Şimdi Ara

Anakarttaki hdmi girisini donusturmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
59
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dp ve vga girisli monitorum var. Suanlik elimde ekran kartim.olmadigindan onboard kullanicam. Dp to hdmi aldim, alacagim.yerde cift.tarafli calisir denoldi calismadi tabiki. Bende hdmi to vga aliyim.diyorum. Anakartin hdmi cikisindan sinyali isleyebilir mi alacagim cihaz ya da kablo?
    Ekran kartindan bir farki olur mu anakarttan cikisin yani anakarttan aliyorum diye calismaz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hdmi To Vga Aktif dönüştürücü alırsanız problem olmaz. Ama Anakartta Dvi var ise Dvi-D/I to Vga alırsanız belki daha iyi sonuç verir. Hem 5-10 TL. ile çözersiniz bu işi. Hdmi'dan çevirince kimileri görüntüde çok dikkâtli bakınca dalgalanmalar olabiliyor diyor.

Hdmi To Vga olarak ta bu kablo iş görür;

http://www.hepsiburada.com/dark-hdmi-vga-ses-aktif-dijital-analog-donusturucu-kablo-dk-hd-ahdmixvgal182-p-BD200092

Ama bana kalırsa anakart üzerinde DVI-D ve ya DVI-I var ise ona göre Vga dönüştürücü alın. Daha ucuza mâl olur hem. Ekran kartı alınca da fazla masraf etmemiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 21 Şubat 2017; 11:41:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Sagolasin hocam. Hdmi vga daha iyi olacak gibi cunku dvi-d to vganin aktif olmasi gerekli o da 100 lira civari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.