Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16991700170117021703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ilk sene ilk dönem ekleyemiyorsun. ilk sene ikinci dönemden itibaren üstten ders ekleyebiliyorsun.

• Mezun355 M kullanıcısına yanıt

benimde 2 . üniversite aöf normalde öğrenci katkı payı çıkması gerekiyor ama bu dönem çıkmadı ne yapmam gerektiğni biliyormusunuz

• cmfalper kullanıcısına yanıt

benimde 2 . üniversite aöf normalde öğrenci katkı payı çıkması gerekiyor ama bu dönem çıkmadı ne yapmam gerektiğni biliyormusunuz

• İkinci dönem üstten ders alınabilmesi önlisans programlarında da geçerli mi? Geçen web tasarımı ve kodlama hakkında yazısını okuduğum birine sordum ben alamadım dedi. 2019 da kaydolmuş . Anlamadım aöf ün kendi sitesinde alınabilir yazıyor? İkinci dönem üstten ders alan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ders kayıt fiyatları krediye göre belirlenmiyor muydu?

3 ders için 343 tl ödeme çıktı. Neden bu kadar fazla bilen var mı?

• arsiz24 A kullanıcısına yanıt
    Mezun355 M kullanıcısına yanıt

Hayır hocam biz de net bir şekilde bilmiyoruz. Forumdan bir arkadaşa Kasım ayında kontrol edin demişler. Bana telefonda zaman vermeden kontrol edersiniz denmişti.(görevlinin de bilgisi yoktu sanırım) mail attım. Onacevap olarak da bahar yarıyılında ya da diplomayı alırken gözükür ek olarak dediler. Bakıp göreceğiz ne olacağını. Mağdur edileceğimizi hiç zannetmiyorum ama birimize gözüktüğünde bu konuya yazıp öteki arkadaşların da haberdar edilmesi önemli.

@Mezun355

Bu arada benim ödemeyi yapmama rağmen bulunduğum sınıf atlaması gerekirken atlamamış. Sadece önceden pasif öğrenci gözükürken şimdi aktif öğrenci yazıyor öğrenci belgemde. Sizde de bu şekilde mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 12 Ekim 2020; 15:38:6 >
  • öğrenci belgeme baktım bende de 1.sınıf yazıyor . hiçbirimizde öğrenci katkı payının gözükmemesi sistemsel bir sorun galiba ama tam bilemiyorum . ilerde bu para sorun olmaz umarım.

@cmfalper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsiz24 -- 12 Ekim 2020; 15:55:10 >

Anladım hocam peki öğrenim ücretini ödemiş miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cmfalper

Anladım hocam peki öğrenim ücretini ödemiş miydiniz?

evet hocam ödedim .

Anladım hocam teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmfalper

Anladım hocam teşekkürler.

Hocam ais.com da yoksis bilgilerini guncelle diye bir yer var onu yaptiniz mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: arsiz24

Hocam ais.com da yoksis bilgilerini guncelle diye bir yer var onu yaptiniz mi acaba?

Alıntıları Göster

Siz diyince yaptım ama orada zaten sınıf bilgisi yok ki hocam. Neden sordunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 12 Ekim 2020; 23:39:48 >
  • cmfalper kullanıcısına yanıt

Bende yaptimda bir işe yaramadi o yuzden sordum .

• Üstadlar bu ders intibakı olayı nedir bilen var mı?

Ben işletme 2. sınıftayım ama baya bir ara vermiştim.Şimdi yeniledim.Ders intibakı kılavuzuna göre pazarlama yönetimi dersinin yerine bilişim teknolojileri gelmiş.Gelmiş ama ders seçerken zorunlu derslerle pazarlama yönetimi dersi çıkıyor hala.

Nasıl olacak anlamadım madem intibak oldu pazarlama yönetimi dersi hala neden ders ekle de çıkıyor? Seçmesem oluyor mu? Üstadlar yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: Waiden

güz dönemi canlı dersleri ne zaman başlıyor bilen var mı? geçen seneye ait bazı derslerde kayıt var bu dönem de olur mu?

Değerli Öğrencimiz;

Canlı ders etkinlikleri 2 Kasım 2020 tarihinde başlayacaktır. 23 Ekim 2020 tarihinden itibaren "Takvim" sekmesinden hangi dersinize ait canlı ders etkinliği olduğunu görebilir ve canlı ders etkinliklerinin gün ve saatlerini öğrenebilirsiniz.

Tüm öğrencilerimize yeni dönemde başarılar dileriz.

Canlı Ders Etkinlikleri Düzenleme Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waiden -- 13 Ekim 2020; 16:18:59 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Ben hali hazırda mühendislik okuyorum. 2. sınıfım şu an. Açık öğretim okuyup okumamak arasında kararsız kaldım. Kayıt bitiş tarihleri de yaklaşıyor. Sizce anadolu üniversitesinde açıktan 2 veya 4 yıllık isg okumak mantıklı mı? Yani büyük ihtimalle üniversite bitince özelde çalışacağım CVde biraz dolsun istiyorum şu ana kadar bomboş geçti, biraz kendimi geliştirmek istiyorum. Bi lisans veya önlisans diplomasının da zararı olacağını sanmıyorum ama faydası ne kadar olur? Mantıklı mıdır? Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler :)

• Arkadasimin kaydini yaptim fakat ders ekle sil de dersler cikmiyor son 3 ders kalmişti ders ekle sile tikladim başariyla yapilmiştir lütfen 325 tl ödeyiniz dedi ödedim kaydim aktif oldu fakat ders durumundan henüz alinmadi yaziyor bilgisi olan yazabilir mi acaba

• Arkadaşlar ben şimdi ikinci üniversiteye kayıt olsam, ikinci dönem kayıt ücreti ödemesem yine öğrenci akbilini kullanabilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aöf ye mail atmıstım hemen cevap verdıler

şu an eklenmeyen derslerı eklemısler ama malesef cıkmıs sınav sorularını eklememısler herkeste farklı bır durum var

nedense benım 5 dersımden 4 tanesınde cıkmıs sınav soruları yok,demekk gıdısatımı engellemeye calısıyorlar

• Arkadaşlar 2 yıllık sosyal bilimler diye bir bölüm var mı?Bu bölümden mezun olmuş kişiler var fakat Anadolu üniversitesi aöf önlisans bölümleri arasında gözükmüyor bu bölüm.Bu bölüme nasıl kayıt olabilirim?

• 
Sayfa: önceki 16991700170117021703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.