Şimdi Ara

Anakart kaynaklı PC FİŞİ PRİZE TAKINCA KENDİ KENDİNE BAŞLIYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ramle ilgili bir problem olabilir mi, aynı sorun bende yıllar önce 2. slota ram takınca yapıyordu. Parçaları başka bir bilgisayarda deneme imkanın varsa tek tek kontrol et

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysftnr333 -- 15 Nisan 2017; 4:22:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

Ramle ilgili bir problem olabilir mi, aynı sorun bende yıllar önce 2. slota ram takınca yapıyordu. Parçaları başka bir bilgisayarda deneme imkanın varsa tek tek kontrol et

bir ara sanki öyle bişey olmuştu pc açılmıyordu şimdi diğer ikili slota takayım ne olacak bir deneyeyim
  • aynı ya hiç değişen bişey yok bu anakart servislik inşallah bana paraiadesi yaparlar msi alacam bu sefer
  • ACABA SİZCE power supply'i de servise götüreyimmi ?
  • Merhaba arkadaşlar arızam böyle videosunu koydum ancak bugün pcyi gittim başka yerde prize taktım bu arıza olmadı oda ikinci videoda sizce evdeki elektrik hattı ile ilgili bir problemmi var 2 3 ay öncede bizim buzdolabının motoru yanmıştı?

Ne dersiniz bu işte bişeler var ama ben işin içinden çıkamadım

BU videoda komşu apartmandaki emlakçı arkadaşıma götürdüm pcyi orda taktım prize aynı sorun burda olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysftnr333 -- 17 Nisan 2017; 23:32:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ysftnr333

Merhaba arkadaşlar arızam böyle videosunu koydum ancak bugün pcyi gittim başka yerde prize taktım bu arıza olmadı oda ikinci videoda sizce evdeki elektrik hattı ile ilgili bir problemmi var 2 3 ay öncede bizim buzdolabının motoru yanmıştı?

Ne dersiniz bu işte bişeler var ama ben işin içinden çıkamadım

BU videoda komşu apartmandaki emlakçı arkadaşıma götürdüm pcyi orda taktım prize aynı sorun burda olmuyor

Bunu birkaç yerde daha denemek gerek, sonra kesin bir karara varılır. Bu konuda pek yardımcı olamayacağım, elektrik konusunda bilgili arkadaşlar yazarlarsa daha iyi olur.

• ysftnr333 Y kullanıcısına yanıt
    Beni de aşıyor malesef. Eğer başka tesisatlarda çalışıyorsa sorun evde olabilir. Evi değiş. Sana verebileceğim son tavsiye başka psu ile dene.
  • o gün o iş yerinde taktığım zaman bu sorun orda olmamıştı eve getirdim evdede 2 gündür hiç sorun yok

evde şimdi fişi takıyorum eskisi gibi açılmıyor anlamadım gitti bu evin elektrik tesisatında sorun var sanırım yada voltaj yüksek ama kullandığım 3lüde akım korumalı markasıda hama baya kalite bişey
  • psu yu değiştir üstad sorunun o
  • quote:

Orijinalden alıntı: aemless

psu yu değiştir üstad sorunun o

merhaba neden bu kanıya vardınız?

mevcut psu şuan nerdeyse 1000 lira acaba ne alsamki bilemedim

başka yerde denedikten sonra evde hiç bu şekilde hata vermemeye başladı şuanda bu sorun yok nedense çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysftnr333 -- 19 Nisan 2017; 15:57:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.