Şimdi Ara

Anakart Konusunda Yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
78
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar simdi boyle bir sistem topladim , nasip olursa ay sonu almayi dusunuyorum , simdi benim amacim oyle high di ultra ayarlarda vs oyun oynamak degil medium ayarlarda 70+ fps uzeri alayim yeter zaten oyle her oyunu oynamicam gta vs degil , counter strike battifield call uf dutty iste bu tarz oyunlari oynucam

sistemi ileriye donuk toplamayi dusunuyorum o yuzden anakart konusunda kararsizim sizce hangisi olur , tabiki overlock vs de yapcam sistemi aldiktan 3-5 ay sonra veya 1 yil sonra iste islemciyi vs degistircem o yuzden anakart konusunda takili kaldim yardimlarinizi bekliyorum...

sistem boyle ;
    AMD Ryzen 3 1200 3.4Ghz
    Kingston HyperX Fury DDR4 2133 PC4-17000 8GB 2X4GB CL14
    WD Blue 1TB SATA3
    SanDisk SSD Plus 120GB SATA III
    Aerocool KCAS 500W 80 Plus Bronze
    Gigabyte GeForce GTX 1050Ti OC 4GB GDDR5

anakartta ise Asus Prime B350-PLUS , Gigabyte AB350M-Gaming 3 , kararsiz kaldim sizce hangisi ilerisi icin ?

not ; onerilerinizide bekliyorum hani sunu degistir bunu degistir iste ram i degistir falan 2133 az 2300 vs al gibisinden onerileriniz varsa açigim.

• yardim pls arkadaslar :D
  • asus b350-plus + 8 gb 3000 mhz ram . ryzen larda ram mhz i çok önemli , eğer bütçede isen ssd yi kaldır 3000 mhz yada 3200 mhz lik ram al . 2133 mhz facia olur ryzen sisteme .
  • anladim hocam , degerlendircem bu dusuncenizi , belki butceyi yukseltebilirim ssdyi kaldirmak istemiyorum açikcasi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.