Şimdi Ara

Anakart Sıcaklığı 120 Derece

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Anakart Sıcaklığı 120 Derece
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    36 Mesaj
    Arkadaşlar sistemi daha 1 hafta önce topladım test amacıyla OpenHardwareMonitor yazılımını kullandım ve bazı değerler 120 dereceyi gösteriyor anakartta bu 120 gösteren değer bazen -30 lara kadar iniyor ne yamam gerek acaba?

|
    |

İşlemcinin üstüne bi tava koyup yumurtanızı kırıp afiyetle yiyebilirsiniz Şaka bi yana 120 dereceye ulaşması mümkün değil , o sıcaklığa ulaşmadan kendini kapatır zaten sistem koruma amaçlı. Sıcaklıkların fahrenheit mı celcius mu olduğuna bi bakın derim onun dışında programda veya en kötü sensörlerde bi arıza olabilir.

Edir : fotoğrafı görmedim celciusmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaxHobbit -- 4 Eylül 2015; 22:51:41 >
    |
    |
    zeoce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Gördüğüm kadarıyla herhangi bir sorun yok ultra oynadığım oyunlarda bile işlemci en fazla 75 derece ekran kartı da en fazla 70-75 derece ye çıkıyor bildiğim kadarıyla bunlarda yük altında iken normal seviyeler ama dediğim gibi anakart göstergesindeki sıcaklık çok garip bazen -30 bile gösterdiği oluyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: EpicAnka

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Aida64 ile sıcaklıklara bakarmısınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    zeoce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

dediğiniz program ile baktım ve absürt bir sıcaklık değeri görünmedi boşta 37-40 derecelerde geziyordu sanırım hata diğer programlardan kaynaklanıyordu sağolun tüm cevaplarınız için.
    |
    |
    Bahsedilenler: yilmaz976
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.