Şimdi Ara

Anadolujet= Bomba Fiyat---YURTİÇİ HER YÖNE UÇAK BİLETİ= 39 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
13
Favori
12.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki bu kampanyalı biletlerde son 3-5 gün kala iptal olabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patos64 -- 27 Aralık 2012; 4:02:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shimmer

Ben birkaç hafta önce aldım ama, o farklı bir kampanyaymış.

evet hocam bahsettiğin kampanya anadolujetin normalde "en uygun" fiyatlı biletleri, 69 lira.. bu kampanyada ise geçici bir süre için 39 liraya satılık.. 1 ocakta satışa sunulacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: patos64

peki bu kampanyalı biletlerde son 3-5 gün kala iptal olabiliyor mu?

3-5gn kala iptalden tam kasıt nedir hocam? sen kendinin bileti iptal edip edemeyeceğini mi soruyorsun? eğer öyleyse tabiki de hayır.. bütün kampanyalarda olduğu gibi bunda da öyle
  • güncel..
  • az bir zman kaldı.. 31 aralık gecesi hazırlanın bilet almaya
  • quote:

iptal olur kardeşim, iptal olmayan bilet yoktur. sadece cezası vardır.

ama iptal durumunda sadece vergi kısmını geri alabilirsin . bu da duruma göre 7-33 tl arasında ( iç hatlar anadolujet için) değişiyor.

yani az bir zararla olayı kapatabilirsin.

önemli uyarı
    yurt içi anadolujet ve THY biletleri içindir.

aynı PNR numarası altında aldığın 2 uçuşun ilkini gerçekleştirmez ve biletide önceden iptal etmez isen 2. uçuş direkt system tarafından iptal olur.
    örnek
    bilet aldın

Van- Ankara
    Ankara- Antalya

Van ankara uçuşunu gerçekleştirmedin,
    Ankara antalya uçuşun direkt iptal olur.

ama önceden çağrı merkezini arada ilk bileti iptal ettirirsen sorun çıkmaz.

içhatlarda 2. bilet iptal olunça çağrı merkezinden kayıt açtırarak düzeltilebilir ama ilk uçuştan kısa bir süre sonra 2. uçuş varsa sorun olur aynı zamanda kafa agrıtır.
    herkesin bilgisine.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

quote:

iptal olur kardeşim, iptal olmayan bilet yoktur. sadece cezası vardır.

ama iptal durumunda sadece vergi kısmını geri alabilirsin . bu da duruma göre 7-33 tl arasında ( iç hatlar anadolujet için) değişiyor.

yani az bir zararla olayı kapatabilirsin.

önemli uyarı
    yurt içi anadolujet ve THY biletleri içindir.

aynı PNR numarası altında aldığın 2 uçuşun ilkini gerçekleştirmez ve biletide önceden iptal etmez isen 2. uçuş direkt system tarafından iptal olur.
    örnek
    bilet aldın

Van- Ankara
    Ankara- Antalya

Van ankara uçuşunu gerçekleştirmedin,
    Ankara antalya uçuşun direkt iptal olur.

ama önceden çağrı merkezini arada ilk bileti iptal ettirirsen sorun çıkmaz.

içhatlarda 2. bilet iptal olunça çağrı merkezinden kayıt açtırarak düzeltilebilir ama ilk uçuştan kısa bir süre sonra 2. uçuş varsa sorun olur aynı zamanda kafa agrıtır.
    herkesin bilgisine.

bunun iptali/para iadesi yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

yahu var kardeşim ...

daha geçen gün 44 tl lik thy ankara istanbul biletini iptal edip 7 lira aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

quote:

yahu var kardeşim ...

daha geçen gün 44 tl lik thy ankara istanbul biletini iptal edip 7 lira aldım.

http://www.enuygun.com/bilgi/thy-den-44-liraya-bilet

1 liraya sattığı ve vergisi 43 lira olan biletlerin iadesinden sana nasıl "7 lira" aide edebiliyor? kendi cebinden ödemiş oluyor bir nevi.. ilginç..

ayrıca:
    http://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/thyde-biletler-her-sey-dahil-44-tl-87111.html

buradaki kampanya açıklamasından bir kısım:
    ...olan çoklu uçuşlarda rezervasyon ile aynı anda biletleme de yapılması gerekmektedir. Seyahat değişikliğine ve iadeye izin vermez. Kampanya dahilinde mil kazanımı olmayacaktır....

neyse

• son 48 saat
  • Aktarmalı uçuşlarda fiyat nasıl oluyor peki?

