Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17251726172717281729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65 puanla CD nedir ya! Mutlak değerlendirme olsa bundan iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayıcı -- 12 Haziran 2021; 17:52:3 >
  • Kopya çekmeyenin kaldığı sınav resmen.

Her online sınavda ortalamalar yükseliyor bir de. CC üstü 80-90'larda. Yaz okulu da böyle olursa 90 almayan kalacak.

Ek: Böyle devam ederse tek dertleri para diyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayıcı -- 12 Haziran 2021; 18:5:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: liang

kanka bu yaz okulu tarihleri 28 haziran 1 temmuz arasında kayıt yapılacak doğru mu? herkes katılabiliyor mu ve istediğin 5 dersi mi seçiyosun nası oluyo. daha önce katıldın mı.

tabi ki online olacak ve online olmuşken bi 5 ders daha verelim.

Alıntıları Göster

Ben daha önce kaldığım derslerden istediğim herhangi bir döneme ait 5 ders seçmiştim.

maksimum 5 ders.

kayıt tarihleri 28-1 arası evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhacker09x -- 12 Haziran 2021; 18:18:42 >
  • Herkes kopya çekiyor veya iyi bilen arkadaşlarına yaptırıyor. Bizde enayi gibi düşük notlar alıyoruz.

• Mezun durumu yazıyor mu acaba? Bi de ben toplamda 114 kredilik ders almışım (2 tane ingilizce dersim muaf) mezun olabilmek için 120 kredi almanız gerekiyor diyor. Ben tüm zorunlu seçlerimi geçtiğim halde mezun olamadım mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazokulu yüzyüze olsun diye bulabildiğim bölüm gruplarını ve kopya paylaşımlarını ss alıp yöke cimerden şutladım. Belki telegramdan hukuki yollarla ipleri alıp diplomalarıda iptal olur. İnsanların zamanında binbir emekle aldığı diplomaları üstelik 4.0 ortalamayla emeksiz almak yok.

• Sınavlar yüz yüze olursa 1 kişi bile geçemez bu sorularla.Kitapta olmayan sorularla dolu sınav.Ders kitabında yok sorular nasıl saçmalık bu.

Yüksek lisans için bilerek mezun olmayıp aynı dersleri tekrar alıp not ortalamasını yükseltmek lazım sistem normale döndüğünde

• eşim yaz okulunda hiç almadığı 3 dersi alıp kısmetse mezun olacak.

Ancak merak ettiğimiz başarı notu neye göre belirleniyor?Benim bildiğim yaz okulu sınavı final yerine geçmiyor mu?

Eğer öyleyse eşim bu dersleri hiç almadığı için vizesi olmayacak haliyle sınavdan epey yüksek not alması gerek.

Buldum sanırsam sadece yaz okulu sınavı tek olarak değerlendiriliyormuş.30 soru mu oluyor acaba?

https://www.kamubulteni.com/aof-haberleri/aof-yaz-okulu-duyuru-yayimlandi-h11014.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 13 Haziran 2021; 0:25:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaşlar 4 yıllık bir bölüme yazılmıştım, ilk iki yılın derslerini versem 2 yıllık mezunu olabilirmiyim, 4 yılı tamamlamak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

eşim yaz okulunda hiç almadığı 3 dersi alıp kısmetse mezun olacak.

Ancak merak ettiğimiz başarı notu neye göre belirleniyor?Benim bildiğim yaz okulu sınavı final yerine geçmiyor mu?

Eğer öyleyse eşim bu dersleri hiç almadığı için vizesi olmayacak haliyle sınavdan epey yüksek not alması gerek.

