Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Anadoludan Görünüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
39
Cevap
1
Favori
13.803
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1235 Mesaj
    Eskiden trt de anadoludan görünüm diye ne olduğu belirsiz bir program vardı..hatırlayan var mı?

|
    |

Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir
  • Yarbay
    3565 Mesaj
    gayet iyi hatırlıyorum.

sunan adamın sesi ve tipi hala aklımda. programın müziği de ruhuma kazınmıştır herhalde.

ve tabii pkk şerefsizlerinin en azgın olduğu dönemlerde doğudan evlerimize giren görüntüler.

köy baskınları , kadın ve çocuk cesetleri , patlayan mayınlar , operasyonlar , şehitler ....

terör örgütünden kaçan itirafçılarla yapılmış röportajları da yayınlarlardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spotlightkid -- 18 Mart 2006; 23:46:34 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: troy mcclure

Eskiden trt de anadoludan görünüm diye ne olduğu belirsiz bir program vardı..hatırlayan var mı?

o ne olduğu belirsiz dediğin program doğuda güneydoğuda kahramanca memleketi savunan askerlerimizi genellikle konu alan bir program.... bu vatan topraklarını konu edinmiş bi program hakkında doğru konuş bi daha!!!!!!!
    |
    |
    ne oldugunu anlayabilseydi evinde o satırları yazarken ki rahatlıgının ,tv'de basketbol maçı izlerkenki keyfiyetinin,digital kart takıp bilgisayara şifre çözecem diye ugrasırken tuzunun kurulugunun nereden geldiğini bilirdi,

evet o ne oldugu belirsiz dediğin programın ihtivası senin gecirdiğin bu yazki eglence gecelerinin sebebi,

daha yavrularına doyamadan onlardan ayrılana anaların dramı

|
    |
    |
    |
    |
    |
    "Türk milleti tab'en demokrattır" M.Kemal Atatürk, TBMM gizli celse zabıtları, devre: ı, içtima ı, tarih: 22.1.1921.i, 31, c: 3. sayfa 334... "komünizmin memleket için, milletimiz için, dinimiz için, kabul edilmez olduğunu anlatmak, yani kamuoyunu aydınlatmak en yararlı çare görülmüştür" M.Kemal Atatürk, Mustafa Kemal sosyalist değil, fakat görülüyor ki iyi bir teşkilatçı, yüksek anlayışlı, ilerici ve iyi düşünceli, akıllı bir lider. Mustafa Kemal soygunculara karşı bir Kurtuluş Savaşı veriyor. Emperyalistlerin gururunu kıracağına ve Sultan�ı da yaranı ile birlikte alt edeceğine inanıyorum Vladimir İlyiç Lenin, Sana Türkmüsün, Kürtmüsün, Ermenimisin, Lazmısın diye sormuyorum. Ekmek yediğin Vatanını seviyor musun diye soruyorum? Başkalarını düzeltmek istiyorsanız önce kendinizi düzeltiniz. Hz.Ömer, ADANALI
  • Er
    2 Mesaj
    bu programı hatırlayamayan arkadaşlar.bugünlere kimler sayesinde geldiğinizi öğrenmek için bu programı izleyin.bu programı bilmeyen ve duymayanlar bence bu ülkede yaşamamıştır diyorum...izleyin ve biraz duygulanın...
    |
    |
    arkadaşlar bu programın bölümlrine nerden ulaşabilirim?bi fikri olan varsa lütfen cevap yazarsa memnun olurum.kısa zamanda görüşmek ümidiyle...
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: sovalye3

arkadaşlar bu programın bölümlrine nerden ulaşabilirim?bi fikri olan varsa lütfen cevap yazarsa memnun olurum.kısa zamanda görüşmek ümidiyle...

TRT'nin arşivlerinde tozlanıyordur.

youtubede bile yoktu aratmıştım çünkü. TRT ne zaman tekrar yayınlar ya da bir kısmının yayınlanmasına izin verirse ancak o zaman ulaşılabilir .
    |
    |
    Güntaç Aktan

Unutmak mümkün mü?
    Bazı kesimleri rahatsız etmese de keşke tekrar mahiyetinde yayınlanabilse...

Keşke...
    |
    |
    H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
    Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||
  • Teğmen
    150 Mesaj
    ben de hatirliyorum
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

Anadolu’dan Görünüm.
    Güntaç Aktan

Unutmak mümkün mü?
    Bazı kesimleri rahatsız etmese de keşke tekrar mahiyetinde yayınlanabilse...

Keşke...

+1
    |
    |
    - Troy Mcculere! "Ne olduğu belli olmayan bir mesaj atmışsın"...Ya o proğram emek ve yürek isteyen,harbi bir TÜRK proğramıydı,şimdiki gibi reyting kaygısı ile,siyasi baskılar ile yalakalık ve yağlamacılık yoktu.

Nasıl olur da proğram hakkında "ne olduğu belli olmayan dedin" hakkaten anlamak zor?

Ne olduğu belli olmayan proğramlar, şu an, satılmış yalaka medyada tonla var zaten...
    |
    |
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
  • Teğmen
    157 Mesaj
    arkadaslar ben cok iyi hatirliyorum o programi mükemmeldi hatta simdi yayinlansa kurtlar vadisine tercih ederim o program özel kanallarin olmadigi ,internetin, gazete alma imkani, olmadigi doguda askerlik yapan cocuklarin ailelerinin izlemek icin iple cektigi bir programdi özellikle 89-95 yillari arasi yayinlanan bölümleri bugun yok demekratikmis yok insan haklariymis yok bati soyle demis yok boyle demis laflariyla kandirilan türk gencleri izlese ve herkes anlasa aslinda olan neymis......
    |
    |
    |
    |

http://kalender.feyvi.org/blog/wp-content/kocekcenoktaempeüç
    |
    |

daha star'ı izlemek için alüminyum antene tencere kapağı montelediğimiz günlerdi
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
SEO
Masal
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.