Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • final sonucları heyecanla bekleniyor...
  • offf bende çalışıcam ama nasıl? erken acıklasalar ne olur sanki.
    quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

öss de bitti.. g.sanatlar isi de bu senelik suya düştü... aof e ağırılık vereceğim.. bugün den itibaren bütünlemelere çalışıyorm
  • quote:

Orjinalden alıntı: _goLdEnSkuLL___

offf bende çalışıcam ama nasıl? erken acıklasalar ne olur sanki.
    quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

öss de bitti.. g.sanatlar isi de bu senelik suya düştü... aof e ağırılık vereceğim.. bugün den itibaren bütünlemelere çalışıyorm

Ama zaten açıkladıktan sonra da bir sürü zaman var..Tabi çok fazla dersten gireceksen onu bilemeyeceğim..

Ama biz yine de inşallah hepsinden geçeriz diyelim di mi?
  • Sınavların belli olmasına az kaldı...Yine her dk offff yine belli olmadı mı diyeceğiz acaba..Ama kendimi tatile böyle kaptırmışken eğer herhangi bir dersten kalırsam ki bu olabilir çok kötü olurum herhalde..
  • Baktım daha belli olmamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

Sınavların belli olmasına az kaldı...Yine her dk offff yine belli olmadı mı diyeceğiz acaba..Ama kendimi tatile böyle kaptırmışken eğer herhangi bir dersten kalırsam ki bu olabilir çok kötü olurum herhalde..

işler yüzünden uzun süre ayrı kaldım konudan

herkese selam

bence bu hafta belli olucak,eger vizelerde yaptıklarını temizlemek istiyolarsa bu hafta acıklarlar yoksa

ama inşaallah hiçbi dersten kalmamısımdır,yoksa yandım bütün yazım mahvolacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcse2k3

quote:

Sınavların belli olmasına az kaldı...Yine her dk offff yine belli olmadı mı diyeceğiz acaba..Ama kendimi tatile böyle kaptırmışken eğer herhangi bir dersten kalırsam ki bu olabilir çok kötü olurum herhalde..

işler yüzünden uzun süre ayrı kaldım konudan

herkese selam

bence bu hafta belli olucak,eger vizelerde yaptıklarını temizlemek istiyolarsa bu hafta acıklarlar yoksa

ama inşaallah hiçbi dersten kalmamısımdır,yoksa yandım bütün yazım mahvolacak.

kalmamışsındır ya..sende kalırsan ya da kalırım diyorsan biz napalım..Ama gerçekten çok kötü olur..Bi de işin yoksa otur bütünlemelere çalış..Düşünmesi bile kötü..

• bu hafta kesin belli oluyo mu?erken değil mi daha ya.biraz daha mutlu mesut kalsaydım ne olurdu sanki
  • daha olmaz merak etme temmuzun 4 unden sonra acıklanıcak
  • evet arkadaşlar durun naptınız daha açıklanmaz haftayı da atlatırız ondan sonraki hafta açıklanır..
  • sınavlar açıklanmış sadece 1 dersten kalmışım
  • evet 2 dersten kalmısım.

rezalet ,bütün yaz çalıs şimdi valla 3 senelik aof hayatımda ilk kez derslerden kalıom yaa.

hemde 2 deeeeeeeeeeeeeeers

DERS AS YS BS BAŞARI
    3160 - İDARE HUKUKU 47 47 - 47 K
    3163 - SOSYAL POLİTİKA 70 80 - 77 G
    3164 - ÇALIŞMA EKONOMİSİ 83 53 - 62 G
    3165 - İŞ HUKUKU 58 75 - 70 G
    3166 - SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU 77 33 - 46 K
    3167 - FİNANSAL YÖNETİM 80 67 - 71 G
    3216 - YABANCI DİL 97 100 - 99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 26 Haziran 2006; 17:04:43 >
  • SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI ARKADAŞLAR....!!!!
  • Arkadaşlar aöf yılsonu sınav sonuçları açıklandı.

http://aofburo.anadolu.edu.tr/
  • BÜTÜN DERSLERDEN GEÇMİŞİM YUPPİVALLA BAK ŞİMDİ ÇOK SEVİNDİM YAAAA...

TİCARET HUKUKUNDAN KALIRIM DİYORDUM GEÇMİŞİMMMMM.......

ARTIK 3 ÜM BEEEE.....TUTMAYIN BENİİİ
  • quote:

BÜTÜN DERSLERDEN GEÇMİŞİM YUPPİVALLA BAK ŞİMDİ ÇOK SEVİNDİM YAAAA...

TİCARET HUKUKUNDAN KALIRIM DİYORDUM GEÇMİŞİMMMMM.......

ARTIK 3 ÜM BEEEE.....TUTMAYIN BENİİİ

HELAL SANA LARA SONUNDA BÜTÜNLEMEYE DE KALMADAN HALLATTİN TEBRİKLER BAŞARILARININ DEVAMINI 3'TE DE BEKLİYORUZ.
  • Ben de geçmişim arkadaşlar. Yerel Yönetimler Ön Lisans okuyordum. Kamu Yönetimi 3. sınfına direk (hazırlıksız) geçiş hakkım oldu.

Vee, veremeseydim bu tek dersi (matematik) askere alınacaktım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanbayram -- 26 Haziran 2006; 18:11:53 >
  • Arkadaşlar cidden ticaret hukukundan kalırım die bekliyordum ama kamu maliyesini baya bir düşürmüşüm..İstatistik yine iyi gelmiş...73 almışım ondan da iyi bekliyordum..ne kadar güzel bir duygu yaa...Eğer kaldığınız ders varsa üzülmeyin yaparsınız hepiniz..Hem bu topice çalıştım hem derslerime...3 e geçmek ne kadar güzel bir duygu anlatamam...Ben aklıma geldikçe yazarım
  • quote:

Arkadaşlar cidden ticaret hukukundan kalırım die bekliyordum ama kamu maliyesini baya bir düşürmüşüm..İstatistik yine iyi gelmiş...73 almışım ondan da iyi bekliyordum..ne kadar güzel bir duygu yaa...Eğer kaldığınız ders varsa üzülmeyin yaparsınız hepiniz..Hem bu topice çalıştım hem derslerime...3 e geçmek ne kadar güzel bir duygu anlatamam...Ben aklıma geldikçe yazarım

heee şimdi yedin ayvayııı bende 2 sene direk geçtim ama bak bu sene 2 dersten nanay of yaw .

2şer soru yapsam geçiyomusum biliyonuzmu

• 1003 - DAVRANIŞ BİLİMLERİNE GİRİŞ 57 50 - 52 G
    2059 - MUHASEBE UYGULAMALARI 70 73 - 72 G
    2061 - TİCARET HUKUKU 39 47 - 45 K
    2062 - YÖNETİM VE ORGANİZASYON 53 61 - 59 G
    2063 - KAMU MALİYESİ 40 60 - 54 G
    2064 - İSTATİSTİK 69 81 - 77 G
    2250 - İKTİSAT TEORİSİ 56 53 - 54 G
    2252 - ATATÜRK İLK. İNK. TARİHİ 30 60 - 51 G
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.