Şimdi Ara

ANAKART İŞLEMCİ REM FAN 30TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 81 gün 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cesiaga (5 mesaj) optimus35 (1 mesaj) BLWFTURK (1 mesaj) abocuk (1 mesaj) begamermc (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    708 Mesaj
    Referanslar: 16

Katılım Zamanı
    19 Temmuz 2004

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar sorunsuz çalışan ecs p4vxad+ 478 pin anakart ,cel 2.4ghz işlemcili fanlı ve 1gb ddr remli anakartımız ihtiyaç fazlalığından dolayı satılıktır.ankaradaki arkadaşlar elden görerek alabilir.fiat 40 tl sondur.saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyuksoy39 -- 2 Eylül 2018; 19:57:22 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bir üye öğrenci olduğunu ihtiyacı olduğunu söyledi. Bende parçalarla birlikte bir kaç seyi güzelce pketledim. Gittim ptt kargoda 1 saat sıra bekledim. Kargoyu verdim işini görsün dedim. Elemana wats uptan takip no yu attım.

Ne güze demi.

Ama arkadaş her ne sebepten olursa olsun. Onca zahmete emeğe karşı gidip te PTT şubeden teslim almadı. Sonuç yaptığın iyilik 1 hafta sonra adrese teslim 10 lira kargo ile sana girsin.

Wayy be insanlara bedevaya mal yollarken bundan sonra teminat amaçlı kargo parasını almak gerekiyormuş. Bize bunu öğreten arkadaşa teşekkür ediyorum.

Burdaki bedava vereceğim yazıyı görmüş bana dönmüş. Bizde insanlığımızı yaptık ama karşımızdaki insanlıktan nasip almamış.

Bilginiz olması için yazdım.
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Referanslar: 24

Katılım Zamanı
    07 Eylül 2013

Durum
    Forumda değil

takip
    |
    |

Katılım Zamanı
    29 Temmuz 2013

1 Not
    Elimde iki adet ddr 400. 512 mb ram ve p4 işlemci sogutucudu var altı bakır tabanlı ihtiyacı olan irtibata gecsin ücretsiz verebilirim işiniz görülsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Gittigidiyor Referans;http://profil.gittigidiyor.com/cesi_aga

Sanalpazar Referans;http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?user_id=400338
  • Binbaşı
    1625 Mesaj
    Referanslar: 88

Katılım Zamanı
    29 Temmuz 2013

1 Not
    Bir üye öğrenci olduğunu ihtiyacı olduğunu söyledi. Bende parçalarla birlikte bir kaç seyi güzelce pketledim. Gittim ptt kargoda 1 saat sıra bekledim. Kargoyu verdim işini görsün dedim. Elemana wats uptan takip no yu attım.

Ne güze demi.

Ama arkadaş her ne sebepten olursa olsun. Onca zahmete emeğe karşı gidip te PTT şubeden teslim almadı. Sonuç yaptığın iyilik 1 hafta sonra adrese teslim 10 lira kargo ile sana girsin.

Wayy be insanlara bedevaya mal yollarken bundan sonra teminat amaçlı kargo parasını almak gerekiyormuş. Bize bunu öğreten arkadaşa teşekkür ediyorum.

Burdaki bedava vereceğim yazıyı görmüş bana dönmüş. Bizde insanlığımızı yaptık ama karşımızdaki insanlıktan nasip almamış.

Sanalpazar Referans;http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?user_id=400338
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    19 Nisan 2013

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: cesiaga

Bir üye öğrenci olduğunu ihtiyacı olduğunu söyledi. Bende parçalarla birlikte bir kaç seyi güzelce pketledim. Gittim ptt kargoda 1 saat sıra bekledim. Kargoyu verdim işini görsün dedim. Elemana wats uptan takip no yu attım.

Ne güze demi.

