Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gecekusu084

quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

quote:

Çalışmalar nasıl gidiyor??Umarım başladınız..

ben önümüzdeki senenin derslerini çalışmaya başladım bile

Yok artık ciddi olamazsın...Bana da çalış demeye başladılar ama şimdiden çalışmaya başlarsam çabuk sıkılırım hem daha çok erken..

şaka yaptım canım bana şu anda ders çalış diyenin alnını karışlarım yılbaşına kadar ders çalışmayı düşünmüyorum...

Valla aslında yeni yıla ders çalışarak girmek lazım...zorlu bir sezon bizi bekliyor..Bu sene de ligi kazasız belasız şampiyon olarak bitirmek lazım...Valla şu anda ders çalışmayı düşündükçe içim kararıyor...şöyle biraz havalar serinlesin...Bakarız..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok artık ciddi olamazsın...Bana da çalış demeye başladılar ama şimdiden çalışmaya başlarsam çabuk sıkılırım hem daha çok erken..

şaka yaptım canım bana şu anda ders çalış diyenin alnını karışlarım yılbaşına kadar ders çalışmayı düşünmüyorum...

Valla aslında yeni yıla ders çalışarak girmek lazım...zorlu bir sezon bizi bekliyor..Bu sene de ligi kazasız belasız şampiyon olarak bitirmek lazım...Valla şu anda ders çalışmayı düşündükçe içim kararıyor...şöyle biraz havalar serinlesin...Bakarız..

evet bu sezon çok zor geçecek.. fenerbahçeye başarılar diliyorum.... şu anda ders çalışmayı bırak kitap görünce midem bulanıyor..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet bu sezon çok zor geçecek.. fenerbahçeye başarılar diliyorum.... şu anda ders çalışmayı bırak kitap görünce midem bulanıyor..

bende BJK li olaraktan takımıma sonsuz başarılar dilerim..Bu akşam da inşallah yeneceğiz...

@METALLICA kesin geçersin sen...55 nedir senin için havada karada alırsın sen..Daha kötü durumda olanlar var...Moralini bozma sakın..Ayrıca bence de yardımcı kitapları sene başında almak lazım..Ben şimdi okuldan verdikleri kitapları almadan önce alacağım yardımcı kitaplarımı...Kendini zor diye şartlama ( söyleyene bak..az kasmadım kendimi ticaret hukukundan geçeceğim diye finallerde daha yüksek not aldım )..Ama gerçekten çok klasik olacak ama inanırsan ve biraz da çalışırsan kesin geçersin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 11 Ağustos 2006; 17:15:33 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bende BJK li olaraktan takımıma sonsuz başarılar dilerim..Bu akşam da inşallah yeneceğiz...

@METALLICA kesin geçersin sen...55 nedir senin için havada karada alırsın sen..Daha kötü durumda olanlar var...Moralini bozma sakın..Ayrıca bence de yardımcı kitapları sene başında almak lazım..Ben şimdi okuldan verdikleri kitapları almadan önce alacağım yardımcı kitaplarımı...Kendini zor diye şartlama ( söyleyene bak..az kasmadım kendimi ticaret hukukundan geçeceğim diye finallerde daha yüksek not aldım )..Ama gerçekten çok klasik olacak ama inanırsan ve biraz da çalışırsan kesin geçersin..

kesin yenersiniz siz Gaziantebi

@METALLICA lara_croftun verdiği bu gazla sen değil 55 95 bile alırsın..

• METALLICA
    ;bende 5 dersten kaldım...

İktisat'a Giriş
    Genel İşletme
    Genel Muhasebe
    Hukuk'a Giriş .
    MAT..

Hukuk'a Giriş bitti btcek..daha ; Genel İşletme
    Genel Muhasebe derslerini biriteceğim ..
    55 - 60 arası almam lazım 3 ündende..

üzülme yani benim işim daha zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 11 Ağustos 2006; 21:04:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

METALLICA
    ;bende 5 dersten kaldım...

İktisat'a Giriş
    Genel İşletme
    Genel Muhasebe
    Hukuk'a Giriş .
    MAT..

Hukuk'a Giriş bitti btcek..daha ; Genel İşletme
    Genel Muhasebe derslerini biriteceğim ..
    55 - 60 arası almam lazım 3 ündende..

üzülme yani benim işim daha zor

@eyoruk üzülme be sende geçersin..Şu hayatta ne geçip bitmemiştir ki...Neyse ki 55-60 alman gerekiyor...Ama çalış valla bak az kaldı..

