

Tabi bu 50-150K gibi geniş bir kesim için geçerli yüksek sıralamalarda pek etkisi olmayacaktır bu durumun ama orta sıralarda ciddi yığılma yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 19 Temmuz 2018; 0:33:46 >
  • Bosver bu tur isleri. Sen ve diger potansiyeller yurt disindan mezun olmaya bakin arastirin ...

Bozuk sistemin surekli degisen sistemin uzmani isabetlisi olsan ne yazar ...

Bos isler ...

Turkiye deki Universitelerin son yillarda ciddi olarak kalitesi dusmektedir hatta denkligi bile sorgulanmaktadir.

Elbette istisna basarili azimli kendisini yetistirenlerde olacaktir ama genel durum boyle ...
  • 2010 2016 arası gelir ama 2010 a yakın olur

• Aytde dalgalar ve hareket çıkmamışı okuduktan sonra okumayi biraktim

• Liseli kardeşlerim. Sıralamam şu gelir bu gelir diye kendinizi bitirmeyin.

Size tavsiyem sonuç açıklanana kadar istediğiniz bölümlere karar verin.O bölümleri ve bölümlerde okutulan dersleri araştırın. Seçtiğiniz bölümden pişmanlık duymayın daha sonra

Hangi şehirlerde okuyabileceğinize karar verin ona göre şehirleri araştırın sonradan gidip pişman olmayın.

Emin olun bu söylediğim 2 şey yüzünden 2 ve 3.yıllarında bölüm bırakanlar oldu çevremde. 2-3 yılınızı heba etmeyin.

• bence başlıkla beraber güzel bir paradoks oluşturmuşsun tebrikler!

• angelizer kullanıcısına yanıt
    Epimenides'in 'Tüm Giritliler yalancıdır.' demesi gibi jdkfdfjl
  • 1 temmuzdan bu yana yapılan şüphesiz en akılcı analiz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.