Şimdi Ara

Anadolujet= Bomba Fiyat---YURTİÇİ HER YÖNE UÇAK BİLETİ= 39 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
13
Favori
12.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Super konu sağolun, hemen 2 bilet aldım gidiş dönüş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomvenom

Super konu sağolun, hemen 2 bilet aldım gidiş dönüş..

selametle hocam
  • Bu sefer amacıma ulaşacağım sanırım. Dönüş tarini 3-5 gün ileri atacağım. Gidiş SunExpress (59 TL), dönüş AnadoluJet (39 TL) olacak gibi görünüyor. Cuma gününe kadar karar vermem şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Bu sefer amacıma ulaşacağım sanırım. Dönüş tarini 3-5 gün ileri atacağım. Gidiş SunExpress (59 TL), dönüş AnadoluJet (39 TL) olacak gibi görünüyor. Cuma gününe kadar karar vermem şart.

haydi inşallah hocam.. uçuralım seni
  • yukarı...
  • bu sansi kacirmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

bu sansi kacirmayin

7 sine kadar diyor.. ama uçaklar doldukça fiyatlar artar mı 7 sine kadar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvennet

quote:

bu sansi kacirmayin

7 sine kadar diyor.. ama uçaklar doldukça fiyatlar artar mı 7 sine kadar acaba?

39 liralık biletler zaten sınırlı.. eğer 39 biletler biterse, 69 liradan satılmaya devam edecek geriye kalnlar ve kademeli olarak artacak..
  • izmirden nereye baktıysam 39 tl ye 1 tane bılet cıkarmadı anlamadım ucuk fıyatlar cok ızmır antep yok ızmır ıstanbuk yok ızmır ankara yok pehh
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADIOWINGS

izmirden nereye baktıysam 39 tl ye 1 tane bılet cıkarmadı anlamadım ucuk fıyatlar cok ızmır antep yok ızmır ıstanbuk yok ızmır ankara yok pehh

AJ İzmir'den sadece Ankara ve Sabiha Gökçen'e uçuyor. Ankara'ya 39luk biletler çoktan satılmıştır. Gökçen'i deneyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADIOWINGS

izmirden nereye baktıysam 39 tl ye 1 tane bılet cıkarmadı anlamadım ucuk fıyatlar cok ızmır antep yok ızmır ıstanbuk yok ızmır ankara yok pehh

vardır da alan almıştır senin arattığın günlere hocam.. geç kaldın
  • İzmirden hiç biryere 9 TL + vergiler yani 39 TL ye bilet yok anlamadım ya Ankara erzincan yapsam 73 TL + 80 TL de balıkesir ankara otobüs git gel çok pahalıya geliyor gibi.Tüh ne yapalım artık.
  • Ankara-adana 20.02.2012 gidiş 24.02.2012 dönüş 1kişi+1çocuk(2-12 yaş) 146tl fiyat çıkardı. pegasus aynı işe 96 fiyat verdi.pgs daha avantajlı gibi sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmb1

İzmirden hiç biryere 9 TL + vergiler yani 39 TL ye bilet yok anlamadım ya Ankara erzincan yapsam 73 TL + 80 TL de balıkesir ankara otobüs git gel çok pahalıya geliyor gibi.Tüh ne yapalım artık.

hocam her tarih için yok.. ana mesajdaki trarihler arasıdna var.. tabi biletler tükenmiş de olabilir.. ama örneğin senin için öylesine baktıum ve var..

• Hocam bakıyorum bakıyorum yok :) ben de mi bir sorun var anlamadım ki hep 67 TL vergisiz.

Edit : şimdi anladım hocam siz önce ankaraya gidiyorsunuz sonra , erzincana :) ama ben balıkesirdeyim öyle olursa birde izmire gitcem zor olcak ben direk izmir-erzincan varmı demiştim 39 TL demekki yokmuş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drmb1 -- 3 Ocak 2013; 17:29:21 >
  • acil samsun-ankara 1 yetişkin 1 bebek uçak bileti alınacaktır, 23 ocak 2013 saat:20.45 uçuşuna şuan anadolu jet'te 94 tl fiyat çıkmaktadır, tekliflerinizi pm ile gönderiniz.
  • quote:

Hocam bakıyorum bakıyorum yok :) ben de mi bir sorun var anlamadım ki hep 67 TL vergisiz.

Edit : şimdi anladım hocam siz önce ankaraya gidiyorsunuz sonra , erzincana :) ama ben balıkesirdeyim öyle olursa birde izmire gitcem zor olcak ben direk izmir-erzincan varmı demiştim 39 TL demekki yokmuş :(

direkt yok hocam :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 3 Ocak 2013; 17:43:08 >
  • quote:

quote:

Hocam bakıyorum bakıyorum yok :) ben de mi bir sorun var anlamadım ki hep 67 TL vergisiz.

direkt yok hocam :(

Ama gerçekten çok iyi yararlanamasamda çok teşekkürler DH bunu kesinlikle kaçırmasın çoğu yer otobüsten çok çok ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

acil samsun-ankara 1 yetişkin 1 bebek uçak bileti alınacaktır, 23 ocak 2013 saat:20.45 uçuşuna şuan anadolu jet'te 94 tl fiyat çıkmaktadır, tekliflerinizi pm ile gönderiniz.

hocam onerim, fiatartmadan once almandan yanadir..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.