• gün olurda askerlik kalkar umarımda bu zırvalıklardan kurtulursunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirpi

gün olurda askerlik kalkar umarımda bu zırvalıklardan kurtulursunuz

Al işte bir tane daha... sence burayı tercih edenler sırf askerlik yüzünden mi tercih ediyor..Tamam kabul ediyorum o yüzden seçenler çoğunlukta olabilir ama buna zırvalık olarak bakamazsın...
  • sağol lara_croft ...çalışıyorm zaten
  • quote:

sağol lara_croft ...çalışıyorm zaten

iyi yapıyosun..Geçiceksin sen..
  • Arkadaşlar aranızda 4 yıllık bölümden 2.nci sınıfı bitirmiş ve önlisans diploması almayı düşünen var mı?
  • quote:

Arkadaşlar aranızda 4 yıllık bölümden 2.nci sınıfı bitirmiş ve önlisans diploması almayı düşünen var mı?

bennnn..

benim zaten önlisanstı diplomamı aldım.. şimdi 3.sınıftan devam edecem..
  • quote:

quote:

Arkadaşlar aranızda 4 yıllık bölümden 2.nci sınıfı bitirmiş ve önlisans diploması almayı düşünen var mı?

bennnn..

benim zaten önlisanstı diplomamı aldım.. şimdi 3.sınıftan devam edecem..

Hadi ya..O zaman niye baştan 4 yıllığı yazmadın?..ama iyi olmuş...artık 4 yıllık diploma şart oldu..sen 4 yılda mezun olursun zaten..

• ben 1.sınftayım . şimdi 2.sınıfı geçtiğim zaman önlisans diplomasını alrsam eğer : 1 _ 3.sınıfa devam edersem (ayrıca 4 yıllık bittikten sonra önlisans diploması iptal oluyormu ?? )
    2_ tekrar kayıt yaptırıp 1.sınıftan başlarsam

bu 2 seçenekte de askerlik ile ilgili sorun çıkmıyor değil mi ?
  • quote:

ben 1.sınftayım . şimdi 2.sınıfı geçtiğim zaman önlisans diplomasını alrsam eğer : 1 _ 3.sınıfa devam edersem (ayrıca 4 yıllık bittikten sonra önlisans diploması iptal oluyormu ?? )
    2_ tekrar kayıt yaptırıp 1.sınıftan başlarsam

bu 2 seçenekte de askerlik ile ilgili sorun çıkmıyor değil mi ?

@eyoruk herhalde yani iptal oluyor..İptal olmazsa sen çift diplomalı oluyorsun demektir..Şimdi sen ya 2 seneyi tamamlayıp önlisans diplomasını alıp bırakacaksın ya da diplomayı almayacaksın..4 yılı tamamlayıp lisans diplomasını alcakasın..Bu şekilde oluyor..

Ayrıca mevcut olan kaydını sildirip yeni kayıt yaptırırsan ya da elinde bir diploman var sırf askerliği uzatmak için tekrar kayıt yaptırmak istiyorsan onda bir sorun yok bence..Sonuçta yine okuyor görüneceksin..İstediğin kadar bölüm bitir..Hatta sen açıköğretimin bütün bölümlerini yaz ve bitir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 15 Ağustos 2006; 12:01:27 >

• sağol..
  • aöfliler burada mı toplanıyor vay?
  • Bir de ben şimdi birşeyi çok merak ettim...Her yıl bu konuda bazı oranlar çıkartılıyormuş..aof den kaç kişi geçiyor diye oran olarak söylüyorlardı...Daha bu sene söylemediler çünkü bütünlemeler henüz yapılmadı..Geçen sene her 100 kişiden 1 kişi geçmiş..Tabi bunun içinde bütünlemeden geçenler 1 veya 2 dersten borçlu geçenler var..Ben şimdi şunu merak ediyorum..Dershaneye gitmeden kaç kişi hiçbir dersten kalmadan bir üst sınıfa geçti?

Hemen cevap veriyim....BEN....
  • quote:

Bir de ben şimdi birşeyi çok merak ettim...Her yıl bu konuda bazı oranlar çıkartılıyormuş..aof den kaç kişi geçiyor diye oran olarak söylüyorlardı...Daha bu sene söylemediler çünkü bütünlemeler henüz yapılmadı..Geçen sene her 100 kişiden 1 kişi geçmiş..Tabi bunun içinde bütünlemeden geçenler 1 veya 2 dersten borçlu geçenler var..Ben şimdi şunu merak ediyorum..Dershaneye gitmeden kaç kişi hiçbir dersten kalmadan bir üst sınıfa geçti?

cevap veriyorum.

ben geçemedim 1.sınıftada 2. sınıftada birer ders bıraktım.. öyle geçtim..

• quote:

quote:

Bir de ben şimdi birşeyi çok merak ettim...Her yıl bu konuda bazı oranlar çıkartılıyormuş..aof den kaç kişi geçiyor diye oran olarak söylüyorlardı...Daha bu sene söylemediler çünkü bütünlemeler henüz yapılmadı..Geçen sene her 100 kişiden 1 kişi geçmiş..Tabi bunun içinde bütünlemeden geçenler 1 veya 2 dersten borçlu geçenler var..Ben şimdi şunu merak ediyorum..Dershaneye gitmeden kaç kişi hiçbir dersten kalmadan bir üst sınıfa geçti?

cevap veriyorum.

ben geçemedim 1.sınıftada 2. sınıftada birer ders bıraktım.. öyle geçtim..

Nasıl ya?

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.