Şimdi Ara

analitik geometri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
54
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geodan bir kitap bitirdim ama eksik hissediyorum analitikte karekök analitik fasikülü nasıldır veya başka öneriniz varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC74C27F3 -- 8 Ekim 2019; 19:44:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• acilin geometri

• quote:

Orijinalden alıntı: building07

acilin geometri
    acili analtiği oturtturktan sonra çözmeyi planlıyorum yanlış mı düşünüyorum

• konuyu ogrendiysen formulleri uygulayabiliyorsan acilin analatik kismi guzel ve fazlasiyla osym gibi.direk acilin analatik kismini.coz analatik problemlee gibi ayni com soru cozdukce gelisiyor.formulleri istedigin kadar bil osym sorularinda kalem oynatamassin bizzat yasadim

• building07 B kullanıcısına yanıt
    acil geoyu son çözecğim kaynak olarak planlıyorum hocam. Ben de sınavda sadece yeni tarz sorular çözmenin sonucunu gördüm malesef. tüm soruları yeni tarz sormuyorlar önce pratiği halletmem lazım bir sb veya fasikül ile

• Patlat apotemi analitiği mat için ayrıldığın zamanı da ona ver zaten mat2 içinde önemli konu sağlam bir şekilde bitir dinlemediysen kenandan pdfleri çıkar dinle sonra apotemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BA6261ED -- 8 Ekim 2019; 21:32:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA6261ED

Patlat apotemi analitiği mat için ayrıldığın zamanı da ona ver zaten mat2 içinde önemli konu sağlam bir şekilde bitir dinlemediysen kenandan pdfleri çıkar dinle sonra apotemi
    teşekkürler hocam apotemi çok zor değildir umarım

• 1 kitaptan bitirdiysen halledersin bence hocam maraton kısımları zor oluyor diğer testler orta öğretici oluyor zaten çözümlü örneklerde var baya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA6261ED

1 kitaptan bitirdiysen halledersin bence hocam maraton kısımları zor oluyor diğer testler orta öğretici oluyor zaten çözümlü örneklerde var baya
    teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.