Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 3-5 gündür birşeyler okuyorum kafam sulandı artık ne yapacagımı anlamadım bilen biri bana yardımcı olabilir mi ?

öncelikle durumumu anlatayım

açık ögretim meslek lisesi bilişim teknolojileri mezunuyum şimdi ben yks ye girdim 269 puan aldım ve 2 yıllık açıktan bir üniversite bitirmek istiyorum meslegim de cep telefonu ve bilgisayar tamircisiyim merakım bu yönde az bucuk java c+ falan da bilirim şimdi benim bilgisayar üzerine 2 yıllık açıktan bir bölüm seçmem lazım puanıma uygun bir bölüm "edindigim bilgilere göre ek kredi veren bölümlerde varmış "tam anlamadım orayı ama bana bu konuda yardımcı olmak isteyen gönüllü biri varmı telefonunuz la ilgili yazılımsal veya donanımsal sorun olursa online veya yüz yüze bende sizlere yardımcı olurum özelden de yazabilirsiniz

• burhan0660 B kullanıcısına yanıt

Hocam mesela aöf web tasarımı ve kodlama yazdınız diyelim. Bölüm sizden 120 krediyi tamamlamanızı istiyor. Her ders altı kredi olsun. İlk dönem 5 ders 30 kredi var diyelim. Anadolu aöf mesela 45 kredi almanıza izin veriyor diyelim yani

7 ders 42 kredi.

7 ders 42 kredi

6 ders 36 kredi alıp bölümü 1.5 yılda bitirebilirsiniz.

• Arkadaşlar yaz okulu sınav giriş belgeleri ne zaman yayınlanır acaba? Haftaya cumartesi kaçta olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hie -- 6 Ağustos 2022; 23:19:39 >
  • Arkadaşlar Açıköğretim sınav giriş belgeleri Aosogrenci'den yayınlandı. Sınava girecek herkese başarılar diliyorum.

Not: Anadolu açıköğretimde bir ilan yok sanırım. Fakat Aosogrenci'den girip Sınav İşlemleri>Sınav Giriş Bilgisi girmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63D46C1FB -- 10 Ağustos 2022; 16:50:58 >
  • Arkadaşlar Dgs ile aöf lisans bölümlerine geçtiğimizde 3. sınıf yani 5. yarıyıldan mı başlıyoruz? Fark ders listesinde 3 tane ders görünüyor bunlar haricinde 1 ve 2.sınıf (İlk 4 yarıyıl) derslerinden sorumlu tutulmuyoruz değilmi?

• Herkese geçmiş olsun arkadaşlar. Sonuçlar umarım herkesin istediği gibi gelir.

• Umarım. Ortalama ne kadar sürede açıklanıyor normal dönem gibi 2 hafta içerisinde mi acaba ?

Birde kimsenin başında geldi mi bilmiyorum. Bir soruda iki şık birbiri ile aynıydı. Bu durumda aynı şıklardan biri işaretlendiğinde acaba yanlış sayılma ihtimali olabilir mi ? Görevliye gösterdim ikiside aynıysa ikiside yanlıştır dedi.  

• emrec4nl4r E kullanıcısına yanıt

Normal dönemlerde 5-14 gün arası ilan ediyorlar ama ben ilk defa yaz okulu alıyorum. 

İki şıkkı aynı olan soru varsa iptal edilme ihtimali var sorunun hocam. Çünkü daha önce iptal edilen sorular olmuş. Ben tarih okuyorum şu an rast gelmedim. Bölümünüz nedir hocam?

• Valla bende ilk defa yaz okuluna kayıt yaptırdım ondan bilmiyorum süreyi sorayım dedim.

İşletme bölümü. Ders Üretim Yönetimiydi

• Umarım istediğiniz bir sonuç alırsınız hocam. Beni çok yordu sınav, beş ders almıştım, umarım herkes beklediği gibi netice alır diyeyim. Hayırlısı olsun.

@emrec4nl4r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63D46C1FB -- 13 Ağustos 2022; 21:37:21 >
  • Sorular eKampüs'e yüklenmiş.

• Umarım hepimiz istediğimiz sonucu alıp girdiğimiz tüm derslerden geçeriz  Kesinlikle beni de öyle. Normal dönemlerde seçebileceğim ders sayısı sınırlı ve dönem dönem olduğu için vize sadece 4 üniteden sorumlu olurken şimdi hem 5 ders hem de 8 ünite olunca beynim sulandı ders çalışmaktan. Artık okuduğumu anlamayıp aynı paragrafı tekrar okuyordum. Bitse de kurtulsak.

• Açıköğretim işletme fakültesi için Anadolu Üniversitesi mi daha kolay yoksa Atatürk Üniversitesi mi yoksa İstanbul Üniversitesi mi=?

• Why Shy kullanıcısına yanıt

Hocam sonsuz dökümantasyon ve ekampus nedeniyle Anadolu AÖF derim.

Son dönemde inanılmaz iyi oldu öğrenim imkanları.

• Bilgisayar programcılığı bölümünde okuyan veya mezun olan var mı acaba?

• Alidth A kullanıcısına yanıt
    Liseden altyapınız yoksa hiç denemeyin derim. Benim gibi ders notlarına ve sorulara boş boş bakarsınız. Bıraktım ben bu bölümü.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt

Liseden değil de, 8-9 yıl önce üniversitede algoritma, visual basic ve c programlama dersi almıştım. Yüksek notlarla geçtiğimi hatırlıyorum.

• AÖF 'ün bu bölümünün içeriği boş hocam, eğer sadece bitirmekse amaç bunu seçin, yok ben bilgi kasacağım birşeyler öğreneyim derseniz İstanbul üniversitesi bilgisayar programcılığı 'nı öneririm. Ben İST UNi bölümü seçtim;

Bölüm:

auzef.istanbul.edu.tr
    İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi
    https://auzef.istanbul.edu.tr/tr/content/bilgisayar-programciligi-acikogretim-on-lisans-programi/program-hakkinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hie -- 15 Ağustos 2022; 15:58:3 >
  • hie kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Materyal konusunda ve sınav konumları konusunda biraz sıkıntılı diye okudum AUZEF'i. Bilginiz var mı?

• hie kullanıcısına yanıt

Anadoluda bütünleme sınavları yok diyorlar. Sınavlarda daha zor diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.