Şimdi Ara

Anadolujet= Bomba Fiyat---YURTİÇİ HER YÖNE UÇAK BİLETİ= 39 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
13
Favori
12.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wallace_son

Bunların sitesine ayar oluyorum. Bilet fiyatı 49 lira yazıyor. Bir tikliyorsun hooop 90 tl oluyor. Yakıt harcı yer hizmeti bilmem ne bilmem ne... Adam gibi toplam fiyat yazsaniz da milleti kandırmaya calismasaniz.

yapacak birsey yok hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

Vergiler dahil mi ? Eger oyleyse bi elaziga gidip gelirim

• Başlığı açan arkadaş vurgulamamış tekrar soruyorum HERŞEY DAHİL 39 mu? yoksa Vergiler HAriç 39 mu
  • THY den gidiş-dönüş her şey dahil 78 tl , atatürk havalimanından çıkışlı 6 biletim var. Eğer bu kampanya bundan daha da sıcaksa 2-3 tane dah alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail_abi

THY den gidiş-dönüş her şey dahil 78 tl , atatürk havalimanından çıkışlı 6 biletim var. Eğer bu kampanya bundan daha da sıcaksa 2-3 tane dah alabilirim

Thy de 44 liralik biletlerde gidis donus 78 lira oluyordu. Bunda da 39 luk biletlerle gidis donus 69 tl olur o zaman. Yaniliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: meier

quote:

THY den gidiş-dönüş her şey dahil 78 tl , atatürk havalimanından çıkışlı 6 biletim var. Eğer bu kampanya bundan daha da sıcaksa 2-3 tane dah alabilirim

Thy de 44 liralik biletlerde gidis donus 78 lira oluyordu. Bunda da 39 luk biletlerle gidis donus 69 tl olur o zaman. Yaniliyor muyum?

yanılıyorsunzu hocma çünkü herşey dahil diyor ilk sayfayı açınn reklam giriyor orda her şey dahil sallanıyor reklamda.
  • 31 aralık gece 12 den sonra saldırın
  • inş açarlar gece 00.00 da yoksa bekleyeceğiz bayağı.
  • quote:

quote:

thy nin biletleri bu sitede 36 liraya denk geliyordu bu biletlerde 32 liraya denk geliyo bu sitede tavsiye ederim burayı kullanmanızı çoğu kişi biliyo güvenilirdir

http://www.ekobilet.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: kRaL_1907

Başlığı açan arkadaş vurgulamamış tekrar soruyorum HERŞEY DAHİL 39 mu? yoksa Vergiler HAriç 39 mu

bu tur kampanyalar hersey dahil olarak sunulur hocam.. bu da oyle olacaktir..

• sitesinde 39 TL den başlayan fiyatlarla diyor, bi bityeniği yoktur inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

quote:

quote:

thy nin biletleri bu sitede 36 liraya denk geliyordu bu biletlerde 32 liraya denk geliyo bu sitede tavsiye ederim burayı kullanmanızı çoğu kişi biliyo güvenilirdir

ekobilet'ten aldığımda yine siz mi haber vermiştiniz hocam, thy kampanyasında?? çok işime yaramıştı.. gidiş-dönüş aldığınızda thy'de 78tl iken thy'nin 10tl olan hizmet bedelini 5tl olarak kesiyor ve gidiş-dönüş'te 78 yerine 73 tl ye veriyordu..

yoksa tek başına 36tl değil tabii ki, bunu da hatırlatmakta fayda var!

• arkadaşlar neden pegasus veya sun express vergi ücretini 5-10 tl gibi bi fiyat eklerken bu thy ve anadolujet 30-40 tl ekliyor biletleme ücretine? farkı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

quote:

quote:

ekobilet'ten aldığımda yine siz mi haber vermiştiniz hocam, thy kampanyasında?? çok işime yaramıştı.. gidiş-dönüş aldığınızda thy'de 78tl iken thy'nin 10tl olan hizmet bedelini 5tl olarak kesiyor ve gidiş-dönüş'te 78 yerine 73 tl ye veriyordu..

yoksa tek başına 36tl değil tabii ki, bunu da hatırlatmakta fayda var!

evet hocam her thy kampanyasında söylüyorum çünkü çok iyi yani indirim var zaten ordan 6-7 lira daha ucuza geliyo çoklu uçuşlar çok düşük fiyata thy ile uçmanın keyfi başka oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: muran87

sitesinde 39 TL den başlayan fiyatlarla diyor, bi bityeniği yoktur inş

Aynen hocam bende gördüm sanırım günlük 4 uçuşun en az aktif olanı her şey dahil 39 olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kRaL_1907

quote:

Orijinalden alıntı: muran87

sitesinde 39 TL den başlayan fiyatlarla diyor, bi bityeniği yoktur inş

Aynen hocam bende gördüm sanırım günlük 4 uçuşun en az aktif olanı her şey dahil 39 olacak

hocam o dediğin pegasusta oluyordu.. ama anadolujetin böyle birşey yapacağını sanmam şahsen.. umarım ki yapmaz.. gerçi az bir zaman kaldı.. göreceğiz..

• Sağol photo_canon1, bütün uçak fırsatlarını sayende duyuyoruz. Anadolu' da çok görmek istediğim yer var, günübirlik bile gidilir saatleri uyarsa.
  • Biz Şubat tatili için aldık; ama vergilerle filan 69 TL.'ye geldi.
  • Ben birkaç hafta önce aldım ama, o farklı bir kampanyaymış.
  • Unutmazsam sırf ucuz diye bir istanbul yapayım bari :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.