Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ANAKARAYI TURNUVA CENNETİ YAPACAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> ANAKARAYI TURNUVA CENNETİ YAPACAZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1478 Mesaj
    Kişisel Kapışmalar
    --------------------
    Colin McRae Rally 2
    Age of Empires
    FİFA 2003

Kankili Kapışmalar
    -------------------
    Counter-Strike 1.5 - sadece 2 kişilik gruplar halinde
    QUAKE 3 - " " "
    Empire Earth - 2 ye 2 deli gibi bir savaş

Turnuvası düzenlesme Kaçınız gelirsiniz.ödülü belirleriz katılıma göre.Ankarada olacak turnuva.HAdi görelim Şu Ustaları bakalım Nasıllarmış. Kuralları beraber toplanınca kararlaştırırız yer işini bana bırakın cok tanuıdığım yer var ayarlarız. bekliyorum katılımlarınızı.

|
    |
  • Binbaşı
    1425 Mesaj
    izmir de olsa uçarak gelirim... [othr]
    |
    |
  • Yarbay
    2139 Mesaj
    Ben usta değilim, izleyici olarak katılırım ama pek fazla katılımcı bulamazsın. Burada atıp tutanların çoğu gerçek hayatta anti sosyal insanlar, kabuklarını kırmaya cesaret edip gelemezler...
    |
    |
  • Binbaşı
    1260 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by gargoyle</i>
    <br />Ben usta değilim, izleyici olarak katılırım ama pek fazla katılımcı bulamazsın. Burada atıp tutanların çoğu gerçek hayatta anti sosyal insanlar, kabuklarını kırmaya cesaret edip gelemezler...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    böyle organizyonlara 300 kişi gelirim der 10 kişi gelir.bizzat yaşanmıştır önceden anlaşma biyerle sakın mahçup olursun..forum için
    konuşmuyorum genel olarak görüşüm bu..
    |
    |
  • Binbaşı
    1478 Mesaj
    Dediğin gibi ama sosyal aktivite olarak güzel bir olay olacak Çok zevkli olur bence ben bu hafta sonu FORMULA1 Yarışından sonra toplamaya çalışacam insanları Pazar güü karara varırız.Desteğinizi esirgemeyin.
    VE bİşey Daha Açıklayım ARkamızda ANKARANIN EN İYİ Bİlgisayar Fİrması olacak ödüller baya güzel olacak Yani onu soyleyim.
    Bu turnuva Güzel bir organizasyona dönüşebilir bence.
    Bu Turnuva ETkinliği ile bir sürü düşüncem var bugun gidip konuşacam tanıdıklarımla Anlıyacağıınız baya büyük olacak bence.
    Reklam Olarak ta düşündüğüm şeyler var bu hafta ünlü bir oyun sitesinde arkadışm var oda yardimci olacak bana siteye haber girerrek Eğer kesin katılmak isteyenlerde yayarsa baya güzel olur.
    |
    |
  • Binbaşı
    1425 Mesaj
    sözüm söz gelirim ama izmir de olursa arkadaşlar ...
    |
    |
  • Yarbay
    2139 Mesaj
    Bence önce küçük buluşmalar olmalı. Sonra bir kitle oluşur ve zaten o zaman katılımcılar da olur. Sarper dönsün bu ankara tpici yeniden açılır. Sonra oyun değişimi devam eder (bakınız imzamdaki listem). Sen de gelir ve katılımcı sayısını görürsün...
    |
    |
  • Binbaşı
    1478 Mesaj
    Zaten Hemen turnuva olmayacak hafta sonları ufak bulusmalar ve ortaya cok iyi bir turnuva cıkack şu an onun çalışmalarına başladım inşallah güzel günler geçiririz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    599 Mesaj
    counter için versiyon 1.1 olursa epey kişi bulabilirim. ama 1.5 için bir kaç kişi olur. ben 2 takım çıkartabilirim ama turnuvanın yapılacağı günde önemli. bir de semt olarak nereyi düşünüyorsun...
    |
    |
  • Binbaşı
    1478 Mesaj
    Ankara Kızılayda
    cs macları 2 şer 2 şer takım halinde oynanancak
    |
    |
  • Binbaşı
    1408 Mesaj
    Ben kesin gelirim valla...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
google reklamları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,292
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.