2*39= 78 TL mi yoksa tek bilet fiyatı mı geçerli ?
  • Şimdi bu kampanyadan çok kişiye yararlanacak ayriyetten üniversite öğrencisiyseniz anadolu jetin JETGENC diye bir kampanya olayı var.
    5adet uçak bileti alana 1 adet uçak bileti bedava.
    Uçak biletlerini alırken jetgenc yerinden kendi numaranızı yazarsanız sizin hesabınıza işliyor toplamda 5 tane olunca sizin 1 adet bedava bilet hakkınız olur(vergileri siz ödüyorsunuz sadece)

http://www.jetgenc.net

Ben uzun zamandır kullanıyorum 10 adet bilet aldım 2 adet bedava biletim var sadece vergilerini ödeyip uçuş yapabilirim(alınan biletlerin kendi adınıza olması gerekmiyor başkasına bilet alırken oluyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

Aktarmalı uçuşlarda fiyat nasıl oluyor peki?

aynen öyle hocam..

www.ekobilet.com gibi sitelerden alırsan 3-5 lira daha uyguna da gelebilir..

quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

Şimdi bu kampanyadan çok kişiye yararlanacak ayriyetten üniversite öğrencisiyseniz anadolu jetin JETGENC diye bir kampanya olayı var.
    5adet uçak bileti alana 1 adet uçak bileti bedava.
    Uçak biletlerini alırken jetgenc yerinden kendi numaranızı yazarsanız sizin hesabınıza işliyor toplamda 5 tane olunca sizin 1 adet bedava bilet hakkınız olur(vergileri siz ödüyorsunuz sadece)

http://www.jetgenc.net

Ben uzun zamandır kullanıyorum 10 adet bilet aldım 2 adet bedava biletim var sadece vergilerini ödeyip uçuş yapabilirim(alınan biletlerin kendi adınıza olması gerekmiyor başkasına bilet alırken oluyor)

aynen hocam.. ben kardeşimi uzun zaman önce üye yaptım ama o değil ben kullandım anadolujeti 3 defa.. henüz ona nasip olmadı.. ama bu olay güzel.. yalnız benim hatırladığım 10 tek yön yada 5 gidiş-dönüş bilet almak lazım 1 bilet hakkı elde etmek için.. yani toplamda 10 kez seyahat etmiş olmak lazım uçakla.. yanılıyor da olabilirim.. sadece aklımda kalanı söyledim..

edit: şunu da söyleyeyin, bu tür kampanyalarda genellikte bu tipte kazanımlar hariç oluyor.. mesela anadolujetle en ucuz fiyat olan 69 liraya uçanlara "mil" verilmiyor.. burada da mil verilmiyordur.. ama jetgenç durumunu kapsıyor mu bilemiyorum.. sormak lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 30 Aralık 2012; 0:33:24 >

• Evet önceden 10 adet uçuşa 1 bilet veriyordu ama sonradan değiştiler şimdi 5 adet uçuşa 1 bilet veriyor.
    Ama yinede vergiler her halükarda 30 TL civarı tutuyor.
  • quote:

Evet önceden 10 adet uçuşa 1 bilet veriyordu ama sonradan değiştiler şimdi 5 adet uçuşa 1 bilet veriyor.

anladim.. simdi asil sikinti bu 39 liralik biletleri kapsiyor mu kapsamiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: photo_canon1

aynen öyle hocam..

Yani :) bilet fiyatı 39 mu 78 mi olacak aktarmalı uçuşlarda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenya64 -- 30 Aralık 2012; 13:25:15 >
  • quote:

quote:

Evet önceden 10 adet uçuşa 1 bilet veriyordu ama sonradan değiştiler şimdi 5 adet uçuşa 1 bilet veriyor.

kapsıyordur bence hocam çünkü ben mesela 69 liralık promosyon biletleri alıyorum onlarda geçerli üstelik jetgenç de promosyon bilet diye bi kısıtlama da yok.ben geçerli olacagını düşünüyorum.zaten geçerli değilse bilet alırken jetgenç üyelik numarası isteyen kısım açılmaz ya da şüphe eden varsa ilk biletini alsın jetgenç aktivitelerim kısmında gözükür uçuşu

• Orijinalden alıntı: kenya64

aynen öyle hocam..

Yani :) bilet fiyatı 39 mu 78 mi olacak aktarmalı uçuşlarda ?

1 bilet, 39 tl.. 2 bilet 78 tl.. aktarmali filan da olsa ayni.. baskalari almazsa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

quote:

quote:

kapsıyordur bence hocam çünkü ben mesela 69 liralık promosyon biletleri alıyorum onlarda geçerli üstelik jetgenç de promosyon bilet diye bi kısıtlama da yok.ben geçerli olacagını düşünüyorum.zaten geçerli değilse bilet alırken jetgenç üyelik numarası isteyen kısım açılmaz ya da şüphe eden varsa ilk biletini alsın jetgenç aktivitelerim kısmında gözükür uçuşu

şahsen ben sanmıyorum bu kampanyaya dahil edeceklerini ama umarım dahil olur..

quote:

Teşekkürler.

rica hocam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.