Şimdi Ara

anakart hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

şimdi benim bir bilgisayarım var.bunun anakartı bozuldu.bende dedim yeni anakart alayım.türkiyeden alıyım dedim garantili sıfır gelir dedim.Ama Türkiye distribütörü bana sıfır diye refurbished anakart gönderdi.ve ilk gelen anakart arızalı çıktı yurtdışıyla irtibata geçip işte yeni anakart gönderdiler.bu gelen anakartta refurbished çıktı ve 2. gpu çalışmıyordu.tekrar aynı olay yaşandı.anakart geldi falan.bu sefer bir süre sonra gpu arıza verdi.bu sefer düzgün anakart gönderilmesini istedim montajını onlar yapacaktı gönderdim dizüstünü montaj yaptılar.baktım bekletiyorlar.sordum neden böyle diye yazılımsal hata var dediler. anladım ki bu anakartta sorunlu iade etmek istiyorum dedim iade aldılar.

benim şimdi anakarta ihtiyacım var.bu anakartı aliexpressten 2.el mi alsam yoksa waresphere diye bir site var buradan sıfır mı getirtsem.Açıkcası korkuyorum.sıfır anakartta sıkıntı yaşanır mı diye.hangisi daha uzun süre dayanırsa onu almak istiyorum.bu sıfır anakartlarda dura dura kapasitör mosfet ve benzeri ekipmanların ömründe herhangi bir kısalma olur mu bilgisi olan yazarsa sevinirim.....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.