Sağlık olsun hocam, 10 tl bir şey değil gene büyüklük sizde kalsın, Geçen üç ay önce çok uyguna sattığım laptop kargoda darma duman olmuş. Adam diyor para iyadesi felan filan, başta dalgınlık size atarım dedim sonra bana ulaşsın öyle dedim. Adamın acelesi yüzüne hızlı kargo bedeli ile bana dönüşü 50 tl tutuyordu 150 tl sattığım laptobun, dedim kargo şirketinde kalsın, adamın tanıdığı çalışıyormuş almış bide laptobu, dedi şöyle yapayım borçlu kalmayım, dedim istemez. Artık bir şey satınca ekliyorum ve sizede tavsiye ediyorum, "şehir içi önceliğimdir, elden test ettirip verilecektir, sizde oluşan arıza durumda hiç bir şekilde geri alınmayacaktır, şehir dışı içinse ürünün elinize bozuk yada kırık ulaşması durumda sorumluluk hiç bir şekilde bana ait değildir." Diye ekleyin. Boş müşteriler ile uğraşmayın.

Umarım en yakın zamanda ürün ihtiyaç sahiplerine satılır. Koleksiyonerler için güzel parçalar.
    |
    |

• Binbaşı
    1625 Mesaj

Katılım Zamanı
    29 Temmuz 2013

1 Not
    Başkan benimkisi satmak değildi birilerinin işini görmekte. Kargo masrafi değilde o gün kaybettiğim 2 saatime yanarım . Neyse olan oldu sağlık olsun .

|
    |

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Katılım Zamanı
    03 Aralık 2013

Durum
    Forumda değil

cesiaga, Niyetin amacını ne yapmak istediğini çok iyi anlamaktayım.Maddi imkanı olmayanlara infakda bulunmak istemişsin.Aslen olması gerekende bu olmalı herkes için.
    Hani bir laf var 'iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir' lafıda artık tarih oluyor maalesef.Gün geçtikçe Toplum 'vurdum duymaz' olmaya başladı.
    Yazınızı okuyunca 'Aynen Ben' dedim..
    Sanki alnımızda bizim farketmediğimiz bir yazı var gibi.
    Senin bu yaşadığın tecrübeden ben defalarca yaşadım.Ama olsun diyor geçiyorum karşıya.Sende öyle yapmışsın ki bence iyisini yapmışsın.Ancak tabiki bu arada benim gibi kıdem almışsın.Bu tipler adam olmazlar.Karışındakinin iyi niyetini kendince zaaf olarak algılarlar.
    Onun yerine ben olsaydım ne yapar-yapar o 10 TL yi bulur karşımdakinin iyi niyetini boşa çıkarmazdım.
    Haa.. Aklıma şuda gelmedi değil hani;'Anakartı gönderdin, bari kargosunuda beleş yapsaydın' demiş veya aklından geçmiş olabilir.
    O Kadar da olmaz dememek lazım.Olur mu olur.....
    |
    |

°°°°°If you did not query the people, It means you have made a divinity°°°°° ___PERFECT FROM EVERYTHING, IT IS ALLAH ONLY_______

• Binbaşı
    1625 Mesaj

Katılım Zamanı
    29 Temmuz 2013

1 Not
    Bilemedim niyetini o kişinin ama dediğim gibi 10 lira yüksek bi mebla değil ki ona kutu içerisinde bir çok pc malzemesi yollamistim onlarinsatsa eline 50 lira para geçerdi ama insanın kaybettiği zaman ışte onu parayla geri alamıyorsunuz . Neyse senin de dediğin gibi biz yaptık iyiligikizi attık denize. Balık nankorse bizim gunahimiz ne. Allah elbet bilir .

• Er
    3 Mesaj
    Katılım Zamanı
    27 Aralık 2015

Durum
    Forumda değil

Bana gönderin o ücretsiz parçaları ben öğretmenim okulda her türlü lazım oluyor. Kargoyu karsılarım...
    |
    |
    cesiaga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    29 Temmuz 2013

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: optimus35

Bana gönderin o ücretsiz parçaları ben öğretmenim okulda her türlü lazım oluyor. Kargoyu karsılarım...

Telefon numaranızı özelden yazarsanız irtibata geçelim hocam.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kripto para haberleri
SEO
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.