Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17071708170917101711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Söyleyecek söz bulamıyorum, yazık kayıt için yatırdığım paraya...

Mobilden girdim sınava, bir sorudan diğer soruya geçmek için sistem 1 dakikadan fazla bekletiyor, internal server error hataları, şu an soruyu onaylamaya çalışıyorum ekranda sadece "ok" yazıyor ve diğer soruya geçemiyorum, sistemin çalışmaması yüzünden sınavdan kalıyorum şu anda.

• arkadaşlar evde 3 kişi aynı bilgisayarda kendi sınavlarına girse sorun olur mu. herkesin dersi ve bölümü farklı herhangi bir çakışma yok, başka bilgisayar da yok yani bulunmaz bu zamanda

• quote:

Orijinalden alıntı: liang

Bu mesaj silindi.

sanırım artık bu konuyla ilgili bi mesaj almak istemiyorsunuz kusura bakmayın ama başka bi seçenek bulamadım, tek boş günüm pazar 6 gün çalışıyorum o yüzden sınavları yetiştiremicek gibiyim eğer elinizde varsa linki gönderebilir misiniz? şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınavın ortasında bakıma aldılar sayfası, şimdi sınavım ne olacak bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

İlk başta kayıtlı sınavın mi dersin mi bulunmamaktadır yazıyor ve zor giriyordu siteye şimdi 19 Aralık ile 21 Aralık arası gösteriyor. Bütün sınavlara ayni giriyoruz bütün derslerimi gördüm, kacirmadim galiba.

Merak etme sınavın gitmedi, sadece öğrenci sayfadaki sınav belgemi dikkate alman yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: koalaxy

Söyleyecek söz bulamıyorum, yazık kayıt için yatırdığım paraya...

Mobilden girdim sınava, bir sorudan diğer soruya geçmek için sistem 1 dakikadan fazla bekletiyor, internal server error hataları, şu an soruyu onaylamaya çalışıyorum ekranda sadece "ok" yazıyor ve diğer soruya geçemiyorum, sistemin çalışmaması yüzünden sınavdan kalıyorum şu anda.

İnternal server hatası verince tek geçme yöntemi soruyu boş geçme. 2 dk üzeri bekleyince sistem o soruyu boş geçiriyor. Ya bug var yada adiler özellkle ayarlamış sorsan hata olmuş derler. Benimde başıma geldi

• Sınava akıllı telefondan giren var mı? Bilgisayarım evde olduğu için telefondan gireceğim sınavlara, bir sorun olmuyor değil mi sınavdan atma falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

arkadaşlar evde 3 kişi aynı bilgisayarda kendi sınavlarına girse sorun olur mu. herkesin dersi ve bölümü farklı herhangi bir çakışma yok, başka bilgisayar da yok yani bulunmaz bu zamanda

Normalde bir sorun olmaz, ama tek bilgisayar var ise herkes kendi cep telefonunun internetin pc ile paylaştırın farklı ip alsa sırayla girseniz daha garanti bir yöntem olurdu. Ama yapması mümkün değilse dediğin gibide yapabilirsin

• sınavlarda sorun olmuş heralde. Kardeşiminde 1 sınavı vardı soruyu işaretleyip geçmeye çalışırken Uyarı veriyormuş hep OK OK diye. 16 tane soru yapabilmiş süre içerisinde. Nolur sizce ?

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Tekrar girsin sınava, kaldığı sorudan ve süreden devam ediyor.

• Merhaba arkadaşlar Aöf 4.sınıfım. 4.sınıf derslerini 2.defa alıyorum. 31 Aralık 2021 tarihinde askerlik tecilim bitiyor. 3.defa sınıfta kalsam askerliği tekrar uzatabiliyor muyum?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D62C81441

Sınava akıllı telefondan giren var mı? Bilgisayarım evde olduğu için telefondan gireceğim sınavlara, bir sorun olmuyor değil mi sınavdan atma falan

Ben giriyordumveçen sene 7 sınav bitirdim sorun olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Haxhunter

Ben giriyordumveçen sene 7 sınav bitirdim sorun olmadı

Alıntıları Göster

Sağolasın hocam

• quote:

Tekrar girsin sınava, kaldığı sorudan ve süreden devam ediyor.

teşekkürler hocam. Ama süresi bitmişti, yinede girebilir mi? 15. soruda takılı kaldı süre bitmeye yakın 16.soruya geçebilmişti

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Süre bitmişse bitmiştir sınav da denesin yine de.

• Arkadaşlar benim sınavım bu hafta gözüküyor AÖF uygulamasında ama sınav ekranına girdiğimde bir dahaki hafta yazıyor ne yapıcam şimdi ben? Haftaya girmek istediğimde de sınava geçen hafta diye sokmazsa dersim yanacak.

• Uygarlık tarihi dersinin soruları var mı

• Uygarlık tarihi dersinin soruları var mı

• yunus6397 kullanıcısına yanıt
    Uygulamada sıkıntı olabilir sınav ekranına göre hareket edin
  • quote:

Süre bitmişse bitmiştir sınav da denesin yine de.

Hocam bende onu diyorum. 15.soruyu geçemedi sürekli OK OK şeklinde hatalar verdi soruyu geçene kadar sınav süresi bitti. Baya kişide de böyle hata olmuş.

Ne olur yeniden yapılır mı onu merak ettim

• 
Sayfa: önceki 17071708170917101711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.