Şimdi Ara

AnadoluJet’in kış fırsatları yazdan geliyor! 39,99 yurt içi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
2.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AnadoluJet’in kış fırsatları yazdan geliyor! 39,99 yurt içi

Yolcularına, dört mevsim boyunca uygun fiyatlarla uçma imkânı sunan AnadoluJet, kış fırsatlarını yazdan getiriyor!

15-20 Ağustos 2017 tarihleri arasında biletinizi satın alın, yurtiçinde her şey dâhil 39.99 TL’den, Kıbrıs uçuşlarında ise 99.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığını kaçırmayın.

Biletleme Tarihleri: 15 – 20 Ağustos 2017

Uçuş Tarihleri: 01 Kasım 2017 – 24 Mart 2018

Kampanya Koşulları

Kampanya 15 - 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak biletler için geçerlidir.
    Kampanya 01 Kasım 2017 – 24 Mart 2018 tarihleri arasındaki uçuşları kapsamaktadır. (29 Aralık 2017 - 01 Ocak 2018 ve 19 Ocak - 5 Şubat 2018 tarihleri arası kampanya kapsamı dışındadır.)
    Kampanya kapsamında alınacak biletler sabit 39.99-49.99 ve 59.99 TL, Kıbrıs uçuşları ise 99.99 TL olarak ücretlendirilecektir.
    Kampanya, 326.269 adet indirimli koltuk ile sınırlıdır.
    Kampanya aktarmalı uçuşlar hariç tüm uçuşlarda geçerlidir.
    Kampanya www.anadolujet.com adresinden ve AnadoluJet mobil uygulamalarından alınan biletlerde geçerlidir.
    Kampanya dâhilinde yapılan biletlemelerde iptal/iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.
    Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
    AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanyayla ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Aktarma yok peh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Güzel aero, ucuzabilet kampanyaları açsın kombo yapalım.

Sadece anadolujet sitesinden alınan biletlerde geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 15 Ağustos 2017; 13:0:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabahın 6'sında sabiha gökçene gidebilecekler için iyi fiyat. ama öğleden sonra uçmak isterseniz kampanya uçuyor fiyat 86 tl oluveriyor.

http://prntscr.com/g8qx0k
  • pegasus sen de yap
  • ,izmir 2 kş gidi dönüş 160 lira toplam.
  • anadolujet maalesef eskisi gibi değil kampanyalı uçuşların bilet fiyatları konusunda... keşke eskii gibi rekabetçi fiyatları olsa da binsek ama zor gibi.
  • 2 kişi istanbul 80 lira kaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Alacağım fakat şu durumu bilen arkadaşlar varsa açıklık getirebilir mi ? Bileti alsam ne zamana kadar iptal ettiğimde % 100 para iadesi alabiliyorum. Ona göre şimdi alacağım.

iptal işinden 10 dk içinde iptal et aynı fiyat yoksa ileride ne zaman iade etsen de tam alaman büyük ihtimal ya hepsi ya 80 i gide.r
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lactobacillus

quote:

Alacağım fakat şu durumu bilen arkadaşlar varsa açıklık getirebilir mi ? Bileti alsam ne zamana kadar iptal ettiğimde % 100 para iadesi alabiliyorum. Ona göre şimdi alacağım.

iptal işinden 10 dk içinde iptal et aynı fiyat yoksa ileride ne zaman iade etsen de tam alaman büyük ihtimal ya hepsi ya 80 i gide.r

Aldıktan sonra 10 dakika içinde mi iptal et diyorsun hocam ?

ben 10 dk içinde iptal ettim paramı tam verdiler 1 saat sonra ptal durumum oldu 10 lira iade çıktı 100 liralık bileti iptal edeceksen bulaşma

• 13 ocak git 14 ocak gel antep e aldım.200 tl 2 kişi git gel. teşekkürler
  • yasjn Y kullanıcısına yanıt
    ileri tarihli biletlerde thy çoğu zaman saat oynatıyo. o zaman da ücretsiz değiştirme hakkın oluyor.. iki defa yaptılar başıma geldi.. o zaman uygun saate tarihe aktarabiliniyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: namecity

13 ocak git 14 ocak gel antep e aldım.200 tl 2 kişi git gel. teşekkürler

arkadaşlar aşağıdakileri aldım teşekkürler :