Buldum sanırsam sadece yaz okulu sınavı tek olarak değerlendiriliyormuş.30 soru mu oluyor acaba?

https://www.kamubulteni.com/aof-haberleri/aof-yaz-okulu-duyuru-yayimlandi-h11014.html

yazokulunda tek sınavın notu başarı notu oluyor. dönem içindeki sınavlarda vize 30 final 70 şeklinde değerlendirilip başarı notu çıkarılıyor. yani yazokulu sınavı final yada vize yerine geçmiyor. sınavın kendisi tek parça uygulanıyor zaten.

online olursa 30 soru

yüzyüze olursa 20 soru

alttan üstten henüz almadığınız yada kaldığınız derslerden 5 tane alabilirsiniz. yine dönem içi gibi kredili değil sayıyla alınıyor. kredi fark etmeksizin 5 ders alabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Sınavlar yüz yüze olursa 1 kişi bile geçemez bu sorularla.Kitapta olmayan sorularla dolu sınav.Ders kitabında yok sorular nasıl saçmalık bu.

Yüksek lisans için bilerek mezun olmayıp aynı dersleri tekrar alıp not ortalamasını yükseltmek lazım sistem normale döndüğünde

bulabildiğim bütün e sevlet şifreleriyle cimerden yöke kopya olayını yazıyorum.

1 milyon kişi geçmesinde 50 bin kişi geçsin. sertifika gibi önüne gelen alıyor.

• ø kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.Evet eşimin 3 dersi kaldı ve daha önce hiç almadığı dersler.Hayırlısı ile bitirir inş.

• Mezun olanların mezuniyet belgeleri e-Devlet´e ne zaman düşer?

• xx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liang -- 14 Haziran 2021; 12:24:41 >
  • detista D kullanıcısına yanıt

1 hafta içerisinde düşüyor..

• ø kullanıcısına yanıt

Yaz okulunda 5 ders seçiyorduk ama bu 5 dersin toplam kredisi en fazla kaç olacaktı biliyor musunuz ? ben unuttum bi kaynakta bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 14 Haziran 2021; 10:39:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Yaz okulunda 5 ders seçiyorduk ama bu 5 dersin toplam kredisi en fazla kaç olacaktı biliyor musunuz ? ben unuttum bi kaynakta bulamadım

sınır yok dostum kredi hiç önemli değil, en yüksek kredili 5 dersinide alsan fark etmiyor

• ø kullanıcısına yanıt

80 le cd gelen ders mi ararsın

77 ile dc gelen mi

68 ile ff gelen mi ?

Bu okudum 3.açık öğretim bölümü hiç bir dönemde 2.5 ortalama altına inmedim şuan 1.98 e düşmüşüm .

• wintersun09 kullanıcısına yanıt

80 ile kaldığım ders var yazık böyle saçmalığa beynimden kaynar sular döküldü görünce.Bu dönem 3 tane dersten kalmış oldum 80 -77 ile

• Alkımm kullanıcısına yanıt

ondan sonra bi mesaj daha atmıştım.

kim sildi mesajımı? ne yalan vardı mesajda? admin?? insan bir haber eder mesaj atar şu sebepten vb. der. bizde eşek değiliz ya gereken hak ettikleri düzenlemeyi ne eksik ne fazla yapardık.

edit:

neyse konunun özü şöyleydi

50 üstüne CD verilmez

öğrencileri kopyaya teşvik etmeyin vb. vb.

yahu kime ne anlatıyorum neyse

bi laf söyleyecem şimdi yine ya mesajı silecekler ya da banlayacaklar vb. vb.

bunlar için bırak banlanmayı mesaj silinmesini falan 

kılım kıpırdarsa bi saniye bunların boş işlerini düşünmek akla zarar

CC almak için sınır 70 veya 80 olurmu 

hadi yürüyün gidin işinize bee

2009 dan beri bu foruma üyeyim ilk defa böyle şeyle karşılaşıyorum

ne bir saniye banlandım ne de tek bir mesajım olay olmamıştır

bunların yüzünden mesajım silinmiş.

yazık ya 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintersun09 -- 14 Haziran 2021; 14:51:39 >

• 
Sayfa: önceki 17251726172717281729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.