Şimdi Ara

*-*-* anakartın bu ısıdan dolaylı res veya hata vere bılırmı*-*-*RESİMLİ ANLATIM*-*-*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

biostan bus speed i 200 yani fsb 800 getirdim acıyor ama ama masa ustunde hiç biseyi yok salam massallah ama oyuna filan girdigimde islemci en fazla 56 filana cıkıyor dereceyi ama oyna oyna sonrada gönderme hatası cıkıyor

ben bi kabayım dedim anakartın en cok neresi ısınıyormus adı ne oldunu bilmiyorum ama elin deydimi yakıyor cok ısınıyormus resimdeki gördügün kırmızı işaretlenmiş olan yerler ısınınca o yuzden hata vere bilirmi veya res ata bilirmi eger öyleyse onun ustune ısı dagıtıcı yapıstıracam ekran kartıma yaptıgım gibi

iste resimler

*-*-* anakartın bu ısıdan dolaylı res veya hata vere bılırmı*-*-*RESİMLİ ANLATIM*-*-*

2 ci olan dahada cok ısınıyorr

acil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi >>>------> -- 20 Aralık 2006; 15:19:47 >

• Resimden tam anlayamadım ama genelde fsb yi arttınca north bridge ve ona giden yollar çok ısınır anakartında kaliteli north bridge soğutucusu varmı??Kasa içi egzos fanlarada önem verirsen ii olur bi nevi anakartın ısısını düşürür..
  • fotoğraftaki şeyler bobin.
    yani overclocktan ziyade bir elektronik arıza varsa bunlar çok ısınır.
    ama overclockta genel ısı çoğaldığından yanılıyor olabiliriz.
  • bunu adı bobin hmm

evet cok ısınıyor ama nasıl bidaha anlatayım

masa ustundeyken ılık duruyor ama oyuna girdimi 2 dakıka sonra eleyemiyorum ısınıyor su resımdekı gosterdıgım seyler

iste o bobin ısınınca res yok hata filan yaparmı merak etdımde kasanın en cok ısının o

islemcinin sogukmasıda a.c yani 7 pro iyi sogutma
  • ondan dolayli res ata bilirmi atamazmı bazende hata gönderme hatası veriyor oda oyuın dayken oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.