Şimdi Ara

anakart ses sorunu !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bugun bilgisayarıma yeni ekran kartı ve m2 sata aldım bunları format atıp öyle kullanayım dedim formatı attım fakat anakartımın ses driverını yüklememe rağmen driver gözükmüyor ses sistemimi kullanamıyorum kulaklığım usb olduğu ıcın ondan çalıyor sağ alttaki ses simgesine tıklayıp yürütme aygıtı seçemiyorum yok bunu nasıl yapabılırım arkadaşlar yardımcı olur musunuz daha formattan once kullandım ses siteminden

• bende aynısını yaşadım. anakart ses driverının bir önceki versiyonunu yukleyin düzeliyor. anakartım x470 tuf gaming
    sizin nedir
  • scerit S kullanıcısına yanıt
    merhaba ,

gigabayt b450 aorus pro anakart modelim yardımcı olursanız çok sevinirim neden böyle oldu inanın anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janemmbaran -- 21 Eylül 2019; 22:24:26 >
  • Windows 1903 driverda sıkıntı yaratıyor. program ekle kaldırdan realtek driverı kaldır.

siteden bir veya 2 önceki driveri yükle sanırım düzelir. bende düzeldi.
  • 1-2 ay önce başıma geldi format cpu soğutuuc temizliği sonrası relatek uçtu. Nvidia ses sürücüüs tv den ses alıyordum.Sürücü temizlme yükleme aygıt aratma yok. Realtek mefta oldu. Montajda stati elektirikden ses kartı gitti dye düşündüm. Anakartı da servise yollamaya üşendim. https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sabrent-usb-harici-stereo-ses-karti-475755858?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=250027983824&utm_term=52560524340&ga_prodid=475755858&ga_merchantid=138543287&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=Cj0KCQjwlJfsBRDUARIsAIDHsWqvl8VeCw3qpRJHkR9cF39JydMm4A6SIp5UrgQ-EeY775fnf5BRz7IaAh6PEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Şu ürünü ladım birçok incelede yıllarca ne başarılı usb ses kartları arasında gösterilmiş. USA mrkasıymış . 2.1 ses kartı ankarttaki realtek benzer bir performansı var.Çatlama patlama yok seslerde 75-80 civarı almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: scerit

Windows 1903 driverda sıkıntı yaratıyor. program ekle kaldırdan realtek driverı kaldır.

siteden bir veya 2 önceki driveri yükle sanırım düzelir. bende düzeldi.
    şuan sitesine baktım 2.82 versiyon bende 2.80 indirdim herhangi bi siteden yükledim yine olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.