Şimdi Ara

Anakart ve Ekran Kartı Desteği Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Anakart ve Ekran Kartı Desteği Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2133 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İyi günler arkadaşlar. Dün Vatan Bilgisayardan AMD R9270 ekran kartı ve 600W'lık everest güç kaynağı aldım.Güç kaynağını ve ekran kartını kasaya bağladım zaman önce kasa çalışmadı. Daha sonra burdaki bi bilgisayarcıya götürdüm çalıştırmayı başardı fakat ekrana görüntü gelmiyor. Bilgisayarcı anakartının ekran kartını desteklemediğini söyledi.Twitter'dan Mesut Çevik'e sordum. Benim anakart PCI 2.0 ekran kartı 3.0 takılır mı diye takılır dedi. Anakartımın modeli şu ; Foxconn H61MXV Teknik özellikleri ise burda yazıyor ;http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813186214

Şimdi sorum şu anakartım ekran kartını destekliyor mu ? Destekliyorsa neden taktığım zaman ekrana görüntü gelmiyor?

|
    |

• Yarbay
    2133 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bakalım eski güç kaynağım ve ekran kartım takılı onlarla beraber kasayı alıp götüreyim yarın vatana. Umarım oradaki elemanlarda sorun anakarttan demez. Anakartın desteklememe gibi bi durumu olabilir mi gerçekten? Ben anakart ekran kartı uyumsuzluğu yok sanıyordum.http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813186214 Burada özellikleri var anakartın bakabilir misiniz?
    Edit : Bu sorun için ekstra ücret talep ederler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 24 Şubat 2014; 19:08:13 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.