Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17131714171517161717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kusura bakma abi

• bu sınavlar çok stres yapıyor,ya kolay sorarlar ya zor sorarlar,ya iyi gecıyor ya kötü gecıyor

bazen gecme notu 35 se 30 gelıyor,1 soru bıle önemli o yuzden cok streslı gelıyor,çok calısmadıysan..şans işi

• matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    Aşılama başladığı için bu dönem son diye düşünüyorum
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt

Aşılamanın başlamış olması salgının hemen birkaç ay içinde sona ereceği manasına gelmiyor ki. Üstelik aşılamada öncelik sırası var. Sağlık çalışanları, yaşlılar vb. Yani sıra bize gelene kadar... Bu nedenle ikinci dönem de kesinlikle online olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cidden bunların bu işi düzgün yapıp aşılamayı düzgün yapabileceğine inanan var mı? 8 aralık dediler 22 aralık dediler ortada tık yok. ben 2 aydan önce aşının halka inebileceğini sanmıyorum. hatta türkiyede şu an aşı falan olduğunu da düşünmüyorum. yani 2. dönemin de ilk sınavları en azından online olur gibime geliyor.

tabii online olmaması için gene taa ebesinin örekesine atacaklar sınav tarihlerini, ilk dönem olduğu gibi...

mayısın ortasında falan vizelere girersek şaşırmayın yani.

@Juncker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 3 Ocak 2021; 17:14:1 >
  • yeni ingiliz virüsü yayılmazsa o zaman eylülde normal unuversıtede sınava gırerız ama su an yaz okulu dahıl pc basındayız

• yök şubata kadar yüzyüze sınavı kaldırmıştı. uzatma kararı alacakmı göreceğiz.
  • bu arada aşılama programı yüzyüze sınavın önünü açmaz. hatta aşılama programını bile baltalayabilir bu tür etkileşimler.
  • Akbil yenilemek için öğrenci belgesinde pasif öğrenci durumu yazması sıkıntı olur mu?Son dönem kaydımı yenilemedim geçen yıl hala öyle duruyor.
  • heryerde

guz donem sonu 16-17-18 1 ve 5 yıl fark derslerı

23-24-25 3.5.7 yarıyıl demısler

duyuru kaynak yok

• anadolu üniversitesinin resmi twitter ve facebook hesapları sizin için yeterli bir kaynak mı hocam

• arkadaşlar bu maliyet ve yönetim muhasebesi dersinin çıkmış sorularını vs nerden bulabilirim internette arattım ama doğru düzgün bişey bulamadım,

son dersimiz kaldı versekte bitirsek yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangibirey

arkadaşlar bu maliyet ve yönetim muhasebesi dersinin çıkmış sorularını vs nerden bulabilirim internette arattım ama doğru düzgün bişey bulamadım,

son dersimiz kaldı versekte bitirsek yahu

Ders kodu nedir, muh301u mu? Muh305u mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Haxhunter

Ders kodu nedir, muh301u mu? Muh305u mu

Alıntıları Göster

MUH305U hocam, şu dersi bi veremedim ya versem mezun olucam

• Bu ders yeni sanırım 301u için kaynak var ama bunun için uymaz. Bende senin için arkadaşlarımdan sordum adamlar mezun olunca nefretten yakmış kitap vb ne varsa.

• Merhaba arkadaşlar

Biliyorsunuz AÖF bazı kitaplarını güncelledi. Tasarım, içerik vb. değişti. Eski kitaplar internetten bulunabiliyor ama bana 4 kitabın güncel olanları gerekli. aşağıdaki 4 kitabın güncel PDF (epub da olur) dosyaları elinde olan var mı? Ya da bu kitaplar güncellenmedi ise onu bilmem de yeterli, eskilerine ulaşabilirim.

(Sosyoloji 8. Dönem):

FEL202U - BİLİM FELSEFESİ

SOS312U - TÜRK SOSYOLOGLARI

SOS316U - MEDYA SOSYOLOJİSİ

SOS318U - SUÇ SOSYOLOJİSİ

kitaplarının güncel basımlı PDF'lerine ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayıcı -- 15 Ocak 2021; 16:2:52 >
  • Yanlış anlamadıysam bu dersler bahar döneminde açılacak. Dolayısı ile sana 2. Dönemde lazım diye tahmin ediyorum. Ders kaydı yaptıktan sonra zaten ekampus te kendin görüp indirebileceksin kitapları.

Bunun dışında güncel dediğimiz tarih nedir? Bende bazıları var ama hangi tarihten sonrasını güncel kabul ediyoruz ona göre kontrol edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taliperen1990 -- 15 Ocak 2021; 17:20:59 >
  • taliperen1990 T kullanıcısına yanıt
    erkenden çalışmak istiyor olabilir. bende öyle yapardım. hep bir üst dönemin derslerini üst devrelerden alırım.
  • Sınavlar nasıl gidiyor arkadaşlar? Herkese başarılar!

• Geçen sınavda hatadan dolayı sınavlarını tamamlayamayanlar için tekrar sınav açılmış herhalde. Bilginize.

• 
Sayfa: önceki 17131714171517161717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.