Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.325
Cevap
187
Favori
1.698.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mfguney

Heralde arkadaş ya ticaret lisesi mezunu yada dgs ile yerleşmiş bende dgs ile yerleşebilirdim ama istemedim bişeyler öğrenelim diye. 3. sınıfta görürüz seni.

Bi dakika...3.ncü sınıf hakkaten zor mu??Gerçi ben bi 2 yi geçiyim de ondan sonra konuşayım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: *MelaNKoliK*

İST ÜNV.TEKNİK BİLM.MES.YÜK.OK. AVCILAR KAMPÜSÜ

M.Ü.İKTİSADİ VE İDARİ BİLML FAK. RESSAM NAMIK İSMAİL S. B.EVLER

Sınava buralarda girecem beyler bilen varsa yazsın klay bi yerdemi zor mu .?

Bilen yok muuuu.?????
  • arkadaşlar sınav esnasında kesinlikle heyecan yapmayalım yani ben bide okulun verdiğin kitaplara çalışmıyorum kırtasiyeden murat aöf yayınlarını aldım 3.sınıf işletme. cok güzel anlatımı var hem konularıda kısa kısa!!!! tanıdığıum arkadaşlar önerdiler hepsi bu kitap sayesinde aldığı puanlar 80 90 arasıymış...

ya nerede bu devlet yokmu bize torpil gececek olan
  • bu arada 3,sınıf hakkında baya bir bilgim var yani :)) evet biraz zorluğu var MALİYET MUHASEBESİ FİNANSAL YÖNETİM TÜRK VERGİ SİSTEMİ ABOOOOOOOOOOOO

DUR BAKALIM İNŞ MURAT AÖF YAYINLARI İŞE YARAR...
  • quote:

quote:

İST ÜNV.TEKNİK BİLM.MES.YÜK.OK. AVCILAR KAMPÜSÜ

M.Ü.İKTİSADİ VE İDARİ BİLML FAK. RESSAM NAMIK İSMAİL S. B.EVLER

Sınava buralarda girecem beyler bilen varsa yazsın klay bi yerdemi zor mu .?

Bilen yok muuuu.?????

valla senin okullar güzele benziyor ama gerçekten bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Orjinalden alıntı: mfguney

Heralde arkadaş ya ticaret lisesi mezunu yada dgs ile yerleşmiş bende dgs ile yerleşebilirdim ama istemedim bişeyler öğrenelim diye. 3. sınıfta görürüz seni.

Bi dakika...3.ncü sınıf hakkaten zor mu??Gerçi ben bi 2 yi geçiyim de ondan sonra konuşayım..

yok canım arkadaşlardan biliyorum bende baktım derslere 3. sınıf dersleri çok kolay.. şu iki dersimi verirsem bende 3. sınıf olucam inşallah..
  • KARDEŞ 3.SINIFTAYIM BEN İŞLETME OKUYORUM.. OKADARDA KOLAY DEĞİL TÜRKVERGİ SİSTEMİNDEN BİLE HESAPLAMA YAPIYOSUN MALİYET HELE MALİYET MUHASEBESİ İKİNCİ DÖNEM FULLLL HESAPLAMA :(((((
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deluxe1

KARDEŞ 3.SINIFTAYIM BEN İŞLETME OKUYORUM.. OKADARDA KOLAY DEĞİL TÜRKVERGİ SİSTEMİNDEN BİLE HESAPLAMA YAPIYOSUN MALİYET HELE MALİYET MUHASEBESİ İKİNCİ DÖNEM FULLLL HESAPLAMA :(((((

hesaplama olsun işime gelir ya ara sınavda istatistikten tonla tanım çıktı onlardan gittim ben sinir oldum 78 aldım sırf o tanımlar yüzünden onları yapamadığım için..Eğer tüm derseri verip 3 e geçersem var ya daha ne istiyim ben yaa..böle bu konuya altın harflerle geçtimmm die yazarım inşallah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 25 Mayıs 2006; 13:23:56 >
  • iyi hadi bakalım daha bunun 4. sınıfı var :)))
  • zotrluğundan değil eleman 4 dersi alıyor kafası fazla karışmamıştırda ondan. Hem geçe sene daha kolaydı değilmi.
  • bu arada herkesin sınav giriş kağıdı geldimi..benim kağıt hala ortalarda yokda...
  • benimki dün geldi. Vay be başlığa bak ne hale gelmiş. İlk baktıüımda birinci sayfadaydı
  • iyi çalışıyo açık öğretimliler konuya walla..açıköğretim idmanyurdu maşallah...
  • varmı içinzde anadolu ünv li

şimdi herkes anadolu ünv.li cıkıyomuş orada buluşalımmı arkadaşlar hocalara diyelim geçirin leyyynnn bizi diye
  • quote:

varmı içinzde anadolu ünv li

şimdi herkes anadolu ünv.li cıkıyomuş orada buluşalımmı arkadaşlar hocalara diyelim geçirin leyyynnn bizi diye

diyelim tabi.. hatta bi iki hocayı alıp kafasına silah dayamak lazım...
  • arkadaslar ben sadece dusuncelerimi paylasmak istedim. ben saglikdan yararlanmak icin acik ogretime ikinci uni. olarak kayit oldum. benim icin sinavlar formalite 1. gun girmedim 2. gun girdim ve sinav bana kolay geldi bende bunu belirtmek istedim. belkide onumuzdeki sinavlarada istirak etmeyecegim. ama sunu soyleyeyim (girdigim sinavlar dogrultusunda belkide bu sinavlar kolaydi) abartilacak kadar zor olmadigi yonunde.

ALLAH hepimizin yardimcisi olsun. Herkese basarilar.
  • marmaralı saol kardeş allah seninde yardımcın olsun!!!

gecekusu84 yok bea okadarda değil hocanın kafasına silah dayarsak duman oluruz ama düşünüyorumda bu eskişehirde bizim notları bilgisayara giren şahsı tanıyan elbet vardır yaaaaaaaaa OFFF ULAAAN OFFF BİR SAMİMİ OLSAK BU ADAMLA TAMAM YIRTTIK :)))))
  • Ohhh bee sonunda öğrendim nerde olduklarını Biri Kadir Hasın orda biride Avcılar kampüsünde..!

İşin ilginçi benim Cumartesi gireceğim yere Arkadaş Pazar Benim pazar günü girceğim yere O Cumartesi girecek.
  • quote:

marmaralı saol kardeş allah seninde yardımcın olsun!!!

gecekusu84 yok bea okadarda değil hocanın kafasına silah dayarsak duman oluruz ama düşünüyorumda bu eskişehirde bizim notları bilgisayara giren şahsı tanıyan elbet vardır yaaaaaaaaa OFFF ULAAAN OFFF BİR SAMİMİ OLSAK BU ADAMLA TAMAM YIRTTIK :)))))

yaw ben geçense tarihten 48 le kaldım. benim geçen seneki sınav kağıdını okutanı bulmak lazım insan bi tane yanlış cevabı düzeltip doğru yapmazmı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu084

quote:

marmaralı saol kardeş allah seninde yardımcın olsun!!!

yaw ben geçense tarihten 48 le kaldım. benim geçen seneki sınav kağıdını okutanı bulmak lazım insan bi tane yanlış cevabı düzeltip doğru yapmazmı...

bak strese girdim şimdi benim de tarih sınırda yani iyi almam lazım zor mu sorular ya valla yanarım harbiden zor sorarlarsa...şu gelecek hafta sonunu hayırlısıyla bir atlatsak öle bi rahatlicam ki
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.