10 subat sabiha-adana git- adana sbiha 11 şubat - 2 kişi git gel 239 TL
    13 ocak sabiha-antep git - antep sabih 14 ocak - 2 kişi git gel 199 TL
    3 mart sabiha-erzurum git - erzurum sabiha 4 mart - 2 kişi git gel 199 TL
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    THY ve AnadoluJet'in bilet iptal/değişiklik kuralları bulunur fakat bir genelleme yapmak gerekirse;

THY biletleri için tek yön 191 TL ve üzeri aldığınız biletler uçuşa 12 saat kalana kadar yapılan iptallerde %10 kesintiye uğrar.
    THY biletleri için tek yön 191 TL ve üzeri aldığınız biletler uçuşa 1 saat kalana kadar yapılan iptallerde %30 kesintiye uğrar.

AnadoluJet biletleri ise tek yön 125 TL ve üzeri aldığınız biletler uçuşa 12 saat kalana kadar yapılan iptallerde 60 TL kesintiye uğrar.

Bu ücretlerin altında aldığınız biletler %99 ihtimal ile promosyon sınıfıdır ve iptal halinde yalnızca 9 ya da 12 TL'lik vergi iadesi alabilirsiniz.

Aslında tüm THY ve AnadoluJet biletleri satın alındığı gün saat 23:59'a kadar kesintisiz iptale izin verir fakat THY'nin kendi Çağrı Merkezi bu işlemi yapmaz.
    Acentelerden alınan biletlerde acenteler saat 23:59'a kadar gelen iptal taleplerinde inisiyatif gösterip 'void' denilen bu işlemi yapabiliyorlar ve tam iade verebiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruwkh -- 16 Ağustos 2017; 9:32:51 >

• quote:

bunlar promosyon sınıfı, iade edilmez ya uçarsın yada paran yanar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruwkh

THY ve AnadoluJet'in bilet iptal/değişiklik kuralları bulunur fakat bir genelleme yapmak gerekirse;

THY biletleri için tek yön 191 TL ve üzeri aldığınız biletler uçuşa 12 saat kalana kadar yapılan iptallerde %10 kesintiye uğrar.
    THY biletleri için tek yön 191 TL ve üzeri aldığınız biletler uçuşa 1 saat kalana kadar yapılan iptallerde %30 kesintiye uğrar.

AnadoluJet biletleri ise tek yön 125 TL ve üzeri aldığınız biletler uçuşa 12 saat kalana kadar yapılan iptallerde 60 TL kesintiye uğrar.

Bu ücretlerin altında aldığınız biletler %99 ihtimal ile promosyon sınıfıdır ve iptal halinde yalnızca 9 ya da 12 TL'lik vergi iadesi alabilirsiniz.

Aslında tüm THY ve AnadoluJet biletleri satın alındığı gün saat 23:59'a kadar kesintisiz iptale izin verir fakat THY'nin kendi Çağrı Merkezi bu işlemi yapmaz.
    Acentelerden alınan biletlerde acenteler saat 23:59'a kadar gelen iptal taleplerinde inisiyatif gösterip 'void' denilen bu işlemi yapabiliyorlar ve tam iade verebiliyorlar.

öyle genelleme yapmak yanlış, şu fiyat/üstü altı denilmez :)
    f sınıfı w sınıfı biletler gibi desen olur

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

Aktarma yok peh

Biletleri Ayrı Ayrı Alın.

Ben Daha Önce Öyle Yapmıştım. Seferlerden Biri Kar Yağışından İptal Olmuştu. Onu Başka Güne Aktarırken Diğerini de Aktarmıştılar. Hatta Seferi İptal Olanı Yanlış Gün Almıştım Ortada Kalacaktım. Hem Ondan Yırttım Hem Daha İyi Saatlere Aktardılar
  • Dönem Arasını Dışta Bırakmışlar.

Onun Dışında Arada Gidip Gelecekler İçin ve Zamanı Belli Olan İçin Fena Değil.
  • photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    F ve W dersek bunun devamına F, W, P, U, V girmeye başlayacaktı.
    Sonra V'nin 01 Ağustos'tan bu yana değişikliğe izin verip iptale izin vermediğini yazmak gerekecekti.
    Ben bu nedenle genelleme yapayım dedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruwkh

F ve W dersek bunun devamına F, W, P, U, V girmeye başlayacaktı.
    Sonra V'nin 01 Ağustos'tan bu yana değişikliğe izin verip iptale izin vermediğini yazmak gerekecekti.
    Ben bu nedenle genelleme yapayım dedim :)

eyv
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.