Şimdi Ara

Anakart tavsiye edin lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Loustad (1 mesaj) shener (1 mesaj) emocy1 (1 mesaj) mak3615 (1 mesaj) vizr34 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart tavsiye edin lütfen.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    21 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar
    amd
    celeron ve pentium 4 için anakart tavsiyesinde bulunur musnuz.
    kullandığınız ve bizzat test ettiğiniz olsa dah iyi. fiyat yönünden orta olanlar olamalı yani 70-80 usd lik kartlardan bahset misyorum daha ucuzlarını.
    birde ecs anaklar nasıldır adamlar 3 yıl garanti veryortlar

|
    |
  • Teğmen
    123 Mesaj
    p4 için ; ECS VXASD2 (50-60$ olmalı)(sdram + ddr)
    walla AMD anakartları kolay kolay istediğin fiyata bulamazsın heralde..ama ASUS A7S333'ü (75$ civarı) önerebilirim. sis745 chipsetli gayet güzel.
    ECS 'yi ben iyi bir firma olarak biliyorum. Malları genelde ucuz ve kaliteli...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    859 Mesaj
    ecs markası yurt dışında ilk 3 firmadan biri ama turkiye'de pek tanınmış bir kart değil. ama hem ddr hemde sd ram kullanabilmesi başka bir özellik ben sana gigabyte GA-8PE667 SERİSİ ANAKARTLARI ÖNERİRİM.bu anakart hyper threadingi desteklemekte yani ilerde işlemcini yükseltirsen bu özelliğide kullanıbilirsin.ayrıca on board ses kartı mevcut bende ultra modeli var.memnunum
    |
    |
  • Teğmen
    118 Mesaj
    Bence Bi kaç hafta bekle türkiyeye Asus P4G8X diye biş anakart gelicek ben alıcam mesela çok iyi bi kart bayada özeeliği var
    |
    |
  • Binbaşı
    1687 Mesaj
    biostar m7sxd modeli de hem sdram hem ddram kullandiriyor fiyati da 70 dolar civarlarinda sanirsam...
    ben aldigimda daha da pahaliydi..
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,132
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.