Şimdi Ara

Anakart+CPU+RAM(GÜNCELLENDİ..)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Elimde suan bile sorunsuz kullandıgım;

AMD Sempron 3000+ 1.81 ghz işlemci (Sogutucu dahil)

Gigabyte MA-K8VM800MNF serisi anakart (VIA chipsetli olup onboard ekran kartı mevcuttur..Ek olarak ekran kartı girisi agp'dir)

2X512MB DDR 400 Ram bulunmaktadır..Ürünlerin herhangi bir sorunu yada sıkıntısı yoktur..İnternet ve ofis islemlerinizi rahatlıkla görebilecek bir sistemdir..Parcaları tek tek satmayı düsünmüyorum..Hepsi icin düsündügüm fiyat 75TL..

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoKeR_35 -- 29 Ocak 2012; 16:10:10 >

• özel mesaj talibim.
  • Burakcım hayırlı satışlar. ilanı gördüm üzüldüm. hayırlısı.
    Team Xtreem Dark DDR2 1066Mhz 2X2gb ramlerin faturasını ısrarla almak isteyen olursa ben temin edebilirim. faturası bir arkadaşımda. komple sistem toplamıştık, o faturanın içine dahil. ramler daha yeni 1 yıl olmamıştır alınalı.
  • Saolun hocam aslında illaki satılsın diye bir derdim yok:) sadece işlemcinin neler yapabilecegini görmek icin daha üst seviye bir anakart ram ikilisi düsünüyorum bir nevi doyumsuzluk:)
  • galiba cpunun oc gucunu farkettin o cpu ile en son ( 4 core açık ) 7140MHz yapıldı. Tabi likit nitrojen ile .

CPU-Z Valid
     Anakart+CPU+RAM(GÜNCELLENDİ..)
  • O kadar yukseklerde gozumuz yok hocam iyi bir sogutucuyla gittigi yere kadar gitsin bakalim:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.